Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PIN

SZALEJĘ NA PUNKCIE ZARĘCZNEGO KOLEGI!!!!

Polecane posty

Gość hihu haha
boze jak bys mi odbial mojego faceta to twoja glowa zamienila by sie z dupa chyba bym sie wychlostala i gorsze rzeczy zrobila bo mi sie podoba a mi sie podoba torebka za 5 tysiecy zlotych u kolezanki mam jej ukrasc ? haha jak ty bys sie czula beda c z nim w zwiazku a jego obecna by ci go odbijala ? i odbila :P widocznie jest lepsza od ciebie skoro jestescie tylko przyjaciolmi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiunia___
hahaha kwiatuszek czerwony, chyba Cie troszeczke popierdoliło :) mój obecny chłopak jest moim pierwszym i ostatnim i żadni inni mnie nie interesują. ja od początku do związków poważnie podchodze. Nawet w podstawówce nie zgadzalam sie na to gówniarskie chodzenie ze sobą. Czekalam na tego jedynego i go mam. I przy Nim zostane. Jeśli jakaś dziwka by próbowała mi go odebrać to bym poprostu jej wpierdoliła i tyle. poza tym niemusze sie niczego obawiać bo mój kochany mnie dla innej nigdy niezostawi. Jego i mnie niedotyczy ten popierdolony świat zdrady i odbijania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz co... jeśli uda Ci się go \"szybko\" odbić, to pomyśl sobie, że to samo może zrobić jakolwiek inna dziewczyna. Znam taki przypadek. Laska odbiła innej faceta, a teraz zdycha z zazdrości, gdy jakakolwiek chociaż z nim pogada, bo wie jak łatwo go mieć :P więc... .. upij go, prześpij się z nim i zapomnij ;) będzie co wspominać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"mój obecny chłopak jest moim pierwszym i ostatnim i żadni inni mnie nie interesują. ja od początku do związków poważnie podchodze. Nawet w podstawówce nie zgadzalam sie na to gówniarskie chodzenie ze sobą. Czekalam na tego jedynego i go mam. I przy Nim zostane" a fuck - takie sa najgorsze... do pewnego wieku ozięble i cnotliwe, a jak juz smak chvja poczują i hormony im zabuzują, to zaczynaja pruć sie jak stare prześcieradła i trudno znaleźć faceta w okolicy, ktory by jej nie miał :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Komiczne, lepsze jest to: (cyt.) "ja od początku do związków poważnie podchodze(...)" ale ..... "Jeśli jakaś dzi**a by próbowała mi go odebrać to bym poprostu jej wpie**oliła i tyle." hehe dorosłe podejście nie ma co :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiunia___
a jesli jestem dziewicą , to co w tym złego? mialam sie zacząć pieprzyć w wieku 14 lat? takie teraz jestescie? świat schodzi na psy, zwlaszcza świat kobiet..., żal mi was :( hehe :D :D głupie idiotki :P mam was gdzieś :P wole sie nacieszyć swoim życiem i swoim facetem :) i normalnymi ludźmi którzy mnie otaczają a nie takimi łajzami, ŻEGNAM, powodzenia w tym zamkniętym kole odbijania facetów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Komiczne - zgadzam sie z toba. To sa tzw pseudo dziewice. W szkole sredniej byly u nas 2 dziewczyny - szare myszki, czerwieniace sie przy pierwszej lepszej okazji, miec chlopaka to byl wstyd, zalozyc krotka spodniczke najwieksza nieprzyzwoitosc. Tylko jakos tak wyszlo ze te dwie w pierwszej klasie sredniej odpadly bo w ciazy byly!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a najgorsze w nich jest jakaś taka dziwna agresja, jak ta asiunia - w momencie jak choć jedna osoba nie zgadza się to od razu zaczynają wrzucać... jakaś taka chora ironia i glupoty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiunia___
