Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

*Hope*

Dlaczego Mężczyźni Kochają Zołzy? Dziewczyny Czas Na Zmiany !!

Polecane posty

irenka a takie plany mialam , troche zakupow, chcialam perfume sobie kupic, odsiwezacz powietrza- tam taki jest moj ulubionyyy, tusz do rzęś, ale lennnnnnnnnnnnnnnnnnnn, o rety ale widze ze nie tlyko ja sie lenie irenka:P ale kurcze zajde tutaj obok,i kupie tylko ta posta, bo to to jest pilne:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj tak, kocham sowja chatke, wogole sie tam super czuje, no wiesz moje lozko ma polowki:), jedna lubie bardziej druga mniej:)), hahahahaha :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
he he no ja może sie wezme dzisiaj i pójde, bo musze podpaski kupic :o czekam na okres :o po tych 10-dniowych hormonach coś się spóźnia :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...kupie sobie tez coś przyjemnego do kąpieli, zeby do wanny wlac :D na dobry relaksik :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a no na balkon tez musze kupic łozko i wrazie jakby facet sie nie spawrdzil to go tam zamykac, a zreszto co ja bede szalec, kupie materac:P hahahhahaha irenka przyjdzie okresik:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miła chłopa na balkon wygonisz??? a jak będzie padać, albo mróx chwyci :D :D ":D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to była ewidentna zemsta za to że powiedziałam ze z mojej strony chyba nic nie będzie. No ale to jest cholernie szczeniackie zachowanie. Jakbym wiedziała że palant nie ma zamiaru przyjść, to bym sobie dłużej posiedziała z koleżanką. Choć fakt, ze przez te pół godziny jak czekałam na niego, poszłam sobie zrobić zakupy i kupilam 2 bluzeczki ;) Nie wiem co teraz zrobić, bo z jednej strony chciałabym się czasem pospotykać (żeby nie siedzieć w domu) a z drugiej strony jak mi będzie wywijał takie numery to niech się w d... pocałuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakby sie dalo z nim spotykac sie czasem, aby sie spotykac, to mozna... aale kurcze z tym chlopami to niewiadomo, tez pisalam tutaj ze spotykalam sie z kims nowym i tego kolesia olalam i do dzis pisze mi smsy, wydzwania non stop, chce sie spotkac, pogadac i wogole... juz meczocy sie staje , napislam mu smsy, ale on jak w mur nic nie rozumie jakis dziwny, szok.//// i kto by pomyslam, urazilam meskie ego....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
samotna to pieknie to rozegrałas, ze wykorzystałas ten czas na zakupy :D jestem pod wrażeniem!!!!!!!!!!! podoba mi sie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Samotna ja bym sie zdenerwowala jakby mi facet taki numer odwalił :D i pewnie zemścila sie haha :P ;) a co do rossmana... tez musze kupić to co Ty Irrenka ;] ze skrzydełkami hehe ale nie chce m isie jechać i krem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no kurde ja to prawie zawsze mam tam coś do kupienia ha ha ha ha ale żeby sie wybrać to mógłby mi ktos zasunąc kopa na rozpęd :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no, normalnie w takich sytuacjach to mówie ze nie bede czekac i spadam do domu. uważam że pół godziny to już jest lekka przesada. No ale tu poczekałam na tego faceta bo wczesniej było mi w sumie głupio że tak go zbyłam. A że Galeria była pod nosem..... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mila niedziela, możesz wyjaśnić to zjawisko, dlaczego faceci nie rozumieją zwykłego ,,spadaj raz na zawsze'' tylko nas wykańczając telefonami i smsami.Dlaczego nie potrafi zejść z honorem ze mnie tylko zachowuje się jak skończony palant który nie dość ze sam mnie rzucił i się prosi by utrzymywać kontakt,którego ja nie chce!...ale oczywiście on nie rozumie tego... porąbało go do reszty,myśli ze będę patrzeć z zazdrości jak się z laska mizdrzy do niego...o nie!!.....albo go zabije, mówię wam... szkoda ze to nielegalne! samotna ja na twoim miejscu bym się porządnie wkurzyła, nienawidzę jak facet popełnia gafy świadome gafy, nie mówcie ze może mu coś wyskoczyło czy coś takiego, dlaczego do kumpla pobiegnie a do dziewczyny będzie grał wariata, ze mu się powinęło po drodze, facet z klasa by nie odmówił spotkania , zresztą wiem ze nie zrobiliby czegoś takiego fajnej dziewczynie.., ja uważam za przekręt , po prostu jemu to obojętne juz.. wiem dziewczyny , strasznie to trudno zrozumieć, ale myślę ze nie przejmowanie się tym i olewka to jedynie wyjście. Irrenka ja po odstawieniu tabsów dostałam okres z opóźnieniem 14 dni , ale wiesz co mi pomogło wtedy spacer z ukochanym, :D hahaha i na wieczór okres mialam:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
