Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość anita......0001

Czy przyznać się ukochanemu że mam HIV?

Polecane posty

Nie można zakazić się HIV poprzez używanie wspólnych szklanek, sztućców, ręczników, wspólne kąpiele w basenie lub korzystanie ze wspólnej wanny czy sedesu. HIV nie przenosi się przez dotyk, ślinę czy pot. Nie można się także zakazić przez kasłanie ani wspólne jedzenie. Przebywanie w towarzystwie osób zakażonych, mieszkanie pod wspólnym dachem nie niesie ryzyka zakażenia. Tylko kontakt seksualny, kontakt z krwią albo zakażenie dziecka przez matke podczas ciąży. Wniosek - mówisz tylko temu, z kim utrzymujesz kontakty intymne, a nie każdemu na ulicy czy w bliższym otoczeniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mvbmnvbmn
Swoja droga, mezczyzne, ktory spal z tuzinami kobiet zwabiajac je do siebie falszywymi obietnicami czy obsypujac prezentami, nikt nie wytknie palcem , jeszcze ludzie poblazliwie popatrza na niego, jaki to sprytny, ze tyle kobiet zaliczyl. A kobiete od razu sie ocenia, ze ma Hiv - a ona po prostu nie jest hipokrytka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takie dno jak ty
nie zasługuje na porzadnego faceta teraz ponosisz konsekwencje wczesniejszego zycia i zachowania i co chcesz miec dziecko ale po co przeciez tez urodzi sie z hivem a przy okazji zarazisz tego faceta wspolczuje mu takiej dziwczyny jak ty pewno zyje w błogiej nieswiadomosci ale moze cos mu przekazesz w prezencie i czeka go niespodzianka od ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ejbisi
Ludzie puknijcie się ten pusty czerep!!!! Ta dziewczyna i tak ma już trudne życie, musicie ją jeszcze mieszać z błotem? Opamiętajcie się :o Nie chodzi o to że masz opowiadać o swojej chorobie każdemu kto się do Ciebie uśmiechnie ale w tym wypadku to jest ten własciwy moment... nie mozecie tak trwac w zawieszeniu. Moze cie pozytywnie zaskoczy i nie odejdzie? A jesli z nim sie nie uda to.. moze poszukaj jakis grup wsparcia dla osob z hiv, moze tam poznasz kogos kto tez jest nosicielem i nie bedzie sie obawial ze go zarazisz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izóchnaaaaaaaa
nie zasługuje na porzadnego faceta teraz ponosisz konsekwencje wczesniejszego zycia i zachowania i co chcesz miec dziecko ale po co przeciez tez urodzi sie z hivem a przy okazji zarazisz tego faceta wspolczuje mu takiej dziwczyny jak ty pewno zyje w błogiej nieswiadomosci ale moze cos mu przekazesz w prezencie i czeka go niespodzianka od ciebie Co za chamstwo !!! Ta dziewczyna to tylko człowiek, który ponosi konsekwencje za błędy młodości ! Ilu z was miało przygody i nawet nie zrobiło sobie testu ??? ilu??? pewnie cały ogrom ludzi ! Wyobraźcie sobie kobietę, która raz jedyny popełni błąd i "prześpi" się z nieodpowiednią osobą! też może zostać zarażona ! Ta dziewczyna ma dylemat, inaczej nie zakładałaby tematu ! Oczywiście jestem za tym, by powiedziała swojej sympatii o tym, bo tak będzie najuczciwiej, ale robienie z niej potwora jest tu nie na miejscu !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karol777
Do Izóchnaaaaaaaa No ja nie miewam takich przygód!!! Dziewczyna jest ewidentnie sama sobie winna, popełniła błędy i teraz musi ponieść konsekwencje! A nie powiedzenie partnerowi, że jest się chorą to po prostu najgorszy egoizm i zwykłe chamstwo! Puszczała się na lewo i prawo i ma za swoje! Czego się spodziewała??? Że, można się rżnąć z kim popadnie bez żadnych konsekwenjci?? Co mnie obchodzi, że była młoda. Jak ktoś jest głupi to nim będzie całe życie! Za głupote trzeba płacić i tyle!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szokwpolsze
