Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość spaghetti

pomozcie rozszyfrowac smsa od faceta...

Polecane posty

Gość spaghetti

Pozanlam Francuza, sam taniec z nim to orgazm, chemia i te spRAWY.. Krotko po tym spotkalismy sie, bylo naprawde przyjemnie, nadajemy na podobnych falach i to iskrzenie, praktycznie poszlismy na calosc.. Wraca wkrotce do Francji, ponocprzyjezdza tu znowu w przyszlym roku Mielismy sie spotkac w weekend, ale pozniej przyslal mi eske czy moglibysmy sie spotkac w czwartek i nastepny czwartek Zapytalam dlaczego i co sprawia, ze jest tak zajety w pozostale dni cytuje co odpisal My sister is visiting me from sat to thur, Dn't be ofended but I can't c u whiile shes here.:S Is it possible we could meet next thu? Otherwise it will hav to be next year... Wkurzylam sie niemilosiernie i odpisalam See u next year then No i moje pytanie o co mu w ogole chodzlio i dlaczego nie moze mnie zobaczyc podczas odwiedzin jego siostry??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok doczytałam ostatnie zdanie Otherwise it will hav to be next year... No coż pewnie emocje opadły, czar prysł... Sory :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krótka piłkaaaa
od soboty do czw bedzie mial inna d*pe na stanie (ale pisze, ze to niby siostra) wiec mozecie spotkac dopiero w czw, a jak nie to dopiero w przyszlym roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spaghetti
cartman napisal otherwise it will have to be next year bo to byl jego ostatni tydzien pobytu i te 2 czwartki w ktore mielismy sie spotak mialy byc tuz przed jego wyjazdem, ale chodzi mi o ta przerwe pomiedzy nimi nawet jezeli przyjezdza jego siostra to czemu napisal DONT BE OFENDED but I cant see u while shes here no tego najbardziej nie kumam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krótka piłkaaaa
no przeciez mowie ma inna d*pe, albo chce poszukac innej bo wcale z toba nie bylo mu tak super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spaghetti
krotka no wlasnie tez pomyslalam o tej opcji moze jakis facet sie wypowie,w koncu jestescie niezle wprawieni w klamstwach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dtjdxdhsrt
Seksiliście się, nie było mowy o uczuciach, więc czemu się dziwisz, że koleś Cię zlewa i ma mieć jakieś zobowiązania? Jak siostra u niego będzie to może nie być okazji do seksu i sam na sam, więc po co ma się z tobą spotykać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stara_panna
💤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buly
I dobrze zrobilaś. Miej honor i olej kolesia. A to co mialas z nim potraktuj jako fajna przygode :) Nie brnij w to dalej, zakoncz poki jest milo i przyjemnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm.... ej sory że to mówię ale chyba nie chcesz żeby ci mydlić tutaj oczy... może mu się serio odwidziało? I napisał esmesa o takiej treści która nie mówi wprost "sory ale nie chce mi się specjalnie z tobą widzieć, ale skoro musisz". No nie wiem sądze po sobie jak ja bym napisała sms'a. Eh daj se spokój z francuzami, oni są jacyś niestabilni emocjonalnie :/ tak wynika z moich kontaktów z nimi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spaghetti
dhtjx no wlasnie mysle ze to jest najbardziej prawdopodobne i wszystko ok ja sie nie nastwaialm na nic powaznego ale dlaczego dont be ofended? dodam, ze jest spora roznica wieku miedzy nami on ma 21 ja 27... nie wydawal sie byc baaardzo doswiadczony w tych sprawach, mialam wrazenioe ze w niektorych momentach bylam dla niego nauczycielka..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dtjdxdhsrt
Etam, jakby nie chciał się spotkać jeszcze raz to tego by w ogóle nie zaproponował. Jednak za mocno mu nie zależy jak się zgodzisz to ok, jak nie to nie będzie tragedii. Obstaje przy wersji, że musi się zająć siostrą i zapewnić jej rozrywkę w czasie pobytu, dlatego nie chce się spotkać w tym czasie z autorką bo nie będzie szansy na seks.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spaghetti
Cartman nie wiem czy mu sie odwidzialo zaraz po tym przyslam mi esemsa ze nie mam byc na niego mad i ze tak zimno odpisalam i ze naprawde chcailby sie ze mna spotkac w czwartek naprawde nie nastwaialm sie na nic powaznego w koncu wiedzialam ze wkrotce wyjezdza, tylko nie rozumiem tego smsa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dtjdxdhsrt
