Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

*Hope*

Dlaczego Mężczyźni Kochają Zołzy? Dziewczyny Czas Na Zmiany !!

Polecane posty

Impri nie pakuj za mocno! takich silnych kobiet też sie faceci mogą bać!!!!!! ;) :D Metis to jak naturalnie brunetka, to czemu na czarno farbujesz???? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...nie ma sie co dziwić,z e tu tak pusto...weekend sie w koncu zaczął!!!!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...a ja siedze i czekam na małza, bo chyba pojechał mi prezent kupić :o ciekaweeeee poczekamy zobaczymy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
irrenka a chciałam mieć jeszcze ciemniejsze niż mam naturalne ;) jak mam odrosty to jednak je widać i tak farbowałam w kółko ale ostatnio same odrosty na ciemny brąz zafarbowałam i może powoli powoli wróce do ciemnych brąz chyba ze mi coś strzeli i znowu kupię czarną farbę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sefy lady
Ja własnie wrócilam ze spacerku:) Chmurzy się u mnie-chyba bedzie burza:-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no u mnie tez parno..ale zapowiadaja na weekend deszcze:-o może to i dobrze:) a Ty nie poszlas do tego kina??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiem czytalam wczesniej:-o przykro mi-palant jeden ale teraz tak szybko sie nie umawiaj-niech sie postara:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ogladałyscie testosteron?? ja wlasnie jestem w trakcie i szczerze to bardzo mi sie podoba chociaz to on nas kobietkach:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc laski:) wczoraj było zajebiście:D a dzisiaj ide na impreze urodzinowa helci :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Metis i Impri ja tez uważam, ze lejdis lepszy niż testosteron, ale z tamtego tez sie można pobrachtać ;) klmx :) Uni to pozdrów od nas Helcie!!!!!!! małż mi kupił perfumy na urodzinki :D ładniutkie, będę teraz tak pachniuchać he he he he impri czemu weekendów nie lubisz?????? :o ja lubie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
irrenka perfumy to super prezent :D jeszcze jak trafione to hoho kobieta w końcu powinna w życiu tylko leżeć i pachnieć hihi ;) żarcik ;) Nie wiem czy dziś masz urodzinki czy wczoraj miałaś, mimo wszystko Wszystkiego najlepszego :) Sto lat życia Dwieście picia :D 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi się testosteron nie podobał za do Lejdis baaaardzooo :) Samotna ale na barana trafiłaś :O ciekawe co teraz wymyśli? Irrenka zaraz Twój dzień :D :D :D 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaaaaaaaaaa to trafiłam jak nie wiem............ Czyli jutro masz ? :P SIę pośpieszyłam troszkę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ircia>> mnie mój w piatekzabral na spozniony prezent urodzinowy. poszlismy na zakupy i moglam sobie wybrac co chcialam.Moglam wziac cos z bizuterii albo ciuszki lub perfumy. to wzielam perfumy i tez bede ladnie pachniuchac jak ty ircia:P a potem poszlismy na kolacje z deserem i myslalam ze peknę tak sie objadłam:P ale bylos sssssslodko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękujeeeeee za zyczonka!!! i te tutaj i te na naszej klasie :D moje zołzunie kochane jakie są wspaniałe!!!! Hope Tobie szczególnie za prezencik i super rymowane piekne życzenia!!!!!!!! ❤️ love ;) Kocham Wassssssss!!!!!!!! ...ale ja stara dupa jestem he he he stawiam dziś szampana nanananana!! dla wszystkich polewam i sobie spiewam ;) ha ha ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×