Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

*Hope*

Dlaczego Mężczyźni Kochają Zołzy? Dziewczyny Czas Na Zmiany !!

Polecane posty

ja tez lece....bo dzis nie dosc,ze rozdrażniona jestem,spalam do 20:30 jak wrocilam do domu,wzielam tabletki na uspokojenie,poryczalam sie....to jeszcze mi niedobrze jakos:-P Dobranoc wiedźmy:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sexy bo Ty mi w depreche wpadniesz!! po co ci to!! chcesz do psychologa chodzić? weź jutro stan na nogi z pozytywnym nastawieniem do dnia i swiata :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Irrenka! Nie pytaj o mój humor,bo jest podobny do wczorajszego:-o Wlasnie bylam w sklepie i kupilam sobie słoik ogórków i kubeł lodów truskawkowych:-D Mam wszystko w pompie:-O Kit najwyzej przytyje i tak nie mam dla kogo byc szczupla:-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anulka Ty pijaczko ;) sexy lody z ogórkami? Ty w ciązy jesteś?? :D he he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczątka:) Kopne was w tyłki, czy wy slepe jestescie na moj powyższy meil i moglybyscie byc uprzejme i powysylac mi linki nk i numery gg lenie;):p biegiem mi to zrobic?:p Czwóreczka moj byly byl taki sam, to smierdzacy len i wygodniś , mial zrobic studia nie zrobił poszedl jakies studium ochroniarskie i teraz niewiem co robi ale ponoc mial wyjechac za granice...zreszta jego sprawa!, ten facet nie umie planowac. Owszem studia nie sa najwazniejsze, bo to prawda tez mam znajomych po zawodówkach i sa dyrektorami i kierownikami ...to zalezy od osoby ktora ma odwage i nie boi sie ryzykowac. Sexy nie smutaj sie tylko usmiechnij sie najlepiej do sloneczka :p to od razu podniesie ci sie duzo hormonów serotoniny:D Irrenka kochanek?:P a to ci twoj maz nie zaspokaja jak trzeba ;) hehe no zreszta co pomarzyc nie mozna:P Samotna moj kumpel poleciał w poniedziałek do norwegii i jest odwazny ja bym potrzebowala na te dwie godziny narkozy, nie wiem czy bym nie zwariowała hehe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sexy mam ten twoj nowy numer gg , to stary dziala czyy nowy:p Przejdzie ci sexy:)👄 podam tu moj numer gg i macie odezwac sie teraz :6345984