Jestem przerazona wiedza młodych ludzi dot, HIV/Aids ----po prostu dramat co wypisujecie..., wpisz jeden z drugim w google Hiv zanim sie odezwiesz i dwa---hiv to nie jest kara za popelnione grzechy------to juz przestal byc problem gejow i narkomanow.... zreszta polecam google -- dobra lektura zanim sie kogos zacznie osadzac a do autorki---tak powiedz-jezeli tej osobie na tobie zalezy to z hivem czy bez cie zaakceptuje pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość acccca
jesli cie kocha..i chce z toba być nie przeszkodzi mu to. wspolczuje choroby. bardzo! musisz mu powiedzieć żeby zachowac czyste sumienie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla tych co osadzaja autorke - jestescie nienormalni.najlepiej nie wchodzcie wiecej na to forum i nie zatruwajcie ludziom zycia.świętoszki sie znalazly.kryształowe charaktery.jak ja nie lubie takich buców co tylko potrafia oskarżac i osądzać.bleeeeeeeeeeeee.rzygać mi sie chce jak czytam takie komentarze. do autorki - POWIEDZ! dla mnie to oczywiste ze trzeba powiedziec,nie ma sie nad czym zastanawiac.chyba ze nie chcesz mowic to zerwij z nim i wtedy nie bedziesz musiala.ale jesli chcesz tego zwiazku musisz,poprostu musisz powiedziec.musisz sie oczywiscie liczyc z tym ze odejdzie.i to nie bedzie wtedy niczyja wina.moze nie miec tyle sily i milosci zeby to zaakceptowac.ale moze zostanie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anonimmowwaa
Piszesz, że nie sypiasz z nim, że nie jestes cie w zasadzie razem, więc nie jest to normalny związek, nie jestescie jeszcze razem. Musisz o tym powiedzieć. Nie porównuj tego ze znajomością koleżeńską, bo tutaj mówisz o uczuciach i o sexie w przyszłości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tralallllalala
Moze faktycznie na razi epo prostu z nim badz ale bez seksu etc. I powiedz dopiero za jakis czas, jesli cie kocha to cie nie zostawi, na pewno. Zwlaszcza ze nie jestes chora, tylko jestes nosicielem. Wczoraj w wysokich obcasach byl fajny artykul, poczytaj sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez odbioru
Autorko, potraktuj go tak, jak sama chciałabyś zostać potraktowana - daj mu możliwość wyboru. To jedyne wyjście. Niestety, może się okazać, że będzie to dla niego zbyt duży ciężar. Ale znam kilka związków ludzi zdrowych z nosicielami. Jednak szczerość przede wszystkim!! Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MUSISZ powiedzieć zanim
pójdziecie do łóżka! Jak pomyślę, o osobach, które są w stanie uprawiać seks z niby ukochanym człowiekiem, nie mówiąc mu, że mają HIV, to... 😠 Co kogo obchodzi, że TY chcesz mieć faceta, rodzinę itp.? A może ten Twój facet chce ŻYĆ i być zdrowy? Móc kochać się z kobietą, mieć dziecko, patrzeć, jak dorasta? Ty sobie to odebrałaś, ale nie masz prawa narażać kogoś innego na utratę życia w każdym tego słowa znaczeniu. Tak więc kwestia powiedzenia o tym przed seksem, jest Twoim zasranym obowiązkiem. Sama Twoja myśl, że mogłabyś tego nie zrobić, jest podłością, na którą brak słów. :O Dyskusyjne jest, czy powinnaś powiedzieć już teraz. Uczciwiej byłoby zrobić to, zanim facet się poważnie emocjonalnie zaangażuje. Ale wiadomo, że to mocno zmniejsza Twoje szanse na związek. Z drugiej strony jest trochę nieuczciwe najpierw rozkochać faceta, a potem walnąć mu w twarz taką rewelacją. Sprawa Twojego sumienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziwne masz dylematy
MUSISZ mu o tym powiedziec. Pewnie zostaniesz sama. Ale czy chcialabys go zarazic? :O Mowisz o nim "ukochany". Chcialabys skazac kogos, kogo darzysz uczuciem na niebezpieczenstwo zarazenia? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak ja bym chciala zalozyc
rodzine to napewno nie z osoba chora na HIV

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorka jest nosicielem
czyli zaraza!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mikusia666
