Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

*Hope*

Dlaczego Mężczyźni Kochają Zołzy? Dziewczyny Czas Na Zmiany !!

Polecane posty

xyzed 🌻 ale zasada ograniczonego zaufania działa w obie strony,nie tylko z waszego kierunku w naszą stronę... w obie.... tak samo jak mądre i głupie kobiety, są na świecie mądrzy i głupi faceci,nic na to nie poradzimy,a każdy dobiera sobie partnera na swoim poziomie i to ma jakis sens.... czyż nie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madasia wcale tego nie neguję :) Wyraziłem tylko swoje zdanie jako facet :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xyzed 🌻 bardzo mnie to cieszy że wrażasz swoje zdanie,lubie wiedziec co myslą inni,jak patrża na rózne tematy,problemy.... wogóle lubie rozmawiać.. :) a z mądrymi ludźmi to czysta przyjemnośc,nawet jak mamy odmienne zdanie... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wiesz pojęcie mądrości jest ocenne jako że ktoś dla Ciebie mądry dla innego będzie totalnym głupcem. Tak więc to czysty subiktywizm :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak.... w tym masz rację.... ale mądry dla siebie zznajdzie zawsze tego którego uważa za mądrego,mimo że dla innych on bedzie głupcem... w tym też coś jest jeśli chodzi o dobieranie sie w związki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przepraszam za nieobecność - byłam u ginekologa :P madasia Ty poprzednio pisałas pod nikiem Kliver :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W związku bardzo istotny jest szacunek.Jeśli jedna ze stron przestanie szanować drugą to raczej skończy się to rozpadem poprzedzonym wcześniej zdradą.Huoq jak mówią indianie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kliver to juz było na samym końcu,ale nie pamietam pod jakim od początku,tyle razy zmieniałyśmy te nicki hahahahhaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xyzed 🌻 święte słowa hough..... :) no dobrze a teraz z innej beczki... :P jakie kobiety lubisz???? co cie w nich pociąga????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madasia dla mnie zawsze byłąs madasią :) ale na tym topiku jak zaczynałysmy to miałas kliver - tyle pamietam :) weronisia wex na wstrzymanie i wrzuc troche na luz bo szkoda twojego zdrówka jak sie tak mocno denerwujesz :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xyzed 🌻 święte słowa hough.... :) no dobrze a teraz z innej beczki... :P jakie kobiety lubisz... co cie w nich pociąga??? i dlaczego???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
irenka 🌻 musicie mi podesłac rozpiske kto jest teraz kto,bo ja naprawde was nie rozpoznaje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no baaaaaaaaaaaa.... ty wiesz że jak mnie nie ma,to nie ma... ale jak juz sie pojawię .... :P to nie ma sr..nia po krzakach hahahahahahaaaaaaaa,dlatego wyłazić z tych kfaczorów zołzuchy wstretne bo już trzeci raz sexem nawoływac nie bedę,bo sobie te nasze chopy pomyślą ,żem jakaś nimfomanka jest hahahahahahahahaaaaaaaaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madasia toć to można by książkę całą napisać :D Ogólnie dla mnie musi być normalna i mieć to COŚ :D Normalność oczywiście w ujęciu subiektywnym:) Nie toleruję np wytykania rzeczy ,które nigdy nie miały miejsca albo też wcześniejszych zachwytów jaki to mądry i w ogóle klawy chłop ze mnie,a potem wyskoczenie z hasłem ,a bo ty od zawsze jesteś nieudacznik i tylko nie chciałam ci tego mówić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to jest przykre jeżeli ktoś tak cię traktuje.... ale nam tez to sie przydarza.... i wiem o czym mówisz.. a powiedz mi jak to jest z tym wyglądem.... jest bardzo ważny, czy da sie przemilczeć pewne rzeczy z korzyścią dla innych????? bo zawsze byłam ciekawa czy płeć męska naprawdę jest tylko wzrokowcami???? czy zauważa tez inne cechy kobiet???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oo ktoś tu o sexie pisał hahaha :D Madasia wpadłaś na topik jak burza :D Weronisiax nie załamuj mnie !!!!! Byłaś wcześniej w tak długim związku i tu po 6 miesiącach dałaś z siebie zrobić takie popychadło!!! Nie analizuj teraz jego zachowań, że woli kolegów (w ogole mu nie pisz czegos takiego) tylko zajmij sie soba, wyjdź gdzies z kolezankami i kolegami itd. Pokaz ze bez niego tez potrafisz życ :) a przyjdzie koza do woza, nie zadreczaj go telefonami, nie pros pierwsza o spotkanie :) i co to znaczy że : \"Jasne ze tez lubie wychodzic itd..ale kolegow nie moge miec itd bo mojemu to sie nie podoba a jak mam czas wolny to z regoly poswiecam tylko jemu.. \" nie mozesz miec kolegow?? co on chce Cie zamknac w klatce, takie zasady on moze wszystko a Ty nie ?:D ja bym na złośc zrobila i z kolegami wlasnie wyszla :D sam robi co chce a Ciebie ogranicza o nie nei nie , zacisnij zeby tez mu odmow spotkania ;) wystraczy tylko zebys chciala, bo taka postawa jaka masz teraz ine polepszy relacji miedzy wami jezeli bedziesz nakazde jego skinienie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mówię za siebie - wygląd to rzecz drugorzędna:D wystarczy,że nie jest brzydka (subiktywizm):D ważniejsze co pod kopułką siedzi:D aczkolwiek doznania wzrokowe też swoje robią ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weronisiax