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obecnie nie dziala mi w ogole gg....a numer ten nowy jest aktualny..stary juz nie........ nie przejdzie mi....mialam juz depresje na poczatku roku...potem bylo w miare oki,a teraz znowu.......do psychologa juz nie pojde:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mimo tego ze ja tez miewam depresje to zamiast psychologa pomagaja mi książki..zreszta psycholog duzo wpiera ale czy mozna wygrac z depresja hmm.....ale innym pomogło, ja u psychologa bylam w sprawie papierka wiec nuda tam musi byc hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najgorsze, ze sie same wpędzacie i nakręcacie w tą depresje! ja nigdy u psychologa nie byłam, bo nie potrzebowałam i mam nadzieje,ze tak zostanie. Teraz gdy jesteście młode, piękne, powinnyście uśmiechac sie do świata, mieć ambicje i podążac w strone wyznaczonych celów, to Wy sie smucicie i dołujecie. Nie nakręcajcie sie! teraz latem macie smutki, to co zima będzie? każdy ma jakies problemy... trzeba sobie radzić całe życie z różnymi przeciwnościami!!!!!!! nie można sie poddawać... impressive Ty tez latania sie boisz?? :) wczoraj mi sie wieszało gg, a dzis jak włączyłam to mi sie pojawiła, czy zainstalowac aktualizacje kliknełam na tak i juz jest wszystko git! tylko dzis komputer muli - chyba mu sie pogoda nie podoba, za duszno mu czy jak... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na szczescie nie miewam deprechy az takiej zebym sie popłakała czy co, ja patrze na swiat optymistycznie pomimo drastycznych przeszkód, pokonuje je...tylko jest jedna rzecz ktora jest sprawa hormonów ja np. w wczasie okresu czy nawet przed okresem ,mam napady czarnych myśli ,ale to tylko trwa jeden dzień , ale inni maja ze nawet codzien i mysli samobojcze:O no tego lekcewazyc nie wolno!Ale trzeba umiec w zyciu kontrolowac i niewolno sie poddawac:) Irrenka ja nigdy nie latalam, ale wyobrazam sobie jaki to strach i te tragiczne wypadki brrrrr....moja kuzynka poroniła ciąże jak leciała do Londynu , bo spowodowalo to jakas turbulncja czy cos takowego ,ale dzisiaj moja kuzynka ma synka hubercika;) słodziutki chłopczyk :) ah jak ja bym chaial miec coreczke Lenke:D przepraszam rozmarzyłam sie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny jestescie mlode i mnie przerazacie... ja mialam tyle traumatycznych przezyc w zyciu, ale nigdy nie poddalam sie depresji, szybko powiedzialam koniec i zylam dalej, jak nie blyo kolezanek to chodzilam do babci, na ogrodek, poszlam z mlodszym bratem na spacer, wiecej pracowalam, rzucilam sie w wir pracy i robilam dobre pieniadze, potem mi przeszlo i znow znjamoi, imprezki, po co sie dolowac, kurna ale teraz tez mam ciezkie dni, co mysliscie ze nie, kazdy ma porblemy w zyciu, tylko kazdy inne, jeden z praca, drugi z zona, i tak mozna wymieniac tyle ile ludzi jest, kazxemu tez co inneog jest wazne, !!!!!!!!JA nauczylam sie i zoabaczylam co mi pomaga. ja naprzyklad wszytsko wyrzuce z siebie, powiem o tym komus i wszytsko ze mnie splywa, i jest juz super, MUSICIE znalesc sposb odreagowywania porblemow!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! powiem wam , ze jakbym byla z facetem i spotkalabym taka laska jak wy, to co?? pomyscie, ejstescie clay czas smutne, nadąsane??? dluga bym z wami nie byla (nie byl) to tez moj zwiazek z facetem tym moim, to tez sie walnąl przez to bo byl smutasem, ile mozna sluchac o porblemach?? ile mozna sie dolowac? iile mozna nie reagowac na zarty, ile mozna brac wszytsko do siebie! .ile mozna nie widziec usmiechu na ustach czlowieka, toz czlowiek przy takich ludziach sie wypala!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! wrrrrrrrrrrrrrrr laski glowy do gory jak kogos urazilam, to przep[raszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Impressive nigdy nie przepraszaj za marzenia! ;P pomarzyć zawsze można i w niczym to nikogo tu nie ukuło ;) a co do romansu, to ja tez puściłam wodze fantazji... :D moj mąz mnie w zupełności zaspokaja, tylko go akurat nie ma trzy dni i śpie sama, stąd te głupie mysli :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
impressive no nie zaleca sie kobietom w ciązy latania! to sa ogromne zmiany cisnienia i dlatego może to wywołać poronienia! ja chciałam polecieć! pierwszy raz w styczniu leciałam i od razu 17 godzinny lot - czyli spora próba ;) ale spokojnie było, zadnej turbulencji nie doswiadczyłam, no może tylko takie malutkie ;) ale wyobrax sobie, zę lepiej zniosłam ten 17 godzinny lot na druga półkule, niz lot 2,5 godzinny do szkocji. ta druga podróż była okropna, miałm zawroty głowy, słabo mi było i ogólnie jakiś taki denerwujący był, choć nie było nic stresującego typu turbulencje czy coś w tym stylu. A tamten pierwszy lot to luz totalny - siedziałm 17 godzin i sie nudziłam, a za oknem cały czas ocean - nuuuuuuuuuuudyyyyyyyyyyyy tylko miedzylądowanie na azorach źle wtedy zniosłam, ale to przez te różnice ciśnienia. Wtedy zapomniałam wziąc gumy do żucia i mi zaczeła sie jazda z uchem! tak mnie lewe ucho bolało, ze myslałam, ze skonam. Miałam wrażenie jakby miało eksplodować!!!!! zgiełam głowe, tak by ucho przytknąć do ramienia i mocno tak ściskałam, bo to mi lekką ulge dawało. a jak mój mąż coś do mnie gadał to myslałam, że mu oczy wydrapie! taki ból był... ale jak tylko wylądowaliśmy to przestało! całe szczęscie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
17 godzin lotu!!?? chyba bym zaczęła fotele gryźć, z nudów albo ze stresu ;) To moje 2 godzinki przy tych 17 to pryszcz ;) ja już spakowana. cały czas sie zastanawiam co jeszcze powinnam wziąć. I dlaczego mam tak wieeeeelki bagaż. Jakbym na drugi koniec świata leciała a tu tylko za morze ;) I w tempie błyskawicznym musze sobie przypomniec angielski bo dzisiaj po przylocie bede skazana tylko na angielski. Z wrażenia pewnie wszystko pozapominam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
samotna spokojnie, dogadasz sie, jak nie po angielsku to na migi ;) weź gumy do zucia albo cukierki jakies, np żelki i gryź przy starcie i lądowaniu :) ja osobiście wole strat od lądowania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najlepiej gdybym miaal faceta i na niego patrzyla to moze bym zniosła ten lot:D a tak jakbym wsiadla to mozliwe ze szukalabym spadochronu:D haha ja taka jestem zwariowana:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×