Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

*Hope*

Dlaczego Mężczyźni Kochają Zołzy? Dziewczyny Czas Na Zmiany !!

Polecane posty

impressive nie miałabys gdzie tego spadochronu szykac :P tym bardziej jakby Cie stewardessy posadziły i pasy kazały zapiąć ;) ha ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale dzisiaj ciepłooooooooooo ufffffffffffffff jak gorącooooo dobrze, ze mam wiatraka co mi dmucha... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
samotna mam dla Ciebie dobra wiadomość :D moja kumpela 5 m-cy temu leciała do szwecji i miała w samolocie samych stewardesów płci męskiej :D przystojnych!!!!! może ty bedziesz tym samym samolotem leciała i bedziesz miała ucieche :D wtedy Ci szyyybko czas zleci ;) oj szyybko he he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
impressive nie są tak straszne jak sie wydaje ;) ale za pewne nie miałbys nic przeciwko temu, aby poznać przystojnego pilota, hm??? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaha bardzo smieszne;) , ale wiesz sex w samolocie hmmm, dadtkowo ulotny orgaznm w pozycji latajacej:D ajajaj! (hahahahah)Moze bym sie mniej bała tego przelotnego romansu z pilocikiem, o ile pilocik pilocika ma:D hehe sorry chyba dzisiaj zboczona jestem:Dhaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty wariacie ... staram sie was uspokoić z tymi samolotami, ale mi chyba dzisiaj akurat to nie wyjdzie :o właśnie w radiu mówili, ze jakis samolot znowu spadł :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurrrrwaaa co sie z tymi samolotami ostatnio dzieje????????? aaaaaaaaaaaa wkurza mnie to!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajnie jest jak sie tak wznosisz i w okienku widzisz jak sie wszystko coraz mniejsze robi ;) jak sie laduje to tez fajnie, ale te przeciażenia są silniejsze :o i cisnienie daje o sobie znac w uszach szczególnie... ale widoki super!! ja bym juz chciała gdzies poleciec :D ale te spadające samoloty mnie wkurzają!! a wyobraźcie sobie że ten samolot co ja nim na dominikane leciałam, to on tak lata co tydzien w kazdy piątek tak leci :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma człwoieka pare dni a tu tyle strooon strzeba badrabiac uuuu :P ale dobrze bo tam temat o cycochach byłto ja nie mam sie czym pochwalić :D marne małe Beeee hehe :) a Anulka kurde ja Ciebie chciałabym zobaczyć :P tyle z nami piszesz a sie ukrywasz tajemnicza kobieto :D Sexy a Tobie to tzreba piwerdolić !!!!!!!! nie możesz sie tak nakręcac i smucić !!!! oł jee własnie leciu w radiu Michael jacksonnn tiririir :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AAAkotki2
hello!!! od paru dni czytam ten topic, i napaliłam sie na te lekturki które tu sie przewijaja, Zołzy (1 i 2 czesc) mam opanowane:)) poprosze o pozostale bo ZOLZOWATOSC trzeba w sobie udoskonalac:) !!! amber511@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kotka witaj masz dlaczego mezczyzni poslubiaja zołzy:P ???? Hope witaj michaela jakcsona teraz docenilam jego muzyke bardzo lubie ten jego utwor ,,remember the time'' zarabista