Mozesz napisac cos wiecej jak doszlo do tego ze sie zarazilas, jakie mialas objawy. Zawsze mialam pewne obawy , duzo czytalam na ten temat ale nigdy nie znalam kogos kto cierpi na ta chorobe badz jest nosicielem. Bylabym wdzieczna gdybys napisala cos na ten temat. Dziekuje. Ps.Uwazam ze nosiciel to tez czlowiek i nie nalezy od razu go dyskryminowac. Kazdy z was moze byc , bo jak juz ktos wczesniej napisal wielu z was mialo przygody a napewno nie zrobilo testu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o rzeszty
najwazniejsze : POWIEDZ. a jesli zostanie, to mozecie miec adoptowane dzieci i uprawiac seks manualny lub prezerwatywiczny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majeczkaaaaa
Według mnie powinnaś mu powiedzieć. Jeśli naprawdę mu na Tobie zależy to Cię nie zostawi. A kiedyś i tak będziesz musiała mu powiedzieć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okurva
jesteś pop**! choć mowi się, ze nie mozna zakazic przez pocalunek, mnie wlasnie jeden typ tak zakaził. gratuluje debilizmu, ja bym go zabila, ty trafisz do piekla, pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczrz
co za bzdura! nie masz nic madrego do powiedzenia, to siedz cicho zamiast rozpowszechniac w sieci skrajne banialuki! musialabys wypic kilka wiader sliny i to od osoby wyjatkowo toksycznej i jeszcze przy tym miec krwawiace dziasla, zeby zaistniala NIKLA szansa zarazenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ekowax
Cześć,moim zdaniem nie ma innej opcji jak tyko powiedzieć prawdę.ogromny cięzar spada wtedy z człowieka-wiem bo sam byłem w podobnej sytuacji...niestety po 7 latach i tak wszystko szlag trafił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olejzpierwszego
trzeba bylo w mlodosci nie szalec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mariusz76
Jak byś mi powiedziala, to bym Cie nie zostawil jest bym cos do Ciebie czul. A jesli bys nie powiedziala, to bym nie doniosl na Ciebie. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamisia639862
Smutna historia :( przez tą pieprzoną chorobe niszczy się całe życie. Rządy państw wydają miliardy dolarów na głupoty zamiast na znalezienie lekarstwa na aids. Co prawda my internauci możemy pomóc w znalezieniu lekarstwa (BOINC) ale coś to się długo ciągnie. Autorko powinnaś sobie zadać pytanie czy chcesz narażać kogoś kogo być może kochasz na zarażenie?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ukochany, ha ha ha. Ot cała kwintesencja miłości. Zaraź go a co tam. Jak to było w tej reklamie? Oddaje tobie co kryje w sobie? :D Babska natura. Znałem 2 zarażone panienki. Jak tylko się dowiedziały, że mają "wyraza" zaczęły dawać na prawo i lewo bez gumy. Jedna studentka w Łodzi, druga jest prostą krótką w W-wie. Har, har. Kobiety, krynice miłosierdzia, współczucia i miłości :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miryam
Czy Was już całkiem po..jebało??!! Przestańcie najeżdżać na dziewczynę! I jeszcze te zupełnie pojechane teksty typu "powiedz mu jeżeli nie chcesz mu spieprzyć życia tak jak sobie".... Prawda jest taka,że "z wielką chęcią stu rozbójnikom dałaby dupy nie jedna z Dam!!!!!" Na siebie patrzeć wszyscy po kolei! Laska,szkoda,że do tej pory mu tego nie powiedziałaś...... Jestem za tym,że powinnaś to zrobić jak najszybciej... Pamiętaj,że ukochana osoba to nie tylko partner seksualny...To również przyjaciel! A prawdziwy przyjaciel w życiu nie zostawi Cię samej z takim problemem:-) Nie wiem,stwórz nastrój,przygotuj się jakoś do tej rozmowy... Będzie dobrze,trzymam kciuki! :-* Ps. Nie daj Boże mieć takich "przyjaciół" jak Wy wszyscy razem wzięci "życzliwi" forumowicze...Masakra jakaś po prostu! Z takim podejściem to tego typu spraw i życia w ogóle to tylko w Polsce można żyć bezkarnie i z czystym sumieniem... WTF?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×