Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zla wredna sukowata jedza

na tym wszystkim to tylko zle ja wychodze....ja i moi ex faceci

Polecane posty

Gość jestem podobna
troszkę to trwało ok 2 mies. ............na początku były smsy.....spotkania w gronie przyjaciół......prośba o pomoc...jakąś rade.....piwko.....pogaduchy....kino.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem podobna
aż w końcu sam stwierdził ........że kocha.....że chce spróbować Dodam ..że pierwszy raz w życiu usłyszałam słowa Kocham nie wymuszone z ust faceta hehehe :):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja właśnie taką dziewczynę poznałem, zauroczyłem się, ale niestety mnie olała i mocno to przeżywałem. Faktycznie, z nią miałem taki kontakt jak z żadnym kumplem, mogliśmy godzinami rozmawiać na różne tematy. No ale niestety nie było \"chemii\" między nami. Tzn. z jej strony do mnie, bo ona kręciła mnie również fizycznie. Ale teraz wiem że gdyby nawet coś z tego wyszło to pewnie długo bym w takim związku nie pociągnął ;) Nie nadążyłbym za taką dziewczyną, zwłaszcza że jestem domatorem, a ona zmienia znajomych jak rękawiczki i ciągle jest w biegu. No i oczywiście ma te wszystkie cechy o których tutaj piszecie, czyli cięty język, odwaga, umiała być bardzo chamska dla ludzi z byle powodu. Chyba się w niej zauroczyłem dlatego że była tak trudna do zdobycia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam to samo... kolegów 1000x wiecej niz kolezanek dzwonia o jakies glupoty, bo z toba to sie dobrze gada bo z toba sie mozna napic itp itd. A jak przyjdzie co do czego.. to szkoda gadc zmienic sie chyba musze :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem podobna
chyba tak.........czasem warto spróbować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem podobna
bycie skurw******* nie zawsze jest takie fajne ..........często rozumiemy to za późno ..niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja powoli powoli wprowadzam pewne zmiany takze nie jest zle.. szkoda tylko ze pojawila sie kwestia odległości:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×