Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

*Hope*

Dlaczego Mężczyźni Kochają Zołzy? Dziewczyny Czas Na Zmiany !!

Polecane posty

no ja tez jestem stresor i mam wrazenie ze pot powoduje swedzenie, masz to samo samotna? moze to od tego... irrenka przeczytala o tym produkcie ze jest dobry na tego typu skóre, dlatego wyprobuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
samotna no nieee gadaj,z ę masz nocne skurcze w łydkach pewnie!! i ty nic nie robisz!!! to jest ewidentny niedobór magnezuuuuu!!!!!!!! kup sobie magnez jak najszybciej! najlepiej taki z wit B6 od razu! bo ta witamina wspomaga wchłanianie magnezu! jak ja dostaje skórczy to natychmiastowo magnez!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyszedł mi pryszcz pod brwią i boli!!1 ale dobrze,z ę w takim miejscu to go nie widac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kupuj pluszcza z magnezem i z multiwitamina i uzupelniaj codziennie przed wyjsciem do pracy ja tak robie biorac pluszcza z żelazem bo kiedys mialam anemie i leczyłam sie antybiotykami , teraz wyniki mam dobre ale uzupelniam od czasu do czasu w ten sposob. Dlatego nie ma po co zapychac jakimis tabletakimi do łykania , co wkurzajace jest :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...19.
wyslijcie mi dziewczyny bardzo prosze ebook " Dlaczego Męzczyzni kochaja zołzy" ? - chocia znie wiem czy na mojego to zdziała .... bo on taki szalony i wogóle, ale jak cos to zawsze spyta co sie dzieje... ale facet mi nie ukazuje teraz jak bardzo mnie kocha ehh i wydaje mu sie ze ma mnie w garsci, musze cos zrobic by czuł sie zagrozony. sylysia1818@o2.pl z góry za ebook bardzo dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie tylko na skurcze to jest ,ale np. miałam drżenie powieki, nie wiedzialam co to jest , magnez natychmiast wyłączył:)hehe NAJWIECEJ WITAMINY MAJA POLSKIE (Zołzowate) DZIEWCZYNY :D ^ : : PANOWIE TAKA PRAWDA:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19. zaraz Ci wysle :) impri pluszzz też dobry, ale jak ktoś nie łyka duzo leków, to łykanie magnezu nie zaszkodzi, a jest udowodnione naukowo, że kobiety lepiej przywajają poprez tłuszcze, czyli najlepiej łyknąc tabletke czyms zagryzając ;) a męzczyźni lepiej własnie takie rozpuszczone w wodzie :D ale jak ktos duzo leków bierze to i tak lepiej mu rozpuszczać... ale magnez z b6 nie jest dla żołądka taki szkodliwy - w końcu to potrzebny element żywieniowy! samotna gorzką czekolade tez możesz chrupac, bo ma magnezu dużo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja jestem taka spiąca , jak nigdyy dzisiaj to jest apogeumm hehe 😴 siedze i ledwo głowe ręką podpieram io czy m isie same zamykają :P tylko telefony przeszkadzają :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hope, to odłóż słcuhawkę żeby Ci nikt nie przeszkadzał dzwonieniem :D Wiecie co, faceci są popierd..... Ten mój ostatni absztyfikant, który tak szybko chciał ze mną chodzić, a ja raczej byłam na nie. Powiedziałam mu tydzień temu szczerze, ze nie wiem czy z mojej strony coś z tego będzie, ale że jak chce to się możemy spotykać - na stopie koleżeńskiej. On chętnie zgodził, bo nie chce ze mną tracić kontaktu. Więc się umówilismy na sobotę. na 10 minut przed spotkaniem on mi dzwoni że sie spóźni.... pół godziny. Dobra, zacisnełam zeby, stwierdziłam ze poczekam (chociaż normalnie to bym powiedziała żeby spadał). Dzwonie za pół godziny, on mi gada że dopiero do autobusu wsiada i jeszcze pyskuje ze przecież mówił ze za godzine dojedzie. Więc stwierdziłam że coś kręci i że w takim razie spotkanie nie ma najmniejszego sensu. (wyszło to po prostu tak, ze on w ogóle nie chciał na to spotkanie przyjeżdżać tylko mnie zbywał). Więc stwierdziłam ok, nie chcesz się spotykać to nie, mi to zwisa. Nie odzywałam się do niego, on do mnie też nie. A dzisiaj co? sms z tekstem: "przepraszam. zachowałem się jak głupek. Wybacz mi." Noż kurde normalnie, czy faceci są normalni? To jest właśnie jeden z przykładów facetów na których ja trafiam. I jak tu można poważnie traktować jakiegokolwiek faceta? Bo ja zwątpiłam ze jest jeszcze jakiś normlany. wrrrrrr musiałam się wygadać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miła zazdroszcze sałatki!!!!! Hope ja tez dziś do niczego sie nie nadaje i głowa zaczyna boleć, chyba wieczorem będzie padać :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no przegiol ten koles, samotna co on sobie mysli, i jeszcze jak zbywał, no jakis naprawde//// no ja to chyba juz bym sie nie umowila z nim wiecej, bo bym myslam ze znow jak wupek bede czekac, a stojenie sie tez zajmuje czasu//// choc wy sie juz widzieliscie, wiec nie wiem, teraz ty go w trabe zorb i bedzie, remis:P ale samotna, fakt faktem ze niewiaodmo o co tym facetom chodzi, skaplikowani

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
samotna no juz tak nie jeździj po tym kolesiu, ładnie z z jego strony, ze Cie przeprosił i i umiał sie do błedu przyznać!!! a jak laska robi tak kolesiowi??? nie można tylko facetom takich chorych zagrywek przypisywać... ;) owszem mógł Cie wystawić żeby sie "zemscić" za to, ze go postawiłaś przed faktem dokonanym :) ale to taki odruch głupi ludzi mściwych, nieumiejących inaczej rozładowac swojej złości i ffustracji ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miłam dzis laski isc do rosmana , ktory jest troche oddalony od miejsca w ktorym przebywam..... och, ale oczywisice len to nr 1 w ten poniedzialek, wiec nie ideeee zajde tu obok do sklpeu i kupie paste elmeks, bo te zembole to moze bola mnie od tego ze zminilam paste, a wczesnije mylam elmeks :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niedziela to ile masz łóżek, że wierasz na dzis to ulubione???? ja czuje,ze ty masz w domu chatkę uciech ha ha ha ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×