Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

*Hope*

Dlaczego Mężczyźni Kochają Zołzy? Dziewczyny Czas Na Zmiany !!

Polecane posty

czworeczka a Ty masz nk?Bo ja nie wiem czy Cie mam w znajomych?tyle tu lasek,ze mi sie zaczyna mylic ktora jest ktora pod nickem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to samo tydzien intensywnego roweru i biegu po plazy tez przemienie w fajna laskę, musze do fryzka pojsc pasemka zrobic, ciuszki letnie pozakladac :) ale mam jedna wade:O ja nie potrafie podrywac ,nigdy tego nie robiłam i nie bardzo w iem kiedy to nastepuje:D eh! Kurcze noooo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Impressive..plaza, fajnie. Ja mam tu sporo gorek do przebiegniecia ;) Sexy masz mnie na n.kl. :) Monika, taki rudy pasztet :D Irrenka..no podejscie zaskakujace hihi Moja kolezanka juz sie martwi z kim pojdzie na wesele za 11 miesiecy:P juz nawet chce skladac pieniadze na jakiegos oplaconego lalusia hihi A ja nie bede sie chlopem martwic tylko moim tluszczykiem :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze a ja musze powiedziec wam, ze umiem uwodzic, uwielbiam to orbic, ide na dysko i zawsze ten ktorego upatrze stoi kolo mnie zraz i tanczymy, tylko zle wybieram, wrrrrrrrrrrrr faceci mowia ze jestem kokietką, boją sie ze mna być bo jak to mowią \" za duzo sie facetow przy mnie kreci\":(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez nie umiem podrywac:-o nawet jak widze jak jakis men sie patrzy to nie potrafie sie spojrzec,usmiechnac....kurde am blokade...pesze się😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anulka, zazdroszcze ci tej umiejetnosci. Mnie tez peszy wzrok obcego faceta na sobie,..no chyb a ze wypije jakiegos drinka ;) Moja kolezanka kazdemu facetowi patrzy prosto w oczxy i pierwsza wzroku nie spuszcza, i to ona ich zdobywa nie na odwrot..i powodzenie ma. Cos w tym musi byc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czwóreczka to musze dzis zajrzec na nk i przypomniec sobie bo nie pamietam ,aby miala jakies rude pasztety!!!!:-D zaraz dostaniesz w łeb za to okreslenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lalunie-kokietki to moze udzielicie nam-niesmialym zołzom jakis rad odnosnie podrywania co?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musze sobie kupic farbe do wlosow..obecna juz mi splynela. Spasowałam, Chodziłam do fryzjera na koloryzacje tonerem. jednak wydawalam blizko 200 zl a koloru nie bylo po miesiacu...co z tego ze nie bylo odrostow i wlosy tak bardzo sie nie zniszczyly, ale co miesiac pakowac dwie stowy w fryzjera to przesada (jak dla mnie). Ale kupilam sobie profesjonalne kosmetyki do wlosow z L'oreala, martixa i smaruje, nakladam, odzywiam. Dlatego mowie ze ruda bo od kazdego koloru robi mi sie odcien rudawy na wloskach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sexy nie mam , ale nie mialam ani twojego poprzedniego numeru gg ani maila wiec nie mialo co dochodzic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
opowiem wam jak kiedys poderwalam moją milosc, która teraz do mnie wrocila z zaswiatów........... oj......... wspomnienia................. bylam wetdy na studiach, super okres w zyciu, i jak to z nastającą sobotą wybralysmy się z kolezankami na disko, fajnie sie bawilismy, i nagle zobaczylam mezczyne, byl przystojny, dluzsze wlosy, czarne wlosyy takie jakie uwielbiam, niebieskie oczy, mial takie spodnie na kancik i super koszule z duzym wycieciem, taka w stylu wloskim............ patrzylam na niego jak na zjawę, powiedzialam tylko kolezance, zobacz......... musze go miec, on jest moj........... a potem oczka, machanie blad dlugimi wlosami, lokami, kokierowanie i nagle.................. odwrocilam sie jakos na chwile, w inny kierunek, potem z powrotem sie odwracam i widze go.............. az mi sie slabo zrobiło , pamietam to do dzis,,...... nogi mi sie ugiely,.............. stal kolo mnie............ rety jakie on mial fryzurkę, wygladal na takiego plejboja, fakt, zloto na szyi, zloto na rece................. ale czulam ze to wrazliwy, spokojny chlopak.............. i poporsil mnie do tanca........... taki delikatnyyyyyyyy i przetanczylismy cala noc, a ja ucieklam przed koncem dyskoteki sama, nie wymienilismy sie telefonami, tylko cala disko tez rozmawiaismy, mowilam gdzie mieszkam w akademiku, co studuiuje i on to chyba wylapal................ bo................................... ...................... na drugi dzien pobudka........ i mowie to dziewczynom jakiego to super faceta poznalam, ze musze jeszcze raz na to disko isc, ze taki przystoijny czarny, a one sie smieją ze mnie niesamowicie, dtageo ze.......on czarny nie byl..............mowia ze to byl blondym, to wyobrazcie sobie jaka bylam podpita;))))))))))))))))))))))))))))) i po kilku dniach.............................. i pewnego slonecznego dnia.............. boze co za dzien........... leze sobie na lozku w akademiku , rozwalone wlosy, nieuczesane, jakas sukienka, i nagle..................... kots puka...................... o matko boska.... a w drzwiach stoi on..................... i pyta czy sie wybiore z nim na spacer i na lody......................... ;) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny dlugo sie ze mnie smialy jakiego to czarnego poznalam, a on okazal sie super facetem.......... zaczelismy sie spotykac, randki, spacery, wyjazdy nad morze, nad jeziora, czesto jezdzilismy rowerem, rozne imprezy na miescie, filmy, grile, baseny, my clay czas mielismy napiety grafik:))))))))))))))))))))), to bylo zycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łaa super historia.... a uświadomcie mnie łopatologicznie - was ist das- "kokietowanie" , o co w tym chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane moje niesmiałe zołzulki :) Wy nie musicie podrywac facetów, już była kiedys o tym tu mowa!!!!! tak jak sama Anulka stwierdziła, faceci wtedy zaczynaja się bac, bo to dla nich może i ekscytujące ale niepewny grunt, czują się dziwnie, bo to ich rola jest... owszem pewnie sa tacy, co to uwielbiają, ale jak już kiedys wywnioskowałysmy to facet musi tak na prawde zdobywac kobiete, zeby było wszystko ok! owszem mozna delikatnie podsycić atmosfere, ale nie przesadzac, bo sie zrazi, przestraszy i zwije! przede wszystkim zacznijcie trenowac usmiech :D i jak sie facet na was spojrzy to wiedzcie to że on sie nie patrzy przypadkiem, tylko celowo! :P wtedy jak choć przez 2 sekundy podtrzymuje spojrzenie, albo gdy je ponawia, to prosze zerknąc i sie delikatnie usmiechnąc!!!!!!!!!! nawet jesli to miałby byc usmiech w trakcie którego odwracacie spojrzenie, czy głowę!!! USMIECH TO PODSTAWA!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sexy ja twój nr gg wysle anulce i czwórce to sie odezwa do ciebie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zcwórka zaraz Cie palne młotkiem! usmiech to uśmiech i wyraża pozytyne emocje :P usmiech nie musi oznaczasz szczerzenia kłów, może byc delikatny i subtelny!! Monia czy mi sie wydaje czy Ty masz diasteme ?? Tylko mi nie mów że sie tego wstydzisz!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...a wiecie że w jakims kraju (nie pamietam niestety w jakim - skleroza) usmiech do osoby płci przeciwnej oznacza zaproszenie do łóżka :D ha ha ha ha podejrzewam, ze gdzies w podswiadomości to jest i tak u wszystkich zakorzenione :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cos gg szwankuje-ta ktora nie dostala mojej wiadomosci z gg niech da znac tutaj lub irrence czy anulce,a one wam podadza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czwórka zaraz Ci pizgne!!!!!! szpara w zębach to nic złego! Madonna ma kupe sieki i tego nie zmieniła, a mogłaby 1000 razy to zmienić!!! Czwórka mój mąż tez ma i jego usmiech jest taki słodki, jakiś inny to fakt, ale nigdy nie pozwole powiedziec że brzydszy!!!! a moja teściówka to ma taką distemę, ze by sie tam spokojnie dodatkowego zęba upchneło :D :D :D ha ha ha ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czwórka ja tez sie pyzowata robie i co... olej to!! a jak tak Ci z tym źle to usmiechaj sie delikatnie - poćwicz przed lustrem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ale wiesz... nie zawsze o oryginalne jest lepsze ;) ale zyje z tym ;) Kiedys jak mi wypadna zęby zrobie sobie proteze i bede miala bez szparki heehhehh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×