Boze o czym wy wogóle gadacie? ja sie szanuje. i niejestem jakąś szarą myszką :] Jezu....żałosne :P hahaha , hehe :) ojej ale absurd...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fioletowa :D a co do dziewic i asiuni- chron mnie boze przed takimi... najgorsze co moze sie facetowi przytrafic.... Ps jak mozesz kobieto rozmawiac z nami o seksualnosci, skoro nikt Cie jeszcze nie dymał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"a najgorsze w nich jest jakaś taka dziwna agresja" tlumiony poped seksualny rodzi agresje... dlatego np inkwizytorzy byli tacy okrutni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochasz? Możesz spróbować go poderwać, ale jeśli okaże się, że nie jest zainteresowany, to odpuść. Z jednej strony to nieczyste zagranie - odbić komuś faceta. Ale z drugiej... Trzeba walczyć o własne szczęście. Nie czarujmy się, zdrowy egoizm popłaca:classic_cool: Nie można ciągle oglądać się na innych i myśleć 'co oni sobie pomyślą?". To Twoje życie i Ty podejmujesz w nim decyzje, jak i ponosisz późniejsze konsekwencje owych decyzji. A w ciągu roku naprawdę dużo może się zmienić :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdyby nie to, że facet kibluje, to mogalbys odeslac jego narzeczonej Simona Molla :P Facet ma 100% skutecznosc i raczej zaden inny mezczyzna nie chcialby po nim poprawiać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znalazłam w podobnym temacie bardzo mądrą wypowiedź i pozwolę sobie ją tutaj zacytować: \"troszkę inaczej jednak moim zdaniem ma się sprawa z parą, która nie ślubowała sobie wierności aż po grób. jestem kategorycznie przeciwna odbijaniu z wyrachowania, jednak myślę że zaprzyjaźnić się z osobą która zwróciła naszą uwagę jak najbardziej można. Czas spotykania się z kimś-\"chodzenia\"- jest przecież takim czasem w którym zastanawiamy się czy z tą drugą osobą chcemy być przez całe życie. Zerwanie zaręczyn też nie jest zbrodnią-po to właśnie jest czas narzeczeństwa, aby przyjrzeć się swojemu sercu.. nie ma nic złego w chęci przedstawienia się od jak najlepszej strony i próby przekonania go że to ja jestem tą jedyną. jednak należy zachować rozsądek i nie niszczyć czyjegoś szczęścia dla zasady..\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HAILIE MOZE TO JUZ JEST MILODC I MOZE ZARYZYKUJE ZEBY GO ODBIC ALE JAK NIC SIE NIE BEDZIE DALO Z TYM ZROBIC TO ODPUSZCZE.... ODPUSZCZE NA ZAWSZE. ALBO W PRZYSZLOSCI SIE WAM POCHWALE ILE RAZEM JESTESMY:D:D:D HAHA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
próbuj, zwłaszcza, że nie był pewny. teraz pewnie chodzi uśmiechnięty bo pogodził się z faktami. Delikatnie próbuj może go poprosić o pomoc w czymś, uśmiechaj się itd. Tylko najpierw przemyśl sprawę czy nie chcesz go tylko dla zabawy, bo tak to lepiej dać spokój

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hailie-dzieki:) a ty moze mialas juz w zyciu taka sytuacje ktora wyszla na twoja korzysc? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izóchnaaaaaaaa
komiku a ty co taki dzisiaj wulgarny ? retyyy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PIN, nie w takiej, ale trochę podobnej. Gdy się dowiedziałam, że on ma kobietę, wyluzowałam. Choć tak naprawdę nigdy nie dałam mu wprost do zrozumienia, że mnie kręci :) I tak jakoś się rozeszło po kościach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hailie- i co nigdy nie zalowalas? nie wpominasz? i nie myslisz co by bylo gdybys nie odpuscila?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hailie-i co nie zalujesz? nie wspominasz? i nie myslisz co by bylo gdybys nie odpuscila?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×