Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

*Hope*

Dlaczego Mężczyźni Kochają Zołzy? Dziewczyny Czas Na Zmiany !!

Polecane posty

czesc lasencje, ale walnełam sobie kolor w pokojuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu na jednej scianie wrzosik taki w róz wpadający..................... ła lae fajny...................... jeszcze przykleje taka fajną naklejkę i bedzie rewelka.............................. trzeba powykorzystywac tych facetow do roboty!!!!! a druga scianka bedzie zolty..............złoty, slonczeny.........................łaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa, fajowo, kocham zmianyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez za rok moze remont zrobie w moim pokoju, bo mam pokoj na rozowo juz mi sie znudzil, dklatego musze kupic kolor magnolii i zrobic nad moja sofa trzy kółka w welkosci opony w klorach zielony roz i niebieski:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i o zdrowie pytam?? :P Kurna ale jestem wściekła mój szef postawił nas dzisiaj przed faktem dokonanym, że ale niestety jedna z nas musi odejeść(byłysmy 3) kurna my ledwo we trzy dzisiaj dawałyśmy rade a gdzie teraz dwie!! kumacie?? nie wyobrażam sobie tej pracy nawet nie bedę miała czasu iść do kibelka 😠 i my jeszcze do niego co z pensją a on że nie mamy się martwic dostaniemy wszystko tak jak uzgodniliśmy przy spisaniu umowy, a my mu chcemu powiedzieć albo da Pan więcej albo NARA. no bez przesady nie jestem w jakimś obozie, albo jakimś murzynem z afryki 😠 Ech ale co tam ma się poważniejsze problemy... :( Nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinaxxx
moge prosic o wysłanie ksiazki petitchou_90@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
halooooo :D Helcia tak to jest , że w wkaację często wykorzystują młodych i robią z nich tanią siłę roboczą... Musicie walczyć o swoje bo będziecie miały więcej pracy a z tego co On mówił dostaniecie tyle co na umowie ... czy nie więcej a jedna z Was odeszła.... Nie dajcie z siebie robić jeleni :) ja dzisiaj jestem taka niewyspaaanaaa wczoraj byłam z moim mężem na grillu i jego kolegi... wynudziłam się że hoho :P jeszcze wypiłam jednego reddsa i mnie głowa rozbolała chyba ze zmęczenia ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej zołzolki kochane!!!! Helcia no co za cwaniaczek :o sobie wymyslił gad!!!! dobrze rozumujesz, bo po zwolnieniu jednej pozostałe mają wiecej pracy, więc sie podwyżka nalezy!!!!!! miła niedziela zrób fotke jak już będzie naklejka i wyslij mi na maila bo jestem strasznie ciekawa!!!! Impri no mam na mysli syna :) jaki ma koles zabójcze zdjęcia na nk to Ci mówie! fajny chłopak, a rodziców też ma bardzo sympatycznych ;) a Ty jak przyjechałaś to moi rodzice właśnie wróćili, tzn wracali w piątek, więc sie mineliście... Hope no cos widocznie nie miałas głowy do picia.... sexy ja nie wiem, czy mi chodzi, bo jeszcze nie włączyłam zaraz sprawdze....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Irrenka bo ja mam uczulenie na tego jednego kolege Mojego wiec mysle ze sie do tego przyczynil bo jak glo slysze to mam ochote mu przypierdolic ... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hope i wszystko jasne!!!!!! trzeba było mu trutke do piwka sypnąć :classic_cool: sexy mi gg chodzi jak burza!! D ale powiem Ci szczerze że ma własnie ostatnio odpały i czasem sie wiesza, albo coś sie z nim sra! dziś jest akurat ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde a mi nie dziala,a mojej kumpeli obok w pokoju np.tak:-o ale czasem bylo tak,ze jej nie działało a mi tak.......nic nie rozumiem:-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sexy no kurde możesz jeszcze to odinstalowac i zainstalowac na nowo ale to musisz chwile czasu an to poswięcić... a najlepiej to olej to gg ...pewnie sie samo naprawi ;) albo spróbuj wyłączyc kompa i włączyć na nowo,,,może wtedy załapie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pilnujcie aktualizacji gg to bedzie wam szybko chodzióło , ale moze słaby internet jest.... iri no wlasnie ten syn jest fajny no ale ciekawi mnie jedno czy on uprawia jaks posrt , bardzo wuyysoki i na koszykarza by sie swietnie nadawał, bo cos przed domem cwiczyL:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Impri no on cos tam trenuje ale nie wiem co... musze przesledzić go na nk :D cos mis ie kojarzy,z ę boks, ale chyba sie myle ;) :D zobaczu u mnie na nk wpisz Dawid M

