Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

*Hope*

Dlaczego Mężczyźni Kochają Zołzy? Dziewczyny Czas Na Zmiany !!

Polecane posty

Gość zdołowana dzisiaj___
ja to se wyskocze w du...dzisiaj:P siedze jak muł w domu. A jak wychodze to same ofiary losu sie do mnie czepiają.....MATKO:(!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dopiero wróciłam do domu bo byłam u mojego Męża po proacy w piątek teraz mnie odwiózł a zaraz lecę sobie na miasto z koleżanką :) takze miłego weekendu Zołzy 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miła przecież nie chodziło o "i" i "P" tylko o znak ":" i "P" :P Hope czekam na fotkę na nk!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! a to co mi wysłąłas na maila bomba!!!!!!!!!!! sexy sexy sexy!!!!! ja żąłuje strasznie bo taki piękny weekend a ja w miaście siedze... mieliśmy jechać nad jezioro ale mój auta sprzedaje i klienci na weekend sie poumawiali i duuuupa blada :( ja w te wakacje zwariujeeeeee jak nigdzie nad wodą nie wyląduje 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hope nareszcieeeeeeeeeeee ;) jest fotka i to nawet z dedykacją dla mnie ❤️ ...szkoda tylko,z e komentarza nie moge wstawić!!!! :o ale na tym z kumpelami wyszłas najlepiej!!! laska z klasą!!!! nie wiem, jakoś okulary z białymi oprawkami mi sie niepodobają - wyglądają tandetnie. Ale sama mam takie he he he tylko ja nosze je rzadko i tylko do białych ciuchów :D ale teraz chciałabym mieć spowrotem długie włosy i bym je na ciemny brąz (prawie czarny) machnęła w imię solidarności z Tobą! he he he no więc zapuszczam kłaki!!!!! he he he może w przyszlym roku na wakacje bede czarnaaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hope ale Ci komentarze rymowane wystawiłam ;))))))))) podobac mi sie :P śliczna lasencja jestes!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Irrenka zawstydzasz mnie !!! :D hehe 👄 i jakie komentarze mmm :D ale ja padam bylam nad wodą i teraz flak ze mnie że ho ho :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
he he wariatka!! teraz będzie ciągle jęzora wytykać :P :D a napisałabys co u Ciebie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey sexy lady, I like your flow Your body's bangin, out of controoooooool!!! ha ha ha ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe dobre irrenka:-D Wlasnie sobie pomalowałam paznokcie na taki ciemną czerwień i cos mi sie nie podoba:-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WIEM ,ze jest taka piosenka:-D No dobra pomalowałam:-P Najwyżej za dwa dni zmyję:-P JAK tam mężuś?już wrócil??:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety nie wrócił jeszcze :( z klientem jeszcze jest... :o a ja siedze i czekam jak ta sierota...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hope, zajebiste zdjęcia :D I jakie ładne rymowanki odwaliłyście dziewczynki, super :D ja własnie wróciłam z rodzinnej imprezy, w głowie szumi, humor dopisuje a tu jutro trzeba do pracy, bleeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sexy był klient, jego żona i dziecko... dorabia sobie sprzedając popołudniami i w weekendy autka... samotna mam nadzieje,z e dzisiaj nie amsz kaca ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sexy był klient, jego żona i dziecko... dorabia sobie sprzedając popołudniami i w weekendy autka... samotna mam nadzieje,z e dzisiaj nie amsz kaca ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oooo jakim cudem to sie 2 razy wkleiło :o he he he nie lubię poniedziałków!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Samotnaa dziekii !!! :D :) jak ja nie lubię poniedziałków !!!!!! bleee :O :) tym jaskże optymistycznym akcentem witam się z Wszystkimi Zołzamiii :D - Tymi niewyspanymi (jak ja) i tymi wyspanymi jak... :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JA To NIENAWIDZE PONIEDZIAŁKÓW AAAAA GGGGGGGRRRRRRRR!!!! :) ale dla was polubie:D co wy pisalyscie o kolorach malowanych paznokietek u nóg:p ja mam ładny róż hehe:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×