Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

*Hope*

Dlaczego Mężczyźni Kochają Zołzy? Dziewczyny Czas Na Zmiany !!

Polecane posty

a u nóg to mam mleczny i na to brokatowy taki tęczowy he he he a u rak to nie mam nic...miałam francuski, ale mi sie pazur złamał i obciełam wszystkie więc są niemalowane...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej impri;) ja mam taki wiśniowy jakis:-P Własnie sobie kawke pije i wcinam pączka:-P Trudno najwyżej przytyje:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie sie dowiedziałam,ze zmarł ten MZ co pracował u mnie w instystucji:(Co mial wypadek 1.08 koło Koszalina...gdzie zgineła jego żona i dziecko:( on dzis przed 5 ramo zmarł w szpitalu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe moda co?;p zreszta u rąk to obgryzam wiec maluje błyszcząca emalia:O eh...:) ale mam lenia w pracy, nic mi sie nie chce:O bleeee...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sexy przykra sprawa... pewnie przyszła po niego żona z dzieckiem :o a wczoraj na wp czytałam o podobnym wypadku w drodze z wakacji, gdzie zgineła kobieta (pasażerka), córka 13-letnia, syn odweiziony doszpitala (9lat) zmarł w szpitalu w skutek obrażeń, a mężczyzna (mąż, ojciec) został wypisany ze szpitala na żądanie. Wyobrazasz sobie -zginęła zona i dwójka dzieci a jemu nic sie nie stało... :( sexy co do pączka to ja tez dzisiaj zjadłam he he he i nie mam wyrzutów sumienia na razie...choc jak pomysle o figurce Hope to sie zaczynam katowac myslami :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nooo Hope to taka chuda,że tylko pozazdroscic;) Ja tez irrenka o tym wypadku slyszalam.... Życie jest niesprawiedliwe....była rodzina i już jej nie ma.......:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
własnie słyszałam, ze w okolicach Unitry był jakiś tragiczny wypadek, w którym zgineło 5 osób, w tym 1,5 roczne dziecko... :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie chodze na solarium bo mam bardzo jasne karnacje,wiec zeby sie opalic musialbym chyba z 20 razy isc;) poza tym tyle sie nasłuchałam o raku itp.że jakos mnie nie ciągnie,aby tam chodzic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Impre na na solarium rzadko chodze, w lato wo gole bo nie mam potrzeby :P a w zimie czasami chodze czasami nie , jeszczep o tym jak trabili w wiadomosiach o roaku i soalriu mto nei wiem czy sie wybiorę kiedyś jeszcze :) a co do trądziku ja mam problemy z wagrami czaami tez jkrosty mi wyskakuja ale nic nie pomaga :P mialam czysciutka ladna buxke ale jak zaczelam brac plastry po 2 miechach mnie juz tak wysypalo i od tamtej pory coaly czas micoś się dzieje... juz rok czasu się męczę... :O blee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Impre hehe to dobrze :D bo chiałam wiedziec kogo opierdzielić , że moej namiarki podaje a ja nic o tym nie wiem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chodzi o to czy znacie dobre balsamy albo kremyna skore atopowa po kazdje kap[ieli swedzi jak mam skore dlugo nieopalona , jak opalam sie skora jest jak wymarzona , jakbym chorob skory nie miala, mam to po tatusku:O a po zatym solarium unikam ,wole naturalne slonce , bo moja skora nie toleruje sztucznego sl;onca , bo syfki po dwoch tygodniach wychodza blee.. zreszta moja kolezanka 4 lata temu trafila do szpitala z czerniakiem na plecach:O i no misie przypomniala scena jak laski opalaja sie w solarce w filmie ,,oszukac przeczneczenie'' brrr:p hehe na powaznie sie przestraszylam hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja chodze na solarium :P oczywiście nie tak często, zeby wyglądać jak kurczak z rożna!!! ha ha ha ha tez wole naturalne słońce, ale niestety nie mam czasu na takie opalanie :( jak wyjde z pracy i sie doczłapie nawet do rodziców, bo u nich jest ogródek i balkon spory to i tak nie mam juz siły, poza tym co to za słońce jest o 17stej....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
impri ja nie mam problemów ze skórą, ale tam gdzie mieszkałam poprzednio było coś w wodzie, chyba za dużo chloru albo nie wiem czegfo, żeże mnie po kapieli skóra na nogacvh i rękach tak cholernie swędziała,.z ę szok!!!!! kupowałam wtedy taki żel pod prysznic Fa z yogurtem aloesowy i po nim było dobrze!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miła niedziela mi tez śpiąco dziś bardzo :o Impri ale chodzi Ci o krem do twarzy czy do całego ciała???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja jiedys mialam Fa ładnie pachnie:P i to taki blasam:P teraz uzywam zel adidasa bo ladnie pachnie ale skora swedzi:O ja chyba musze hipoalergiczne kupowac ,ale one z wiekszosci sa bezzapachowe grrr!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do ciala do tawrzy uzywam serie Dermedic z apteki sa drogie ale tak zajebiste ze tradziku na twarzy nie amm juz dwa lata, tylko takie czasem krostki male ale jest wystarczajacy i wydajny POLECAM !(nie tylko na tradzik) http://www.dermedic.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Impri może faktycznie ten żel Cie podrażnia!! takie zapachowe sa zazwyczaj najgorsze, bo tylko nastawiaone na to,z e mają pachniec intensywnie! a ten yogurwoy z fa pachniał,a le ma taką konsystencje, ze skóre nawilża...zostawia taki lekki film jakby :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wiecie że czasami skóra swędzi ze stresu i zmęczenia? jak się jest przemęczonym i ciągle zestresowanym to się pojawia taka cholerna wysypka i swędzi jak nie wiem co i nie da się tego dziadostwa niczym wyleczyć. ja się własnie z takim g... męcze od pół roku. Lekarka mi powiedziała że nie ma na to żadnej maści tylko ewentualnie czyms nawilżającym i moze samo zejdzie.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
samotna a może to jakies uczulenie?? chociazby na proszek do prania taki a nie inny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×