Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

*Hope*

Dlaczego Mężczyźni Kochają Zołzy? Dziewczyny Czas Na Zmiany !!

Polecane posty

nyzagam --->>na moje tez za szybko to sie działo...znalalas faceta i juz wspolny wyjazd pod namiot....sex....:-o sorry,ale to zdecydowanie za szybko....skoro dostal juz caly\"sklep ze slodyczami\",to nie wiem czy jest jeszcze co ratowac;) Ale zycze powodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agus* książki poleciały! nyzagam no to fakt, ze jak sie szybko oddałaś to facet może nie mieć do Ciebie szacunku. I choc nie jest to regułą, to niestety tak często bywa. Facet jak musi długo zdobywać to później bardziej docenia to co wyczekał, a dziewczyna tez wtedy widzi, ze mu zależy, że sie stara i sie nie zraŻA. natomiast jak sie szybko zniechęci tzn, ze chciał sie tylko pobawić !!!! Nie wiem czy jesteś w stanie to naprawic, bo niezaleznie czy sie odezwiesz czy nie wszystko zalezy od niego samego. Od tego co on o Tobie sądzi i czy wiąże jakiekolwiek plany z Twoją osobą. a ta różnica wieku żądnemu z was nie przeszkadza? bo rozumiem że tobie nie, ale może jemu tak... :o pomysl o tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anulka 🖐️ sexy 🖐️ anulka nie było mnie wczoraj popołudniu, ale nadrobie dzisiaj ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc zołzunie:) Wczoraj to caly wieczór na rowerze byłam:p nyzagam , znam takie sytuacje, gdzie kobieta uswiadamia facetowi tak w krótkim czasie ze jest bardzo łatwa! Nie zebym krytykowala moje rowiesniczki , ale niektore są tak za pewne siebie i uwazaja sie za takie boginie jakby stwierdziły ze dla kazdego faceta sa wyjatkowe w każdym calu, podejmuja pierwsza inicjatywe (skoro jestem atrakcyjna, to czemu nie?)i jak tu facet ma cie zdobywac, skoro to ty go zdobywasz a nie on..Dlatego to dzisiaj mamy takich facetów ktorzy zachowuja sie jak kobiety w męskim ciele, daja sie chetnie wykorzystac, naiwnosć u panów rośnie , a pozniej budza sie z reka w nocniku ze to jakas paranoja ,,jak ja mam ja zdobyc?\'\'A więc facet od ciebie zwiał i juz uslyszals podpowiedź ,, za szybko\'\', błagam was, nie zdobywajcie facetów na wlasna rekę, okazujcie wiecej skromności i kobiecości a nie okazujcie drapieznej lwicy, która zdobedzie kazde mięsko:) A jesli chodzi o sex to musicie miec swiadomosc ze faceci traktuja to jako sport, to nie jest dla nich forma milosci... ...ale nie wszyscy faceci sa tacy sami, sa tacy co maja godnosc i klase , na takiego trzeba trafic jak na loterii, niestety:) takie moje zdanie. Nyzagam sprobuj sie juz odezwac do niego i czekaj na jego reakcje , jesli sie nie odezwie , bylas tylko w jego zyciu ,,na chwilke\'\'a wiek nie ma znaczenia, to zalezy dla kogo tez:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ipressive duzo mądrych rzeczy napisałaś! tez uważam, ze wspólczesnie dziewczyny błądzą. Naoglądają sie teledysków i myslą, ze to o to chodzi, zęby sie rozebrać, potańczyć i pójść sie poseksić i ze to jest modne i na czasie! owszem jak ma ochote to mozę to zrobić,a le na bank z tym facetem nie zbuduje związku, bo faceci nie szanują takich kobiet! proste jest, zę facet nie chce miec łatwej żony bo to jest przez niego odbierane tak, ze budza sie obawy, ze gdy łatwa, to łatwo będzie jej zdradzać! facet jest łowcą, musi zdobywać! im dłużej zdobywa, tym bardziej dumny z efektów pracy!!!!! ale impressive nie zgodze sie z tym sexem tak do końca, bo jak facet ma kobiete, którą oczywiście długo zdobywał :) to sex z nia to jest podstawa jego miłości !!!!!!!!! dla kobiety musi byc jakas czułośc, jakaś miłosć nie cielesna tylko duchowa, wtedy chce sexu, a dla faceta musi byc sex z ta wybranką, by poczuł miłość duchową tak do końca :D tak to działa!! serio!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgadzam sie z toba w 100 procentach Irrenka! Mam na mysli ,,szybkie numerki\'\' i te przelotne romanse ze mezczyzni nie traktuja tego powaznie, to tylko chwile przyjemnosci....natomiast jak sie jest w zwiazku to tak to sex ma forme kochajacych sie ludzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to nawet nie trzeba patrzec na faceta, tylko na kobiete, jakbyscie poszly od razu do lozka, to napewno wam sie by znudzil szybko........ bo w kazdym ziwazku musza byc te etapy, i to kręci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anulka no ty to akurat przezywasz, jestes na bierząco z początkowymi etapami nie ;) ja mam okres i mąz mi wyjechał dziś - wróci w czwartek całe szczęście,z ę nie musiałm tak długo na okres czekac jak Hope pisała ;) jest w miare regularnie, więc dobrze to wróży na sierpień ;) musze sobie chyba test owulacyjny kupić ;) hie hie hie a w czwartek sie wystroje w ten ciuszek co wam pokazywałam w zeszłym tyg i zrobie mężulkowi niespodziewanke ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojj dziewuszki,a Wy ti znowu wywody na temat sexu:-P To Wy jakies niewyżyte jestescie:-D Kurde,a ja mam dzis znowu jakis pierdolony humor:-o Nie wiem czemu😭 Mam dosyc takich dni kiedy humor mi sie waha jak baba w ciązy:-O 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem co mi jest-sama chcialabym wiedziec😭 Bylam,ale nic ciekawego nie ma...w Browarze to juz same szmty te bluzki:-o kupilam sobie tylko dwie torebki:) Jedną do pracy,bo potrzebowalam czarna........a druga taka mała czarna na imprezki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ledy sexy ty chyb amusisz czesciej wychodzic do ludzi co?? potrzebujesz by sie w zyciu towim cos działa, i ta cisza cie denerwuje, ten spokoj do twego tempreamnetu nie pasuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
możliwe...pewnie tak...potrzeba mi rozrywki nawet w tygodniu,a nie tylko to,ze pojde w sobote raz na jakis czas na impre:( Mam internet w domu... Wiesz jak wyglada moj dzien anulka? Wstake o 5:00 jade autobusem do pracy....zaczynam prace o 7:30,koncze 15:30. 16:00 autobus do domu.......wiec jestem ok 17:00 zazwyczaj obiad juz jest,bo mam teraz w domu,bo ma wakacje-jest nauczycielka,zreszta zawsze jest.......wiadomo jw ciągu roku nauka wiec wiczor zlecial.....a teraz???Wracam i nie wiem co ze soba zrobic:( Najczesciej siadam do kompa i grzebie w necie...a to nk,a to jakies stronki z muzyczka czy cos....i tak sie robi 21 gdzie zanczyma myslec o spaniu,bo o 5 znwou trzeba wstac.......a spac i tak chodze ok 23 bo sie snuje jak cień z kąt w kąt:( Tak wygląda mój kazdy dzien.......brakuje mi czegos...urozmaicenia.......a nie ciągle ta monotonia....ehhh szkoda gadac:-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przez to chodze rozdrażniona i niemiła nawet dla rodziny.Mam wszystko w dupie zaprzeproszeniem!!! Nawet wyjazd nad morze mnie nie cieszy.....jade tylko dlatego,bo dzocie jade i jest miejsce.......z mlodszym bratem....wiec jesli mam siedziiec w domu to wole wyjechac....choc tak naprawde nawet nie mam ochoty,bo tylko nudzic sie bede:( poza tym takie wyjazdy juz mnie męcza....rok temu myslalam,ze w koncu kogos poznam,ze w tym roku wyjade za granice z chlopakiem czy cos.......a tu znowu nic-plany poszły kolejny raz w łeb:-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musisz jakiegos faceta poznac koniecznie, albo wogole zaczac spotykac sie z koleznkami, zaprosic do domu na piwko , na herbate , ale byjsc gdzies z nimi, isc na spacer, odwiedzic babcie, isc na basen, jakos tak urozmaicic to... ale rozumiem cie, bo tez mialam taki okres, a teraz to sie wyspac nie moge kurcze to na tych dyskakch jak chodzisz to nie szukaj jakiegos idealu, tlyko na poacztke jakis zwykly by wypelnil ci czas, a ptoem to sobie cos wybierzesz, lub poznasz pozniej sexyyyyyyyyy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem,ze potrzebny mi facet...nie szukam ideału anulka:( a na imprezy dopiero zaczelam chodzic.....i tez nie w kazda sobote pojde...kolezanki?jedna to,to co mieszka kolo mnie juz o niej pisalam kiedys,co ciagle siedzi w chacie-jak sama jej czegos nie zaproponuje,to sie nie odezwie....nie wyjdzie z żadna inicjatywa,aby isc na rower,spacer czy cokolwik....zrobil sie z niej starszny muł.a ja potrzebuje kolezanki takiej rozrywkowej-i mam to moja kuzynka to z nia bylam ost.na imprezie i z jeszcze jedna nasza wspolna kolezanka z LO-ale kuzynka ma chloapak wiec dla mnie tez nie ma nie wiadomo ile czasu.........w tygodniu bym chetnie poszla na imprezke,ale jak ja wroce do domu ok np.2 czy 3 a o 5 musze wstac do pracy to jak?:-o Już mam dosyc samotnych wieczorów...ani z kim jechac do kina czy na basen-u nas nie ma tego niestety-a prawka na razie nie mam-ide za rok po mgr-takze nawet dojazdu wieczorem do P-ania nie mam.....a brat codziennie nie jezdzi do dziewczyny,abym mogla sie z nim zabierac..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny. O widze ze jakies smuty na forum? zaraz sobie poczytam co w trawie piszczy. Aaaale cieplo, polezalabym nasloneczku ale juz w pracy :( zycie hihi buzki Irrenka- kkupuj ksiazke...i nowe Cosmo z poradnikiem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochana kochana kochana
nie wszyscy faceci kozhaja zołzy,nawet duza mniejszosc powiedzialabym...Sama jestem taka zołza niestety z charakteru i uslyszalam po 6 latach ze ciezko mi dotrzymac kroku,ze mam za silny charakter,wiec nie wiem czy wam to wyjdzie na dobre...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sexy lady skąd ja to znam:( najgorsze to wszystko zaplanowac, chce sie bardzo cos z tym zrobic, ale cos zatrzumuje ..ale nie weim co...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Impressive20 😭 amoge sie powiesić???:-o dziewczyny zmienilam nr gg-odezwe sie pozniej do kadej ktorej mam nr:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×