Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

*Hope*

Dlaczego Mężczyźni Kochają Zołzy? Dziewczyny Czas Na Zmiany !!

Polecane posty

Uni zazdroszcze Ci bardzo tego morza pod nosem :) baaaaardzo bym tak chciała!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
te mikołaje rozwaliły hahaha, pewnie wypchane skarpetkami :D;)hahaha Anulka takiego bym z łóżka nie wypuściła, po prostu nie mozliwe , to ostatnie zdjęcie mnie eksplodowalo nie moge przestac na niego patrzec, szkoda ze tacy sa niedostepni ach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale szczerze mówiąc poza inteligencją, wyważonym poczuciem humoru oraz zaradnością, bardzo kręci mnie męska siła (to wcale nie musi być napakowany mięśniak - miałam chłopaka, który był szczupły, ale bardzo silny), seksowny uśmiech i niski ton głosy! ojej!!! wariacja!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Echhh widze same plusy mojej pracy :D Obracam się towarzystwie samych męźczyzn :D a co do facetów, to że ktoś jest mieskniakiem nie znaczy , że bedzie silny jak hmm Pudzianowski :D mam kolege szczuplutki a ma taka siłe :P kiedyś jak bił się z takim przypakowanym 3 razy wiekszym i wyższym od niego to go powalił ;) wszystkim wtedy szczęki opadły :P i ja to mowie facet ma byc facet a nie jakaś nieporadna cipa :P kiedy trzeba ma obronić, kiedy trzeba przytulic hmm :P taki miiiisiooooo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no raczej Pudzian odpada z twarzy wyglada jak żmija i ptaszek mały , ale nie ma tego w sobie:D A ten van Diesel moze byc, fajny aktor z niego:p No to prawda facet musi byc silny dla kobiety by czula sie bezpieczna . Natomaist te sterydziaki tez odpadaja moj byly je brał przez jakis czas i kazalam mu to swinstwo wyrzucic , dobrze wygladal ,zrszeta sylwetke to bóg stworzył , ale silny był tak, ze pamietam jak sie wyglupialismy w lozku to kiedys zacisnal mi dlon tak mocno jak diabli, myslalam ze sie poplacze, i reka mi sie trzesla:O opierdoliłam go za to ale przeprosił..ale mial slabosc do bójek , czesto go widywalam z podbitym okiem ,palant! Jak silnym to z charakterem i z głową. eh!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a no własnie tym sterydowcom siła nie idzie w parze z mądrością!! takich rozumna dziewczyna omija szerokim łukiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
domyslam sie impressive, ze taki gość nie ma juz u Ciebie szans ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój były miał manie na pukciee siłowniii i tego by pakowaaać i pakowaaaać :P i zaczał brac jakieś gówna i mu tak głowe zryły , że stał się debilem :P i tak mu zostało Zresztą :D zaczęły się jakies ustawki ;] rajcował sie tylko tym by by wiekszy ;] stał sie agresywny i niepoczytalnyyy :P ale on był ToooooXiiiiiiiiccc :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jackson przed tym wybielaniem był zajebiaszczy chlopak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak własnie działają sterydy - robią z facetów bestie, odbiera im rozum na rzecz pustych mięśni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na tym etapie miał zajebiaszczo seksowny usmiech w którymś teledysku tez tak fajnie sie prezentuje i w filmie "moonwalker" taki był!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
impresiva 20 bys wypuszcila, jakby nie byl fajny moj facet wlasnie podobny jest do nieog, cholernie przystojny................ale co wypuscilam:) uroda to nie wszytsko, teraz to wiem, chco dalje mnie to kreci i patrze na to wczesnije tez mialam przystojniaka, kiedys podesle ci zdiecia, szok, łaaaaaaaa, laski sie ogladaly ,moj maz tez byl sliczny, lalka... ale co;( jak wszytskim sie podoba to dupa wychodzi, tacy sa chamscy i zli, uwierz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hope swieta racja:) tylko ze moj byly byl poczytalny ale mózg jego przypominał ogórek :p nie umiał wogule sie wypowiadac a milczenie bylo dla niego złotem, był wogule słaby ..w łózka tez:D taka kłoda Trageedijaa! Bo bał sie ze udusi mnie tymi bicepsami żal;) hahaha Irrenka Sterydom mówimy NiE!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Co do facetów\"nieosiągalnych\" to Paul Walker...achhh oczy ma cudne oraz Andy Garcia...tylko taki sprzed 15 lat ;) Znalazłoby się też paru ;) Mans Zelmerow podoba nawet ;) choć za szczupły jest. Irrenka..ja lubię siebie, tylko wtedy gdy jestem uczesana i nie dysze jak parowóz :classic_cool: Posprzątałam pół domu, miałam takie plany na weekend a tu sie okazuje, że pogoda ma byc paskudna :o i planuj coś człowieku... buziule

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja lubie u faceta pikene oczy, oczy muszą byc cudne i piekne biale zeby, uwielbiam, wlasnie tez ostani tka mial, o rety zabki mila lsiczne, a oczy duze, ze zlosc przechodziiiiiiiiiiiiiiiiiiiii łaaaaaaaaaaa, patrzec mogla na niego godzinami, tak mi sie podobal lubie etz ciemna skore, ciemne wlosy i oczywiscie musi byc wysoki, musze czuc sie pprzy facecie jak taka kruszynka, w pracy moge rządzic!, w domu niehc facet rządzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anula i dziwczyny powiem wam jedno, ci typowi,,macho'' i typu pseudoprzystojni dobrzy ssa na jedna noc,ale na cale zycie,szkoda nerwow na nich;):p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak jest, bo te macho to im sie zdaje i sa zapatrzeni zazwyczaj w siebie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie cierpie murzynów:) taki mnie gonil jak bylam we francji, chcial mnie pozegnac, bo do autobusu siadalam, kurcze i reke podaje o rety a ta reka az czarna i wielkaaaaaaaaaaaaaa, łaaaaaaaaa, bałam sie go........ przestarszyl mnie niesamowicie... a goromny byl jak diabli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mnie sie niektórzy murzyni podobają :D na dominikanie byli fajni mulaci! :D jeden mnie chciał zaciągnąć na wycieczke motorówką, był słodki, oczywiście z nim nie poszłam ;) nie jestem rasistką ;) he he he żart!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czwórka to dobrze, ze lubisz siebie, uspokoiłas mnie :) a Paul Walker jest fajniuchnyyy :D :P Mans Zelmerow już mnie nie zabiera... za delikatny sie wydaje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie tam nigdy nie pociagali murzyni :) i nie pociagaja :) ale nie jestem rasistka zeby nie bylo :) Impressive co do mojego bylego w lozku nie wime jaki był pewnie też słaby :D do tej pory dziekuje Bogu , że to nie z nim pierwszy raz spałam chociaz nalegał wiele razy ;] hyhy jedyne co dobre w naszym zwiazku to było wlasnie to ze nie spalam z nim :D alleluja :D pierwszy raz spałam z facetem z którym jestem do tej pory :P jakbym wczesneij z tym "Pakrem" spała pewnie bym całe zycie żałowała :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×