Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

*Hope*

Dlaczego Mężczyźni Kochają Zołzy? Dziewczyny Czas Na Zmiany !!

Polecane posty

Hej :) Ircia, no moja koleżanka w przyszłym roku ma wesele w Krakowie, płaci 170 zł od osoby....ja mieszkam na wsi, i tutaj jest kawałek do większego miasta, a ceny oscylują tutaj coś w granicach min.180 zł/os./1 dzień. Samotna - no tak, można zrobić kameralne przyjęcie, ale mnie juz tyle osób pyta o wesele że niektórzy są pewniakami...i po prostu trzeba ich zaprosic bo albo to wieloletni przyjaciele rodziców, tacy ktorzy np.mnie sporo pomogli w ostatnim czasie. Więc małe wesele odebrane byłoby jak obraza ;) hih Uni , ja coś wiem jak to jest przywiązać się do dzieci, mam w domu dwóch smyków i dałabym sie za nich pokroic 😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie znalazłam jeszcze jedno ogłoszenie poszukuja niani do dziecka. hmmm... dzwonic?? nie dzwonic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Irrenka w wtedy szykowalam sie do prayc i ledwo kontaktowałam... zajrzałam i...o napisałam się , że hoho hahaha >:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hope przyjęłam do widomości :) :) :) ale wiersza mi wczoraj machnęłas tooo normalnie szok :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba mi sie polepszyło po tej pierwszej dawce tabletek wczoraj, bo juz mnie dzisiaj tak nie boli :D :D :D oj ale sie cieszę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój facet spędzając wczoraj wieczór wogole sie do mnie nie odzywał bo mialam zły humor. poprostu tak jakby go wogole nie bylo w pokoju... czy to normalne? czy wasi chłopcy tez tak maja:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Irrenka ciesze się! :)))) Pysia moj nie potrafi sie nieodzywać długo bedąc ze mną , zawsze mnie zaczepia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hope 👄 pysia no jak miałas zły humor, to sie nie odzywał, bo pewnie bał sie dostac po uszach niesłusznie :) ale to głupie w sumie zachowanie...bo po co sie spotykać? żeby pomilczeć? a czemu taki zły humor miałs?? chciałas sie na nim odegrać za nie tak częste jakbys tego chciała odzywanie się???????? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jezuuu jakie to jest dziecinne..." Ty masz zły humor więc ja się nie będę odzywał"... Matko niektórzy faceci naprawde jak dzieci. Jak ja mam zły humor to mój mi go zawsze próbuje poprawic.Albo pozaczepia, powygłupia sie,przytuli, albo robi cos dobrego do jedzonka.Nie ma tak że on to olewa tylko pyta co mi jest.Dlaczego sie tak źle czuje itd... dziewczyny gdybym się na minute nie obudziła to nawet bym nie wiedziała że tu taka ulewa przeszła...takie wielkie krople były że szok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uni nie mozna uogólniać... może nasza pysia ma taki zły humor, ze piorunami strzela,może jest wtedy groźna i słowach i czynach i co sie dziwić chłopakowi,z e sie boi odezwać????? wiesz nie wiemy jak to wyglada tak do końca :o a Ty znowu ulewe masz uuuuuuuuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znaczy sie miałam jak spałam a teraz tylko lekko chodniki są wilgotne ale widziałam przez minute jak lało i poszłam dalej spac:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny dzis przymierze moją sukienke. zobaczymy jak to bedzie wygladac :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ehhhh czas mi się dzisiaj lecze niemiłosiernie masakraaaaaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi też, ale ja się jakos dzisiaj wyjatkowo cieszę poczatkiem weekenduuu...nie wiem czemu... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc laski. wróciłam właśnie "do domu". ale moja rodzinka mnie "przywitała..." mam ochote wyjechac gdzies i nie wracac....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znowu się przywitam i zmykam :P hehe :P Żebyście wiedziały, że żyje:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobietki, czy możecie przesłać "Dlaczego mężczyźni kochają zołzy na adres: ba04@wp.pl ? (w adresie jest: zero cztery) Bardzo bardzo proszę... :( I z góry serdecznie dziękuję:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bibo ksiazki zaraz polecą Uni bardzo mi przykro że w domu taki klimat :( Helcia no ja sobie nie wyobrażam, zebyś mając okazje nie dała nam tu cynka :P :) a ja wczoraj byłam na imprezie i sie wybawiłaaaaaaaam ojjjjjjjjj mocnooooo... juz daaaaawno sie tak nie wytańcowałam he he he :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlaczego mezczyzni kochaja zolzy?? hehe juz wyjasniam... sama jestem taka typowa zolza i wredna sucza i zawsze mialam powodzenie przez ten swoj charakterek... Mezczyzni....hmmm..udaja tylko twardzieli ale jezeli spotkaja twarda kobiete,ktora wie czego chce i jasno i wyraznie o tym mowi to sie dostosowuja. Jak sie nie chca dostosowac to sie kopie takich w dupe tylko po to by udowodnic jaka jest sie nieuczuciowa i wredna zolza i wtedy zazwyczaj przylatuja jak pieski zgadzajac sie na wszystko.Trzeba byc stanowczyn,wrecz czasami bardzo niemiłym i sie u faceta ma co chcee.... Tylko,że ja ten wredny charakter mam w genach a nie nauczylam sie od zadnej kolezanki. Takie slodkie ,posluszne dziewczynki bardzo szybko sie nudza facetom,tak samio i tacy faceci po pewnym czasie nudza sie takim zołżom...wiec zołzy wymieniaja faceta na inny-moze bardziej interesujacy model :) pozdrowienia dla facetów p.s. wspolczuje wam głupoty :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
made in france :D dobre, ale chyba i Ty czasem bywasz słodka... tak od świeta chociaż??? ;) Wiele dziewczyn na pewno pozazdrościłoby Ci tej pewności siebie, ale za bardzo zołzowatym tez nie można być, bo tez można na tym stracić... ja kiedys taka byłam i straciłam kogoś kogo kochałam. Póxniej byłam za dobra i za miła - przeciwieństwo i tez nie wyszło mi to na dobre, a teraz znajduje złoty środek - bo o to w tym wszystkim chodzi by nikomu nie zaszkodzić i życ w zgodzie z soba samym i tymi na których nam zalezy... zbyt miłe dziewczyny nudza się facetom, bo sa przewidywalne! i sa za dobre, rozpieszczają ich, bedąc na każde skinienie co ich rozbestwia i coraz bardziej sobie pozwalają i pogrywają a w efekcie widząc, ze taka laska sobie pozwala to ją przestają szanować. Przestają jej szanować, bo ona sama siebie nie szanuje pozwalając na to wszystko!!!!!!!! :) miłej soboty :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Kochane:) Sorki,że sie nie pojawiam,ale jeszcze urlopuje!!!:-D:-D Dziś mykam na kolejną imprezke do Poznania;) Od poniedziałku wracam do pracy także bede czesciej na kaffe;) 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zołzy przyjmie mnie któraś do siebie?? bo tutaj już nie chcę mieszkac... Która mnie poratuje?? 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! :) Od jakiegoś czasu zerkam tutaj do was i parę rad przyznam że mi pomogło ;) Oczywiście przeczytałam książeczkę 'dlaczego mężczyźni kochają zołzy' i niektóre rady naprawdę trafione.. ;) na razie niestety nie mam na kim ich 'stosować' .. :P Ale mam taką prośbę i jednocześnie pytanko czy macie jakieś inne tego typu książki i jeśli tak to mogła by któraś z was mi na maila przysłać? Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×