Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

*Hope*

Dlaczego Mężczyźni Kochają Zołzy? Dziewczyny Czas Na Zmiany !!

Polecane posty

Wcale Ci sie nie dziwie:)Na Twoim miejscu bym go olała skoro sobie przypomniał sobie o Tobie po 2 latach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaustopana
tylko nie wiem sama jak to rozegrać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liea
Dziewczyny, ale jak wprowadzić te chłodne zasady po 3 latach? Jakieś 3 miesiące przebąknęłam coś o ślubie i nagle trach. I z tydzień temu mój facet wyjeżdza mi że ma wątpliwości czy mnie kocha, że czuje się stłamszony... W książce "Dlaczego mężczyźni poślubiają zołzy" mówi się jak kształtować związek od początku. Więc ja zapytuje drogie Panie: Jak Go wrzucić znów na właściwe tory i kierować w stronę ołtarza, ale już bez słów, bo tego efekt był tragiczny? PS:Powiem tak, że mój facet ma wszystko podane na tacy, ale jak przestane się starać to się nie spakuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domiimi
Jezu...co tak na ślub pilić. Jeśli będzie chciał to zgodzi się bez ociągania.... przepraszam, ale trąci tu desperacją :o Tak, kiedy będziesz zołzowata, zajmiesz się sobą, zaczniesz wychodzić i nie mówić mu o wszystkim dokładnie- wtedy zapali mu się czerwona lampka. Ale nie gwarantuję zaręczyn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem z moim facetem prawie cztery lata i wiele razy mówiłam mu na temat ślubu a on oczywiście jak to facet szybko kończył ten temat.Powiedział mi, że on tez chce ślubu ale to kiedyś bo w sumie ślub nie jest nam do niczego potrzebny. Ja natomiast jestem innego zdania. W końcu przestałam mówić na ten temat i będę czekać co będzie dalej. Obiecałam sobie, że jak on tak długo będzie zwlekał ze ślubem to w końcu znajdę sobie innego bo on najwyraźniej nie dojrzał do tej decyzji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liea
Dobra, to zaczynamy akcje "Zołza- Lato 2011 :) Reaktywacja związku ^^"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie_zolza
zgadzam sie;d niestety to jest strasznie trudne byc obojetna wobec kogos kogo sie kocha :(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domiimi
Moim zdaniem, jeśli facet ma w związku wszystko to, co miałby w małżeństwie to po co ma się żenić? Dawniej to jeszcze nęciła go wizja seksu, a teraz mało która czeka do ślubu, w związku z czym seks powszednieje, a papierki...zbędne. Jeśli facet jest mega zakochany, to chce być tylko z tą jedną kobietą, a zaobrączkowanie jej jest gwarancją, że inny się do niej nie dobierze. Może dla większości ludzi teraz przysięga, obrączka nic nie znaczą, ale jednak powinny. Zatem...może waszym panom az tak na was nie zależy, aby przysiąc wam wspólne życie, przybić to pieczątką i finito. Każda marzy o białej sukni, ale im więcej będziecie naciskać, tym trudniej będzie facetowi z pełną odpowiedzialnością podjąć decyzję o ślubie. A chyba nie chcecie, aby wasz facet poprosił was o rękę ze strachu, albo aby to było wymuszone, hm?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liea
Kocha, nie kocha. Mnie już denerwuje. Chce wakacji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najlepiej nic nie mówić o ślubie i dać mu do zrozumienia,że nie ma na nas w 100% w garści i że może nas stracić to powinno podziałać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domiimi
Marsylia - otóż to :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja staram się postępować jak zołza i jak na razie mi to jakoś wychodzi:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja staram się postępować jak zołza i jak na razie mi to jakoś wychodzi:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niewiemococochodzitu
jak pokazac mu ze jestem zołzą? wiem,ze mu sie baaardzo podobalam zepsulam to troszke,bo powiedzialam mu ze nic nigdy z tego i sie zrazil zerwal kontakt ja chcialam to naprawic,nie udalo sie,jeszcze wyszlo tak,ze mi na nim zalezy... potem niby znowu kumple,ale ja znowu zaczelam go hmm.. nie uwodzic,ale powiedzialam wprost,ze mnie nadal pociaga, pobowalam uwieść,,co sie do konca sie udalo .. najpierw znowu chcial,ale szybko sie wycofal.. teraz bym chciala pokazac mu,ze nie jestem melancholijna wariatka szukajaca bardzo stalego zwiazku,i ze to ja mam kontrolę..jakieś pomysły?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niewiemococochodzitu
i jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciasteczkowapotwornica
Witam. Zakupiłam tę książkę zachęcona wieloma pozytywnym opiniami i w weekend zabiorę się za czekanie. Ale ja jestem chyba ogólnie dziwnym przypadkiem :)-nie rozumiem tego parcia kobiet do ślubu,nie marzyłam całe życie o białej sukni-kiecka jak kiecka tylko biała ;),kochane to niestety moim zdaniem nadal przywilej panów-to oni się oświadczają , a nie my wspominamy o slubie-gdzie tu romantyzm ??Faktycznie trąca to desperacją i nie wiem czym tam jeszcze.Nie chcę nikogo obrazić,ale tak to często wygląda i niejednokrotnie jest wg mnie niesmaczne. Dodam,że jestem mężatką i nigdy nie wspominałam mężowi o zaręczynach czy ślubie-czułabym się jakbym go do tego zmuszała. No ale to tylko moje odczucia i zdanie, a książka z pewnością się przyda. pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciasteczkowapotwornica