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AAAkotki2
tak tak obie juz przeczytalam.sa genialne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hope no jak sie zaległości to tak jest ;) AAAkotki2 to co miałam to wysłałam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny. POzniej nadrobie ta stronke bo na razie przeczytałam tylko to że anulka nas zbeształa. Ja wczoraj pogadalam z tym \"moim\" i pow.ze on teraz szuka przyjaciolki, kobiety ktora pozwili wygrzebac mu sie po strasznych wydarzeniach ...bo duzo przeszedl, ale to są jego tajemnice ktore niechetnie ujawnia. Ja mu napisalam ze teraz jestem na takim etapie ze chcialabym byc z kims z kim moglabym planowac przyszlosc, dziecko. I facet musi miec prace, bo nie lubie takich bez planow itd. Powiedzialam mu potem pare niezbyt przyjemnych rzeczy...ale takich ktore mialy sprawic ze przejrzy na oczy. To napisal mi ze dobrze ze sie jeszcze we mnie nie zakochal bo teraz by cierpial...Z jednej strony szkoda mi go...a z drugiej zla jestem ze nic nie chce ze soba zrobic. Ja nie jestem w depresji dziewczynki... usmiecham sie, w weekend przyjezdza do mnie kolezanka, poplotkujemy, pojedziemy gdzies :) i będzie fajnie :) milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AAAkotki2
ooo dziekuje bardzo:* wieczorkiem poczytam, juz nie moge sie doczekac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czwóreczka pozytywne nastawienia sie chwali :) dobrze dobrze że sie nie zamykasz w 4 ścianach :D a co do pana, to jego sprawa,z e taki wielce zraniony leży w kącie i liże rany... a jak nic ze sobą zrobic nie chce to jego strata Ty bys z nim na pewno szczescia nie zaznała, skoro juz tak wczesnie Cie denerwuje jego sposób bycia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czworka powiesilabym tego towjego, bierz troche starszych moze bedzie madrzejszy, facet nie moze leczyc kobieta innej kobiety jezy ja nie cierpie tego, jak facet gada o innych, i narzeka na nie, chyba ze oboje gadamy i raczej pozytytwnie i wymieniamy sie jakimis wioskami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AAAkotki2
ale musze przyzbac ze udane jestescie Babeczki, postaram sie tu zagladac i udzielac, tylko teraz w pracy jestem i nie bardzo moge

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Impressive20 ja lubiłam jego piosenki odkąd pamietam :) ale to były te bardziej znane :) po jego smierci tez zaglebilam sie w Jego tworczosc i sciagałam mp3 masowo :P i sporo jest tego... kawał dobrej muzyki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaale to chodzi i o dziewczyny...(kazda kolejna go zdradzala) i o jakies sprawy z przeszlosci (np.wypadek, o ktorym nie wiedza nawet rodzice a mogl zginac). Ja mu napisalam ze chce poczucia bezpieczenstwa, i pewnego jutra...a to da mi facet ktory ma prace, plany na przyszlosc. A ten mi napisal ze moze w kazdej chwili stracic prace i ze najpierw musi sie pozbierac...a dopiero pozniej bedzie myslal co dalej. Beznadzieja. Juz wiem dlaczego zawsze wolalam starszych. Łaaaaa....niewypal za niewypalem. Opije sie w sobote :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale sie uśmiałam rano z mojego psa :) moj chlopak spał u mnie a pies jest o niego tak zazdrosny, ze jak on jest to mu poswiecam czas , i na dodatek on go zawsze wygania z pokoju to pies sie uwali pod drzwiami w przejsciu korytarza :P ze rodzinka moja w nocy by sie o niego o malo co nie zabila :P bo nigdy tam nie spał a tu w nocy wstałam do lazienki to odrazu wparował do pokoju :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czwóreczka ale z jednej strony jak powiesz na poczatku facetow te swoje wygania to możesz niejednego spłoszyć :P z drugiej strony beda wiedzieli czego oczekujesz na poczatku i Ty nie bedziesz marnowała czasu :P chociaz ja nie wiem czy to takei dobre mowienie odrazu czego sie oczekuej ze faceta z dobra praca , ktory chcem iec dziecko :P bo nie raz facet nawet nie mysli by sie ustatkowac a pozna kobite zakocha sie i po nim :) a wiadomo na miloscp otzreba troche czasu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daj spokój czwórka temu zbieraczowi mysli niekompletnych... niech sie sam zbiera i nie robi z siebie frajera ;) Hope to masz straznika teksasu he he he dobrzeee niech Cie bestia pilnuje ;) AAAkotki2 to w takim razie po pracy zapraszamy do naszego saloniku pogaduszek i łamania problemów na cząsteczki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×