Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

*Hope*

Dlaczego Mężczyźni Kochają Zołzy? Dziewczyny Czas Na Zmiany !!

Polecane posty

spadam do domku zaraz wiozę córuchne moja na autokar ehhhhhhhhh do juterka kofane :* :* :* :* miłego popołudnia :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ircia 😠 mówiłam o wyglądzie zewnetrznym a nie o zawartości porfela.... na to juz sie nie dam złapać.... napewno nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madasia!!!!!!!!!!!!!! przeciez ja z tym księciem to żartowałam! :P bardziej miałam na mysli pałac i sypialnie z wielkim łożem niż konto w banku czy złoty sejf... a kiedy uruchomisz neta w domu????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aj no..ci włosi to sa takie dupcyngiele :D alepanienki strasznie nam psują reputacje w europie :o I potem taki obcokrajowiec mysli ze tutaj takie eldorado ze rozlozone i chętne polki mozna spotkac, lepiej, znaleźć! Tesco..o rogu ulicy nie wspomnę. Zlot czarownic, mnostwo alkoholu i mało spania :P Fajnie byloby, tylko najgorzej to z terminami sie zgrać, pracujemy itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no :O z terminami będzie doopa, trzeba by duzo wczesniej zaklepać termin, zeby wszystkie zołzy wiedziały kiedy to ma byc i na długo przed zarezerwowały ten czas ;) no i z miejscem bedzie tez problem, bo my tak rozstrzelone jestesmy po kraju,ze szok!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha :D ojaaa mi by sioe zlot marzył nad morzem :D na weekend... %% i my haha :D tylko , że w wiekszosci to za daleko ... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"dupcyngiele" dobre określenie Czworeczka haha :D do mnie włosi nie przemawiaja... ;) do mnie przemawia Polski chłop z Mazur... haha:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie znowu padało... pozbierałam w ogródku morelki - jest całeee wiadro i prawie pół drugiego :) a małż juz jedzie do mnie :) bedzie za pól godzinki... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde ja w nocy nie spałam i jestem tak zrypana że masakra a jeszcze jade do teścia do pracy :p;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wiesz nie spałam u siebie i zawsze jak jestem w jakimś nowym miejscu na noc to nie moge zasnac... ejjj bez skojarzeń:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja jak byłam we włoszech to nie czułam się pewnie z nimi, mogłam popatrzeć i lubiłam popatrzeć, ale tak żeby gdzies sama na sam z wlochem lub wogole odpowiedz na ich zaloty cy z nimi pogadać to nieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee .. ujakos balam sie ich troche, zawsze z ochorną , z kolegami, bo inaczej to .... on są za pewni siebie i tacy.... nawet ciezko to opisac bo polacy sa wogole inni poprostu inni... i tez przystjni i chraktrey fakt fajne mają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ej jak zrozumiałybyście tekst faceta ( do mnie) ; \"Jesteś rybką, a rybki lubią mieć swoje mroczne tajemnice. Chciałbym być dla ciebie jedna z nich....\" wazz up? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czwórka chyba Cie podrywa :) tzn tak analizując to wygląda na to, ze koles chcąc byc twoją tajemnicą chce chyba byc cichym kochankiem... :o ale moge sie mylić!!!! kurde nie wiem... czwórka skąd takiego zagadkami gadającego goscia wytrzasnęłaś????? Uni to sie dzisiaj dobrze wyspij ;) niedziela miłej zabawy!