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde kiedys miał zdjęcia z jakiejś sportowej sali, bo kojarze,a le teraz patrze i już ich nie ma :o ale kuźwa jakie ma niektóre zajebiste fotki!!!! ja nie mówi, bo on ikona piękności nie jest!! ale jest wysoki i ładnie zbudowany!!!!!!!!! i umie to chłopak wyeksponowac!!!! zajebiste ma to zdjęcie na plaży - bez koszulki!!!! 🌻 ❤️ 🌻 dziewczyny pomóżcie mi, bo kumpel nie wie co ma mamie kupić na urodziny...tzn kupił ksiązke, ale chce jeszcze coś do tego. Ogólnie chce wydać 100zł, a ksiązka kosztowała 40, więc jeszcze mu 60 zostało. To nie mogą byc kwiaty, bo mama nie lubi :O nie może być też krem do twarzy, albo coś do kapieli, bo taki zestaw dostała m-c temu na imieniny... hm co może jej kupić... macie pomysła moje zdolne zołzolki??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ws umie przejrzalam te jego zdjecia, skurczybyk musi byc bogaty, bo to widac ...i miec biznes w Rowach...zreszta nie moj typ, nie przepadam az za takimi wysokimi , wystarczy mi Men 1,80 wzrostu:) na 2 metry faceta nie mialabymszans pocalowac :p haha mama 164 cm wzrostu hehe a co on taki wyksztalcony dobrze:p?! eee ale twarz ma jak mordercy:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Impri on wcale nie jest bogaty :P jexdził za granice popracowac :P a wcale nie jest taki wykształcony!! skończył filologie angielską (dlatego w angli mógł spokojnie prace znaleźć) a mgr nie skonczył, bo mu sie na razie odechciało studiowac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iri ja nie zauwazylam wieku , ile on ma wogóle lat?:p Aha! moze pomaga ojcu , bo jest dobry z j, niemieckiego, bo na tym polu full niemców zajezdza:) A jesli chodzi o prezent, to proponuje moze jakis brakujacy sprzet kluchenny:p jak frytkownica, gofrownica albo toster hehe ale napewno to ucieszy:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki wczoraj na nk laluś sie zapytal co u mnie slychac?:) No to ja mu napisalalm,ze oki,ze dziekue,.Ze jestem po urlopie,ze sie na nowo kliamtyzuje w pracy,ale ze korzystam z lata,aby poimprezowac,isc nad jeziorko itp.no i spytalam co u niego?(wypadało):-P a on mi nic nie odpisal:-o Myślicie ,ze to co napisalalm bylo glupie????:-O :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Impre hehe to moj chłop ma 195 cm :P a ja 168 :D ale spoko całowac się dajemy radę... i nei tylko hahaha :D Co do prezentu hmmm może jakąs figurke ? czy takie świeczki są u mnie w empiku z napisem dla mamy i tam jakis wierszyk że mama to najlepszy przyjaciel (nie wiem ja osobiscie bym nie chciała ale nie wiem co ta mama lubi akurat skoro kwiatow nie lubi-- jak mozna kwiatuszkow nie lubić? :P ) a może jakiś koniak, szampan, wino? alboo !! wiem!! Jakiś wisiorek?? branzoletke ?? srebro jest tanie "? czy broszke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sexy ja bym na Twoim miejscu wo gole mu nic nie odpisywała a na pewno nie odrazu jak on napisał !! przypomnij sobie jak po Tobie jechał?? Szcunek miej do siebie .... jeżeli bym odpisyała to krótko "ok"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
impri no on ma 27 lat :) z angielskiego jest świetny, ale niemiecki mu też dobrze idzie - co roku tam niemców sporo - camperami przyjezaja szwaby pierd.... nie lubie niemców a tfuuu chociaz niektórzy panowie są zabójczo przystojni... Hope he he no ja wiem, ze Ty wysokich lubisz...:D no a tamten to jest taki zbudowany, ze by sexy podnosił do tego pocałunku he he he he Hope no kurde tez nie wiem jak można kwiatków nie lubić :o a moja tesciówka tez nie lubi i przez to mój małż kupuje mi bardzo rzadko kwiatka jakiegoś bo uważa,z ę to wyrzucanie pieniędzy 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sexy nie było w tym nic złego, ale niepotrzebnie sie az tak rozpisałaś - to fakt!!!! a on Cie teraz olał :o albo nawet jak odpisze, to po czasie - żeby nie było, ze czekał na twoja odpowiedz i od razu odpisuje!! widzisz Ty chyba musisz zołze jeszcze raz przeczytać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tak robie do tej pory z moim byłym, wogule mu nie odpisuje i nie daje mu znaku zycia, jestem od pewnego czasu udreczona jego smsami typu,, hallo co slychac'' non stop mi pisze a ja nic , a sygnałków tyl e ze mam wyłączony dźwięk bo oszaleć idzie, faceci sa pojebani, nawey nie mam pomysłów jak sie go pozbyc:O ale mysle ze podda sie w koncu , ma laske niech ja meczy a nie mnie, boze jaki on zrryty, zal! sexy ty tez tak rob, nie dawaj mu znaków zycia , mysle ze to celowo by nas atakowac i meczyc o ich obecnosci, szlag czlowika moze trafic od takich natretnych boyów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 hyhyhy :D moj mi rzadko kwiatki kupuje czasami go natchnie :D co jest bardzo miłe ale znacznie częsciej dostaje własnie słodycze typu tamtek wieelki lizak :D lubię kwiatki ale takei ciete padną.. o wiele bardziej wole w doniczce :D chociaz taki bukiecik czy jedna roza bardzo miły gest... :) ❤️ 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ja mu duzo nie napisalam:-P Trudno....człowiek uczy sie na błędach;) a z tym olewaniem..to z nim tak czesto bylo,ze potrafil zapytac,a potem olac!!!;)Zero kultury;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×