Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kiedy_bede_szczesliwa

Czy kobieta w ciazy ma szanse??

Polecane posty

Gość kiedy_bede_szczesliwa

Zabrzmie banalnie ale czy bedac kobieta w ciazy, porzucona a raczej rzucajaca bo ktos mnie zawiod i trzeba bylo w koncu zatrzasnac drzwi - ma szanse na milosc. Czy ktos bylby w stanie pokochac teraz mnie i moje dziecko??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beyo
Pewnie tak :) Zależy ile masz lat. Im mniej tym lepiej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość garmażerka
pewnie że tak nie będziesz mieć tak łatwo jak bezdzietne, ale prędzej czy później poznasz jakiegos faceta, który będzie kochał ciebie i twoje dziecko też

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jenna1234
Odpowiem krótko i zwięźle bo pytanie wydaje mi sie banalne:) oczywiście że TAK!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiedy_nede_szczesliwa
Lat mam 27 a wygladam na 22 :) Wiem ze kiedys na pewno ale czy teraz....??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bnm
możesz jeszcze usunąć ciąże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TAK Ale może lepiej poczekaj aż urodzisz i dziecko będzie mieć z rok-dwa. Wtedy będzie ci łatwiej. Teraz nim się zajmij. Choć mozesz niedługo szukać (kilka mies.po porodzie), szansę zawsze są.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiedy_bede_szczesliwa
Chyba kogos czyli autora wpisu ostatniego pogielo.....po pierwsze nie chce i kocham swoje dziecko...po drugie bo po pierwsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beyo
Myślę, że jest niezle :) Dziecko nie jest aż tak wielka przeszkoda jak się wydaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiedy_bede_szczesliwa
Facet 78 pocieszajace ale wlasnie wtedy czyli teraz kobieta potrzeuje kogos...nikogo na sile....ale potrzebuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beyo
A to ile jeszcze czasu na szukanie masz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moja kuzynka
miała podobną sytuację do twoje, tyle, że to ją chłopak zostawił w ciązy.. ładna, młoda blondynka z brązowymi oczyma. dziecko urodziła, próbowała znaleź kogoś przez długi czas i nie znalazla, ale może dlatego, że jest tylko po zawodówce.. nie wiem od czego to zależy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiedy_bede_szczesliwa
Beyo dobre pytanie :) 4 miesiace....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiedy_bede_szczesliwa
J ado brzydkich nie naleze. Z facetem o 11 lat starszym musialam sie rozstac bo zrobil mi kilka numerow a po ostatnim czara sie przelala. Jestem po studiach i to cholernej psychologii ktora wypacza :) ale wiary mi brak, mimo stanowczosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moja kuzynka
myśle, że jak jesteś wykształcona to masz wieksze szanse jak moja kuzynka. faceci jednak zwracaja tez uwage na wykształcenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beyo
Powiem Ci tak. Brzucha już masz, czyli od początku musisz iść na otwarte karty. Możne faktycznie lepiej trochę poczekać? Chociaż jak Ci się uda trafić na jakiegoś fajnego faceta któremu Twój brzuch nie przeszkadza to fajnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teraz bedzie ciezko
bo kazdy bedzie myslal ze go nie kochasz tylko na sile szukasz ojca dla dziecka wg. mnie szanse sa bardzo male

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szanse sa bardzo niewielkie
chyba znajdziesz jakiegos frajera zaden normalny koles nie wezmie dzieciatej porazka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"po pierwsze nie chce i kocham swoje dziecko...po drugie bo po pierwsze. " jeszcze go nie urodzilas i juz go kochasz? z taka postawa nie znajdziesz normalnego faceta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaraz czy tobie chodzi
o to, czy TERAZ, w ciąży kogoś znajdziesz, czy potem jak urodzisz? Bo pierwszy przypadek acz nie niemożliwy, to diabelnie mało prawdopodobny. A w drugim przypadku odpowiedź jest - oczywiście, że tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
komiczne:D widać , że nigdy nie byłeś w ciąży i widać , że nie masz potomka- wiele kobiet kocha nienarodzone jeszcze dziecko - gorzej- wielu tatusiów kocha bąbla żyjącego w brzuchu- zobaczysz- jak zaczniesz gadać kiedyś do brzucha swojej partnerki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko nie zapomnij o hierarchii, facet powinien być dla Ciebie (w takiej kolejności): 1. Partnerem 2. Kochankiem (opcjonalnie mężem) 3. Ojcem dla Twojego dziecka. Jak pomylisz priorytety to dupa zbita, nic z tego nie wyjdzie. Wiem, bo sam byłem kiedyś \"po drugiej stronie\"... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rany boskie, teraz, w ciąży chcesz szukac? Poczekaj, aż się urodzi :) Mam kilka kolezanek, ktore będząc już mamusiami powychodziły po raz drugi za mąż, co ciekawe, ich drudzy męzowie są dużo lepsi niż ci pierwsi. Widocznie doświadczenie czegoś uczy. A teraz to się lepiej skup na alimentach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Każdy ma szansę Gruby, chudy, niski, wysoki - przestańcie takie głupie pytania zadawać... Droga Autorko, skup się na dziecku teraz, aby mu nic nie zabrakło a potem się za amory zabierzesz.... Facet nie jest najważniejszy w życiu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość u lalala
Czy ktos bylby w stanie pokochac teraz mnie i moje dziecko?? a Ty nie chcesz nikogo pokochac ? chcesz po prostu miec kogos ... kogokolwiek ? \" ale wlasnie wtedy czyli teraz kobieta potrzeuje kogos...nikogo na sile....ale potrzebuje. \" nie lepiej poczekac az milosc przyjdzie sama ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×