Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

*Hope*

Dlaczego Mężczyźni Kochają Zołzy? Dziewczyny Czas Na Zmiany !!

Polecane posty

Irrenka z moim pieskiem jest super, wlasnie po operacji byl bardzo oslabiony , mial trzy zastrzyki antybiotyki , teraz samrujemy wazelina w plynie ochydnie pachnie:O mu ta rane gdzie mial wycietego miesniaka, ale nzim jest bradzo dobrze , tylko martwi mnie jedno , dlaczego duzo pije i sika , nigdy tego nie mial i ja mysle ze to od tego plynu, jak skonczymy to zobaczymy co dalej. A co twoj piesek sie rozchorowal a niby jak?:p tzn jak to sie stalo? bedzie dobrze a ile ma juz lat? Ja na wiek nie patrze , to nie znaczenia , jestesmy tylko ludźmi:) A wlosi sa nachalni , nie przepadam z aich uroda znudzila mi sie , wole francuzów( moj dziadek jest francuzem , chyba cos w tym jest:D)), i polaków no wkoncu niektorzy to sa naprawde fajne ciacha:D:D Bo sa takie zaptarzone w siebie glupie lale , nie cierpie takich! Ale sa lale gdzie maja fajny charakter, ale charakter to podstawa a nie kobitki jak z dowcipów o blondynach;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wiecie co???? postanowiłam kupić moim dziewczynkom pieska :) :) :) :) :) :) i we wrześniu idziemy po jorka takiego maleńkiego ślicznusiego :) :) :) :) hahahahhaaaaa one jeszcze nic nie wiedza ale bedzie radocha w domku :) :) :) :) mecza mnie o pieska juz z dwa lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aj..niech ma, ale ten włoch żadne cuda, widywałam ładniejszych ;) NA facebooku miała całe stada włochów przyjezdzajacych do PL na łatwy seks z polkami :o Jakie te laski sa głupieeee. No, bedzie trzeba kiedys zrobic jakiś zlot zołz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czwóreczka byłoby naprawde super tylko ze znowu pewnie połowie coś wypadnie druga połowa w ostatniej chwili sie wyłamie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Impressive no rozchorował sie, bo poniedziałek i wtorek były mokre, tzn padało, a że on kudłaty, to chłonał tą wode gdziekolwiek szedł. Mam go suszyła suszarką wieczorami,zeby nie szedł mokry spać, ale to widocznie nie wystarczyło i sie rozchorował :( :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc laseczki:) dzieciątko śpi od 1,5 godziny a ja mam neta więc jak Lenka będzie spała koło 12 to będę wpadac was poczytać;) jakie to jest radosne dziecko he he ale zrobiła mi dzis taką jedną niespodziankę na spodnie ha ha ha:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czwórka zgadzam sie, ze mamy w kraju duzo głupich, pustych lasek!!!!!! Jeśli chodzi o zlot to jestem za!!!!!!!!!!!!! jak najbardziej!!! Wiem, ze Anulka z drugiego konca polski jest w stanie na przeciwległy koniec nawet dojechac!!!!!!!!!!! moze sie uda!!! nawet jak sie kilka wyłamie to chociaż kilka jak sie zbierze to będzie mega wesoło!!!!!!!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahhahahahahhhahahaahahahhahaaaaa ircia za tydzień???????????????? nie mam starszej córci a młodszą sprzedam ;) hahahahahahahahahhahahaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Irrenka bedzie dobrze , ale mnie rozmieszylas z ta suszarka suszysz psa:D:Dhehe moj pies to kundel twardziel jak nic , jakby byl z natury spokojny to chyba nie przezyl.... zlot zołz na śniezce:D:D bo to musi byc góra hahah:D miotły i wsio:D Dobra Piekne, ja lece zaraz bo jade do wrocka do Decathlonu, na male zakupy:D:* do wieczorka albo do juterka:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej bo ja sie napaliłam na ten zlot :P a co to jest Decathlon???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tiaaaaaaaaaaa miłosnikami natury i sportu to wszystkie jestesmy tylko z czasem na to troche gorzej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madasia ma jak zwykle racje :D a tyyy seriooooooooo ooooo kurdeeee to kiedy za tydzień?? w piątek??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
włosi są przystojni i nie da się tego ukryć, a to za kim biegają a za kim nie, to już inna sprawa. I jacy są to tez już inna beczka. ale reasunmujac mięska to z nich fajne;) niam niam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie sie włosi nie podobać... tzn moze i niektórzy fajni wizualnie, ale ich mentalność do kitu jest! miła niedziela ha ha ha ha no proszę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mówcie co chcecie ... jeżeli chodzi o wygląd zewnetrzny to marokańczycy przoduja dla mnie i to na maxa ;) ale tylko z wyglądu zewnetrznego bo ich mentalność w porównaniu z włochami a do tego jeszcze religia i kultyzm przerasta moje wyobrażenia normalnego faceta ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no madasia ha ha ha to Ci sie udało! marokańczyka Ci sie zachciewa ha ha ha jakiegoś księcia marokańskiego ;) :) hi hi hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×