''Witam. Zakupiłam tę książkę zachęcona wieloma pozytywnym opiniami i w weekend zabiorę się za czekanie.'' haha za czytanie miło być:), a czekanie to może jak zacznę wprowadzać rady w życie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarrrrrek
dobra rada dla @niewiemococochodzitu... ococochodzitu... Ty nawet sensownego nika nie jestes w stanie stworzyc, a co dopiero zdrowa relacje z facetem. Dlatego moja rada jest taka - odpusc sobie facetow, nie mieszaj im w glowach i w zyciu do momentu az przestaniesz opowiadac brednie typu NIC NIGDY... Kobito skoncz swoje chore gierki, nie komplikuj zycia sobie i innym, Te twoje machinacje i kombinacje nie maja raczej nic wspolnego z melancholia czy romantyzmem. Taka postawa, ze ja ci bede mowila, ze nic z tego a ty przez lata proboj zdobyc moje swiete dziewictwo jest żenująca... Najlepiej bedzie jesli powiesz mu prawde, czyli, ze wiele oczekujesz nie dajac nic w zamian i ogolnie sama nie wiesz czego ty chcesz. Tak mu powiedz i niech daleko ucieka w poszukiwaniu fajnej normalnej kobitki. Szczesliwie jest ich baaardzo wiele :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarrrrrek
KWESTIA ŚLUBU sluchajcie kociaki - jesli facet jest szczerze zakochany, sam zaproponuje zaobraczkowanie swojej kobietki. Nawet jesli jest niewydolny finansowo intelektualnie... :D Zazwyczaj jest tak, ze calkiem milo sie zyje z dana kobietką ale slub i dzieci to juz przesada... Prawda jest taka, ze wiekszosc nieformalnych zwiazkow oparta jest na łużku, co nie znaczy, ze nie ma tam prawdziwego uczucia po obu stronach. Jest ale zazwyczaj nie tak silne, zeby zdeterminowac faceta do zaobraczkowania swojego kociaka. Tak to wyglada w rzeczywistosci drogie Panie. I od razu ostrzegam, ze jesli ktoras tutaj bedzie chciala sie kłócic lub podwazac moje racje - spiore jej tyłek... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uległa przez cały czas
Witam ...Mam poytanko czy mozna przeczytac ta ksiazke w internecie?????Byłam ulległa przez 18 lat to sporo czasu wykonczył mnie psichicznie:( Powiedziałam sobie dosc L(ale czy mi sie uda z nim walczyc ?Prosze o pomoc ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uległa przez cały czas
Prosze o przesłani ksiazki diana.nowak1@wp.pl dziekuj ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Książka Dlaczego mężczyźni kochają zołzy to super lektura. Nie jest napisana jakoś super polotnie, ale chyba nie o to tu chodzi tak naprawdę, ma ona dawać rady i wskazówki i to własnie robi. najciekawsze jest to, zę czytając tę ksiązkę przez cały czas miałam wrażenie, że pisarka opowiada o moim życiu, jakby mnie znała!! I najlepsze jest to że ona nie mówi nic super odkrywczego, własciwie to wszytko jest logiczne i powinnysmy to wszytskie wiedziec, ale jednak nie wiemy i to jest to, a moze wiemy tylko boimy sie przyznać przed sobą że trzeba inaczej postępować. Książka bardzo mi pomogła, nie w znalezieniu faceta, bo to nie o to w tej ksiazce chodzi, tylko satc się lepszą kobietą, pewną siebie i przebojową! a kiedy już się taką jest wtedy faceci ustawiają się wkolejce. Przez 8 lat bylam w związku ktory mnie ograniczał, nic nie robiłam zastygła w związku, a po jego zakonczeniu nie moglam się pozbierac, bo cale swoje zycie zbudowalam wokół faceta i jego potrzeb, teraz juz tak nie jest, i ta ksiązka mi pomogła. wiec polecam dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 24latek.,
Postępowanie wg tej mądrej lektury to najlepszy sposób na stracenie mężczyzny. Ja ze swoja kobietą rozstałem się po roku, bo zmieniła się nie do poznania. Wiązałem się z miła i sympatyczną kobietką a rozstawałem z jakimś wrednym, zaborczym kobietonem, Po kilku dniach po rozstaniu był płacz i przyznanie się skąd miała te wszystkie super "pomysły" . Tylko, ze ja nie wiem czy ona udawała pod wpływem tej książki czy to jej drugie, ukrywane JA. Wolę nie sprawdzać, niech potrenuje triki na jakimś innym facecie.. Może on będzie to lubił ...Pozdrawiam wszystkie normalne kobietki o niewypranych mózgach przez durną babską literaturę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrazliwa zolza
czy ktos moglby mi przeslac DLACZEGO MEZCZYZNI KOCHAJA ZOLZY w formie ebooka na moje email? ajs06271998@aol.com z gory dziekuje i to dlaczego poslubiaja zolzy tez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PIWO NA DOBRE I ZLE
Nikt nie ma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ndfgn
Jak ktos sie nie urodzil troche zolzowatym to nic z tego nie bedzie, po czasie mezczyzna pozna, ze pustak tylko udaje kogos innego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×