Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

*Hope*

Dlaczego Mężczyźni Kochają Zołzy? Dziewczyny Czas Na Zmiany !!

Polecane posty

jeju ja tez;((( nawet nie mam kiedy jechac uzyc sobie;/ bo ciagle praca i brak czasu, nawet w weekend No zawariuje od chcicy;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heh Siulka-lacze sie w bolu;) Albo nie...bede czekac na tego takigo wspanalego i w ogole a wtedy mu pokaze co potrafie:D Chyba musze isc spac bo jak tak dalej bede pisac to mnie eksmituja na forum erotyczne hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uu Uni, z Toba trzeba ostroznie:) Ja na szczescie juz po ale dwa dni mialam wyjete z zycia:( Chyba ide do lozka, antybiotyk mnie troche przycmil;) jutro tutaj sie zjawie bo skoro mam wolne to bede pisac ile sie da Slodkich snow dziewczyny😘 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny JA sie totalnie nie wyspalam Uni...kochanie, 2 dni to ja umieram z bolu,bo pozostale 4 sa do zniesienia:D Ide sobie cos zjesc 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZWORECZKA Ty to masz czasy w domciu sobie siedzisz....:-O JA W PIERWSZY DZIEN UMIERAM potem 3dni i po:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o jaa nie wchoziłam później wczoraj na kafe i coście tu powyprawiały , tyle stroneeeeek olaaabogaaaa :D zaraz zabieram sie za czytanie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sexy Lady obejrzałam tego pana :P u mnie chłopacy też tak farbowali włosy... tylko , że to było w gimnazjum :D i ten błysk w oku cwaniaka - podrywaka feee :O Przestań Dziewczyno Ty za ładna dla niego jesteś :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I Irrenka czemu nie wzielas wolnego ??!!! wiesz jaka ladna pogoda u Nas :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hope nawet mnie nie denerwuj!!!!!!!!!! wczoraj sie nie odzywałaś wiec zrezygnowałam :-( 😠 😡 a u mnie zachmurzone :-( 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Irrenka, no bo nie wiedzialam :) u mnei wlasnie dzisiaj wyjątkowo słońce swieci bo takto sam szare dni i mżawka pada :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wszystkim:classic_cool: Sexy😘 Hope😘 Irrenka😘 Juz jestem....tak wolne,jutro tez mam jeszcze zwolnienie wiec sobie podaruje,nie bede nadgorliwa Nadal kiepsko sie czuje i wole odpoczac w domu niz potem rozlozyc sie na dobre i brac zastrzyki:( U mnie pogoda fatalna,szaro i buro choc na szczescie nie pada:) Chyba zaczne przegladac jakies oferty turystyczne to mi sie poprawi humorek;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HOPE zaraz Ci w zęby dam!!! Mogłam własnie jechac do Ciebie i do tego słoneczka a u mnie nadal szaro buro :-( sexy jakim cudem u Ciebie słońce - to tylko100km :-( grrrrrrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Staram sie jak moge;) Dzisiaj robie sobie domowe spa;) Smarowanie, wklepywanie,masowanie,nawilzanie...wypachnianie;) I to wszystko dla siebie:D taki prezent z okazji swieta singli hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×