dont be ofended jest na wypadek tego, że może się zgodzisz i zrozumiesz, wybaczysz. Czasami kobiety usprawiedliwiają zachowanie facetów za jedno dobre słowo. Dlatego oni próbują, w końcu nic nie mają do stracenia a mogą zyskać seks!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spaghetti
dtjd jestes mezczyzna czy kobieta? no ja mysle, ze wersja bardzo prawdopodobna tylko z ta siostra cos nie pasuje, bo chyba wiedzial wczesniej ze do niego przyjezdza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dtjdxdhsrt
Zresztą zobacz jak to zadziałało! Ty już szukasz jakiegoś wytłumaczenia jego zachowania, wypytujesz i zastanawiasz się czy mu aby nie zależy. O to mu chodziło!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dtjdxdhsrt
Ale w czym mu niby miała przeszkadzać wiedza, że jego siostra przyjedzie? Miał z tego powodu nie zabawiać się z tobą na imprezie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spaghetti
szukam wytlumacznia dla jego zachowania, bo wydawalo mi sie ze mnie naprawde lubi a w tym smsie wyczuwam brak szacunku moze dlatego, ze na drugiej randce praktycznie poszlismy na calosc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spaghetti
dtjd jestes mezczyzna czy kobieta? pytam z ciekawosci, bo faceci mtysla troche inaczej niz my i dlatego ich uwagi sa dla mnie bardziej bliskie prawdy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spaghetti
nie mam mowy, zebym sie z nim umowila nie po tym co mi napisal no i nie moge cofnac tego co juz napisalam. duma mi nie pozwala no chyba ze sie odezwie w przyszlym roku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spaghetti
nie mialabym nic przeciwko...sposob w jaki mnie dotykal i calowal..mmm zaden facet niegdy wczesniej nie dal mi tyle przyjemnosci, no i naprawde fajne nam sie rozmawialo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dtjdxdhsrt
Jeśli jesteś tak ciekawa to jestem kobietą, ale przez swoje 30 letnie doświadczenie z mężczyznami wiem, że należy się trzymać przede wszystkim faktów i ich nie nadinterpretować. Mężczyźni wysyłają nam proste komunikaty, a my je przekształcamy niestety często w coś co jest niezgodne z prawdą. Uwierz mu: spodobała mu się seksualna zabawa z tobą i chętnie powtórzy ją w przyszły czwartek, a jak będziesz miała ochotę to zabawi się z tobą i za rok, bo pewnie jak przyjedzie do Polski to będzie dla niego dobrą rozrywką i urozmaiceniem. Jak by chciał cię poznać na innej płaszczyźnie, zaprosić do siebie, to nie przeszkadzała by mu wizyta siostry, a wręcz spodobałaby mu się sytuacja, że poznają ją z tobą i spędzacie więcej czasu wspólnie. Czy widzisz jakąś inną logiczną interpretację?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spaghetti
dtjd chyba trafilas w sedno, w sumie potwierdzilas to co podejrzewalam...ale nie bylam pewna dzieki madra kobieto :) szkoda, ze nie masz czarnego nicka bo juz wiem do kogo zwracalabym sie o pomoc w interprtacji tajemncyh dla nas kobiet zachowan facetow ;) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dtjdxdhsrt
Zdradzę Ci tajemnicę rozszyfrowywania męskich zachowań - przede wszystkim logika, kierowanie się faktami, a nie tym co my sobie wyobrażamy co on myśli, że chciał powiedzieć lub przekazać ble ble ble. Przepraszam, późno już i zasypiam, więc trudno mi się skupić, ale mam nadzieję, że zrozumiałaś mój przekaz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spaghetti
zrozumaialam i im jestem starsza tym bardziej dochodze do tego samego wniosku pojawaisz sie tu czesciej? bo w sumie maialbym jeszcze jedno zdarzenie do interpretacji (tym razem z innym facetem) ale juz nie dzisiaj, bo za pozno zawsze masz takiego samego nicka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dtjdxdhsrt
nicki mam różne, ale wypowiadają się tu też inne osoby, których zdanie jest często trafniejsze niż moje. I tak zawsze należy wybrać ze wszystkich wypowiedzi to co nam się wydaje najsensowniejsze. Jak się tu pojawię jutro to zajrzę pod topik spaghetti obiecuję! Dobranoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozwiazanie banalne... siostra to siostra - chce jej poswiecic wiecej czasu... Ty jestes po prostu workiem na sperme i w wolnej chwili fajnie mu bedzie sie w Tobie spuscic... Jesli jestes na tyle wyluzowana, by pocieszyc sie czwartkowymi orgazmami, to spoko... jesli chcialabys jednak mniej przedmiotowego traktowania... olej goscia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×