impresive a en koles da;je psize:), hahahhahha,, juz w proznie pisze podan miesiac,no jakis debil, kilka rayz mnie zobaczyl i biedaczek nadziei sobie narobil,hahahahhaha, nawet nie dalam sie mu pocalowac, beee, nie te oczy nie te usta:) jeszcze troche to zglosze na policje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
impressive nie warto zabijac bo będziesz siedzieć za kratkami za takiego pajaca hehe chociaż moja ciotka jak było ich chyba 35 lecie małżeństwa westchneła sobie cichutko i powiedziała: trzeba było to to ukatrupić zaraz po slubie, odsiedziałabym co trzeba i teraz wyszła na wolność... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kochane Zolzy :D jestem w trakcie lektury i nasuwa mi sie kilka pytan : 1). Jest wiele roznych typow facetow, i to co byc moze zadziala na faceta-macho, nie zadziala juz na wrazliwca. Co zrobic kiedy facet nie zareaguje na nasze "zolzowate" zachowanie ksiazkowo? 2). czy bycie zolza kiedykolwiek sie konczy? Oczywiscie rozumiem, ze tworzac swiezy zwiazek budujemy granice itd. Ale zalozmy, ze bierzemy z facetem slub, czy nawet wtedy nalezy zachowywac sie dalej tak samo? 3). Uwazam, ze rady zawarte w tej ksiazce sa bardzo przydatne i madre, ale czy nie macie poczucia, ze caly czas gracie kogos kim nie jestescie? Ja jestem typowa "mila dziewczyna" i bycie "zolza" wymagaloby ode mnie zakladania maski na codzien. bylabym wdzieczna gdybyscie pomogly rozwiac moje watpliwosci :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lucky Lucy książki nie należy brać aż nadto poważnie. Tu nie chodzi o to by grac kogoś innego bo na dłuższą mete nikt nie umie grać. Tu bardziej chodzi o to by zmienić trochę swoje spojrzenie na faceta i na siebie. Dla zołzy facet nie jest jedynym celem w życiu. oprócz faceta zołza ma różne inne zainteresowania, ma swoje życie, swoich znajomych. W tej książce chodzi o to by facet nie przesłonił Ci całego świata. Więc odpowiadając na Twoje drugie pytanie: Ty przez całe życie masz w ten sposób patrzeć na swojego faceta. Czy to będzie początek związku, czy 3-letni związek, czy młode małżeństwo czy po 10 latach ślubu. Ale odpowiadając na trzecie pytanie: nie masz zakładać maski i grac zupełnie kogoś innego niż jesteś. Bądź sobą, tylko nie pozwalaj na to by facet był całym Twoim życiem. Nie rezygnuj ze swoich znajomych, ze swoich przyjemności, nie leć na każde spotkanie z wywieszonym jęzorem bo pan i władca akurat ma czas itp i pierwsze pytanie: Czy to działa na każdego faceta? hmm są typy facetów, którzy wiążą sie tylko z super miłymi dziewczynami. Dlaczego? Bo taka dziewczyna nie ma własnego zdania, jest przywiązana do faceta jak pies na smyczy, wszystko robi pod jego dyktando, nie ma swoich znajomych, nigdzie sama nie wychodzi bo facet jej nie puszcza. Ale to są zaborczy, chorobliwie zazdrośni faceci od których należy uciekać więc nie wiem czy byś chciała tworzyć związek z kimś takim. To w sumie tak dośc ogólnie odpowiedziałam na Twoje pytania. Zależy też oczywiście od tego jaką Ty masz sytuację, jakie masz problemy w związku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokładnie zgadzam się z odpowiedziami samotnej ... Krótki Slowniczek: ,,Miła dziewczyna'' to ta dziewczyna która kocha za bardzo , staje się ofiarą dla mężczyzny który bawi się jej uczuciami, nie otrzymuje nic w zamian..takimi dziewczynami mężczyźni się nudzą.. ,,zołza'' to super babka która nie da się sobą pomiatać i ma ostre pazurki:)wie czego chce i dąży do celu.. Tu nie chodzi o instrukcje obsługi faceta, chodzi o sama siebie, żebyś okazała się odważna , umiar się kłania oczywiście:) małe zmiany indywidualne finito

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O kucze :P Samotna, cos w tym musi byc skoro opisalas mi dokladnie moj ostatni zwiazek :D:D:D teraz akurat nie ma zadnych problemow bo jestem sama :) ale dobrze wiedziec na przyszlosc co i jak :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×