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O kurde, ale zapętlił :P Może chodzi mu o to, że chciałby być Twoją rybką, a skoro rybki mają mroczne tajemnice, to i on ma takie i chce aby tajemnicami pozostały? :P Nie mam innego pomysłu ;) Moj nie pisze.. Napisałam mu dziś \"Chcesz żebym do Ciebie pisała? :) Bo już w zasadzie sama nie wiem co mam robić :)\" Odpisał \"Pisz! :)\" Napisałąm \"W takim razie mi nie uciekaj i się nie cofaj, bo to co robimy jest dziwne :) Byliśmy bliżej, jesteśmy dalej :P :*\" Nic juz na to nie odpisał - wiem, że to nie po zołzowemyu, ale bardzo mi zależy, a widzę, że on mnie zlewa totalnie, mimo, że wcześniej widziałąm, że mu mocno zależy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Albo piszac chcialbym byc dla Ciebie jedna z nich chodzilo mu o to, ze chcialby byc dla Ciebie mroczna tajemnica - ale co to oznacza to nie wiem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja piernicze nie wiem...hmm... tez tak zrozumialam ze chciałby być moim tajemniczym kochankiem buhahahah Muszę się dokładniej zapytać o co mu chodziło, a tak na marginesie to hmm....33-letni stomatolog :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czworeczka ja bym to odebrałą , że owy stomatolog chciałby być Twoim ginekologiem:D.... dyskretnym i tajemniczym haha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czwóreczka a on Ci to powiedział czy napisał?? jak napisał, to taka gra słowna - tez mu cos odpisz fajnego i zakręconego ha ha ha hm...stomatolog :) to ząbki Ci zrobi gratis ;) ja mam zajjeeebiscie przystojnego stomatologa - chirurga! ide do niego w piatek na wyrwanie ósemki ;) on ma juz chyba ze 38 lat, ale jest takim przystojniakiem, ze sikam jak go widze!!!! taki facet z klasą!!!! kiedys mój mąz go poznał u znajomego w serwisie samochodowym, a później go spotkał na siłowni i mu mase kawałów opowiadał ha ha ha a póxniej kiedyś jak szlismy z mężem i zobaczyłam w oddali tego dentyste i cos o nim powiedziąłm, to mój mąż skwitowal, ze mi sie koles podoba po czym złosliwie wbił mi palec w żebra, a ja mu na to: ... nooooooo juz nie moge sie doczekac spotkania z nim i tego jak mi WSADZI do buzi!!!!! on wielkie oczy na mnie!!!!! a ja mu na to - wsadzi mi wiertło w ząb baranie!!!! ha ha ha ha ha ...tak mi sie przypomniało :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o jaka ładna interpretacja Hope 5!!!! czwórka - patrząc na twój opis w stopce stwierdzam,z e znalazłas to czego szukasz!!!!!!!!! hi hi hi hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
On mi to napisał. I chciałabym przetestować na nim zołzową taktykę. On jest teraz trochę daleko i niedługo chce się spotkać w Krakowie, a tam impreza i o wiele szersze plany na noc... :D To ob chce mnie bzykac w tajemnicy... może żonę ma a ja o tym nie wiem hmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może to nie chodzi o zone... ale to nie wykluczone, ze kobieta jakas może być... ale czwóreczka może chodzi mu po prostu o sex bez zobowiązań... może chodzi o to, ze ma na Ciebie ochote, ale nie chciałby po upojnej nocy dostawac codziennie smsów i wyrzutów,ze sie nie odzywa czy cos w tym stylu :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokładnie to brzmiało tak, troche przeinaczyłam drugie zdanie "Jesteś rybką a one lubią mieć swoje mroczne tajemnice.Chciałbym być dla Ciebie jedną z nich...."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Irrenka mozesz miec rację..czyli jednym słowem znowu dupa. I jak to teraz po zołzowatemu rozegrać? Zaznaczam ze widzielismy sie tylko raz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to zalezy jak traktujesz ta znaomość... bo pisałas, ze teraz szukasz kochanka, więc możesz go tak potraktowac i sie nie przejmowac... a jeśli chcesz by miało to inny wymiar...na co nie wiadomo czy koleś sie zdecyduje... to musisz byc ostrożna, kokietowac, ale jednoczesnie dac do zrozumienia, ze nie jesteś łatwa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×