...Ja juz popadam w paranoje,od wczoraj od okolo godziny 10 rano chlop sie nie odzywa...Nawet nie wiem czy spal w domu:(........Moze ma jakas inna panne -sama nie wiem-mam milczec i "udawac" ze mam to gdzies? kiedy mnie to boli,chce mi sie wyc i ogolnie jest wszystko nie tak...wiem,ze nie tedy droga,ale co mam zrobic kiedy tak bardzo zalezy mi na nim...Moze spytac sie w prost jesli nie chce byc ze mna to niech spada? Moze tak bedzie najlepiej....Juz nie daje rady...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weronisiax
Hope...To wyglada tak...Kiedy jakis czas temu spotkalam sie na pizzy z bylym( nic do niego nie czuje) Zaprosil mnie tak po kolezensku w koncu bylismy troche ze soba-pech chcial,ze widziala nas znajoma mojego chlopaka-i cuz dym byl nieziemski,powiedzial,ze jeszcze raz sie dowie to przestaniemy sie spotykac-mam przyjaciela z ktorym widywac sie tez nie moge...On mysli,ze kolega oznacza zdrada a to przeciez nie tak...OOO Chlop sie odezwal....Ciekawe co pisze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wercia bo widzę ,że nie przyniosło skutku, czytaj to az dojdzie do ciebie co napisałam....... do znudzenia,aż zaświta ci w głowie..... i zadzwi=onisz do przyjaciół... zrozumiano????? wercia 25 lat - to piekny wiek i uwierz mi że niejedna z nas tutaj chciała by mieć te twoje 25 lat ale niestety,najważniejsze żebyś nauczyła sie byc niezależna,skoro facet nie ma dla ciebie czasu,ty znajdź sobie zajecie inne dla siebie,nie czekaj na niego,nie wydzwaniaj,nie wypisuj monologów na gg... to ni nie da,wręcz przeciwnie on może czuc sie osaczony.. nie znam go... ale może gdybyś sobie troche odpuściła przestała tak szczelnie tworzyc otoczke wkoło waszej dwójki,bardziej by sie zaczął interesowac co u ciebie,gdzie jestes,dlaczego dzisiaj nie miałaś dla niego czasu... to na tym to polega... nie rzucaj wszystkiego tylko dlatego bo on sie odezwał... wiem że jak go nie widzisz pare dni to masz ochote sie z nim spotkac,ale zagryź zęby i idx na spotkanie z koleżanką,kore miałaś zaplanowane... niech mu to da do myslenia... krótko i grzecznie go przeproś i powiedz że byłas juz umówiona i jutro sie zdzwonicie .. zobaczysz że raz drugi trzeci i sam zacznie wydzwaniać za toba.. bo zaczniesz sie sama inaczej zachowywać..zrób to dla siebie.. tak jak my wszystkie to zrobiłysmy.. wiekszość z nas trafiła tu prawie 3 lata temu z takim samym problemem i teraz widzimy to inaczej wercia zrób narazie tak... fakt pisanie przez nerwy to totalna porażka,wyślij jednego eska - jednegooooo!!!!!!!! że sorki nerwy mnie poniosłydousłyszenia... to wszystko, bez zbednych tłumaczeń,wylewów... jak bedzie zainteresowany tym co cie gryzie,to da ci znać.. jutro piątek - zaplanuj sobie jakieś wyjście ze znajomymi.. i ani mi sie waż z niego zrezygnować jak zadzwoni.. możesz mu zaproponowac żeby poszedł z wami,ale jak nie bedzie chciał pójść to ty idziesz z nimi,a on niech mysli.... ok????i żadnych esków ani monologów na gg,czekasz... jak jest za toba sam bedzie cie szukał,nie narzucaj sie.. poprostu bądź soba zawsze i wszedzie,mężczyzna który będzie miał cie dostrzec, dostrzeże cię i napewno będziesz z nim szczęśliwa- bez biegania za nim,wydzwaniania,proszenia o spotkania... to ma byc spontaniczne,świerze, młode... tak jak ty... powodzenia kochanie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX JAK ZA STARYCH DOBRYCH CZASOW.... :D Czesc Zolzunie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hope witam 👄 kawa???? dzisiaj stawiam ,za to że tak długo mnie nie bylo hahahahahahahahahahaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie zadawaj m uzadnych pytan, nie zadreczaj rozmowami, od teraz martw sie o sama siebie !!! nie moze calego zycia uzalezniac od niego dziewczyno !!!!!! tu chodzi o Twoje dobre samopoczucie wyrwij sie gdies z domu!! :) a rozumeim ze mu nie powiedzialas o spotkaniu z byłym.. dlaczego? tu jest tez troche Twojej winy bo ukrywalas przed nim tek fakt ale zabraniac Ci juz wszystkiego to przesada :) "mam przyjaciela z ktorym widywac sie tez nie moge.." ......... to powodzenia dla Twojego chlopoaka :) Przyjaciel to prawie rzecz swieta i pewnie swojego przyjaciele znasz o wiele dluzej niz chlopaka wiec jakim prawem moze Ci zabranic :/ mowie Ci wyjdź gdzies sobie z KOLEGAMI i mu napisz o tym :) czy z przyjacielem , nie bedzie juz taki pewny Ciebie :) po prostu napisz ze idziesz z przyjacielem na piwo czy kawe ;) a jak bedzie sie cos rzucal odpisz ze Ty Skarbi nie chciales sie spotkac a ja nie chcialam siedziec w domu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×