Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

*Hope*

Dlaczego Mężczyźni Kochają Zołzy? Dziewczyny Czas Na Zmiany !!

Polecane posty

Gość ahaaa a tobie lepiej tak.....
" *Hope* widzę , że wszechwiedzące pomarańczki dalej tu siedzą , że też Ci/Wam to się nie nudzi " A czym ja się różnię od Ciebie, zarozumiała babo?:D Kolorem nicka?:D Tobie się też nie nudzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tym , że jesteś tępa , ja nikomu nie wchodzę na topik i go nie rozwalam , obrażam ludzi piszących tam ;) po co tu jesteś ? lubisz siać zamieszanie? zadowala Cię to ? :P słabiutko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Irrenka hehe dzięki :D jak chcesz mogę Ci pozyczyć akcesoria... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i najlepiej odpisywać na to co komuś pasuje , co ? :D nie ma co dyskutować , bo nie masz pojęcia nawet o czym/kim jest temat :D :) także jeżeli lubisz pisać sama do siebie to pisz dalej ! ;) - osobiście poleciłabym pamiętnik na Twoje głębokie przemyslenia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i MADAŚ wszystkie najlepszego z okazji Urodzin !! :))) Spełnienia marzeń !!! ❤️ 1oo lat !! 1oo lat Niech Żyje Zyje Nam !!!!! 🌼 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ygvbhujb
i najlepiej odpisywać na to co komuś pasuje , co ? " i odezwala sie ta , ktora akceptuje odmienne zdania i opinie od swoich :D tym , że jesteś tępa , ja nikomu nie wchodzę na topik i go nie rozwalam , obrażam ludzi piszących tam " no no , tez dobre i jakie szczere :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hope z pomarańczkami nie ma o czym rozmawiac bo to zacietrzewione frustratki i frustraci... tylko uprzykrzać zycie potrafią... niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na kafeterii nie brakuje
zwłaszcza w tym temacie czarnych pustych nicków, do których nic nie dociera...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a do pomarańczowych dociera...faktycznie... nieproszeni goscie siedzący tu uparcie to dopiero inteligenty!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ygvbhujb
irka ale nikt nie zauwazyl zeby w tyt. tematu , badz pierwszym poscie jego bylo napisane - zapraszamy irrrrrenke :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pada śnieg u mnie cały czas :P jeszcze troche i nas zasypie hehe :) nei wiem jak Wy ale ja w pracy strasznie zimno mam w biurze jak jest minusowa temperatura , że w płaszczyku siedzę , przesada :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aa pomieszalam :P minusowa na dworze oczywiscie :P to tak zimno ze w biurze w płaszczyku siedze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wielka dama sie znalazla.....
" irrenka a do pomarańczowych dociera...faktycznie... nieproszeni goscie siedzący tu uparcie to dopiero inteligenty! " NIEPROSZENI! DAMULKA SIE ZNALAZLA!:D:D:D:D a ciebie ktos zaprosil? sama sie pojawilas, nie masz wladzy, a sie zachowujesz jak nasz rzad... bo padne..... a co, masz wylacznosc? synkiem sobie mozesz rzadzic, a nie nami. albo swoim mezem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i wlaśnie poakzałaś swój niski poziom ;) słyszałaś , że milczenie jest złotem ? :) więc mordeczka w kubeł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie dyskutuj z debilem. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem. i tym wątkiem zakończmy to !! :) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale nie zauwazyłyście chyba, że żadna ze stałych bywalczyń tego tematu mnie nigdy nie wypraszała....a Was wypraszało juz wiele osób. I oczywiście nie dociera. desperackie te wasze teksty buahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Irrenkla hehe 🌼 Ta żmija kiedyś sie swoim jadem otruje , mała zawistna , zakompleksiona dziewczyna , ktora swoje niepowodzenia wylewa na kafe :D powodzonka pomarańczko dalej :D i jeszcze jedno abys nie zapomniała Nie dyskutuj z debilem. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem !! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KURWA ty glupia pomaranczowa pojebana krowo!!!!!! SPIERDALAJ STAD !!!Nie podoba ci sie nie zasmiecaj tutaj twoim pustym mózgiem! Spieprzaj to po raz a po drugie znajdz se inny temat , byleby daj nam tu spokój RAZ NA ZAWSZE !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siedze i patrze i zenada.....
" ale nie zauwazyłyście chyba, że żadna ze stałych bywalczyń tego tematu mnie nigdy nie wypraszała....a Was wypraszało juz wiele osób. I oczywiście nie dociera. " i to jest argument dojrzałej kobiety?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siedze i patrze i zenada.....
" ale nie zauwazyłyście chyba, że żadna ze stałych bywalczyń tego tematu mnie nigdy nie wypraszała....a Was wypraszało juz wiele osób. I oczywiście nie dociera. " i to jest argument dojrzałej kobiety?;) jakoś nie mówisz o NIEPROSZONYCH GOŚCIACH, bo też Cię NIKT nie zapraszał, a odwracasz kota ogonem i gadasz o tym, ze nikt cie nie WYPRASZAL. nie ignoruj takich uwag:) zycze wszystkiego dobrego w nowym roku!:) powaznie, bez ironii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahahaha :D i kto mówi o odwracaniu kota ogonem :D przecież trzeba nieć nasrane w garze , żeby najpierw kogoś bluzgać , potem podjudzać do kłotni a teraz życzyć wszystkiego dobrego Boże jaka cudowna metamorfozaaa :D i nie gadaj o oargumentach czy tym co kto napisal , bo sama nie odpisywalas na to co pisałyśmy do Ciebie tylko dalej swoje ślepe wizjee i twierdzenia :D i pisalas to co Ci sie podoba :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość knmsgld
Bierzmy przykład z Impressive20 :D :o toć to ci kultura dopiero :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sama najpierw bluzgala a teraz się dziwi :D hehe można ? mozna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość knmsgld
A dlaczego post z godz.13:58 nie został zgłoszony jeszcze na śmietnik :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie dajmy się prowokować:) Nie ma co się denerwować niepotrzebnie:) Kochane wróćmy do etapu, kiedy któraś pisała co u niej, a pozostałe forumowiczki udzielały jej rad, albo dawały wskazówki co zrobiłyby będąc na jej miejscu:)) Nawet nie macie pojęcia, jak bardzo mi to pomogło:) Czekam na Wasze posty, bo wiele można się z nich nauczyć o życiu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już mam pytanie:) W sobotę poznałam chłopaka na imprezie, w niedzielę napisał i byliśmy na spacerze.....ponownie napisał we wtorek ja mu odpisałam, ale ostatni sms był z mojej strony...........i moje pytanie jest takie- Czy to teraz ja mam się do niego odezwać? Jak myślicie? Proszę o radę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość erfhy
o bosze :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×