Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nowicjusz_123

chcę kupić dziewczynie bieliznę

Polecane posty

Gość nowicjusz_123
a ty z ta metką ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iozhf
No ale o co chodzi? Pytasz nas o rozmiary to Ci mowimy, ze spojrz na metke jej stanika a potem to juz z gorki, tylko idziesz do sklepu, wybierasz komplet, ktory Ci sie podoba i sprawa zalatwiona. W jaki sposob my mamy doradzic Ci rozmiar, skoro nigdy nie widzielismy biustu Twojej dziewczyny:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dop******lam dziś każdemu
a on ma dziewczynę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kupowałem swojej lubej bieliznę erotyczną w jakimś supermarkecie, dwie panienki, tak mi poleciły, towar jak każdy inny, i nie ma się co cykać, im to koło cycków lata, abyś kupił i zapłacił.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowicjusz_123
dzięki za ciekawe porady !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moim skromnym zdaniem ten jest suuuuuuper: http://www.dom-wysylkowy.pl/product-pol-1152556989-Komplet-Cristina.html jeśt śliczny: ładne koronki w połączeniu z tymi paseczkami: niby skromny i \"zwykły\" ale sexowny i taki... \"delikatny\", \"bezpieczny\", tj nie ryzykujesz, że dziewczyna weżmie Cię za jakiegoś dziwaka, jak nap kupisz jej majtki czy stanik z dziurami na wiadomoco... a dodatkowy plus: stanik nie ma fiszbin ani profilowanych miseczek tak więc nie będzie problemu z dobraniem rozmiaru (a wbrew pozoraom to ważne czy dziewczyna ma nap 65 czy 80 i miseczke B czy C) - wystarczy że określisz czy dziewczyna jest b.szczupła i nie za wysoka czy troszkę okrąglejsza... Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ps. tzn rozmiar jest uniwersalny, tj będzie pasował na Twoją dziewczynę o ile mieści się w wymiarach: Wzrost: 145-172 cm Waga: 45-75 kg Talia: 56-71 cm Biodra: 85-100 cm Pod biustem: 70-75 cm Miseczka: B-C

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo miły blondyn: "kupowałem swojej lubej bieliznę erotyczną w jakimś supermarkecie" ----->>> żal.pl jakbyś miał cokolwiek pojęcia o kobietach to byś wiedział, że ta bielizna z superketu z przeceny jest dla kobiet niezdrowa bo po pierwsze materiały sztuczne a po drugie złe fasony, które deformują piersi!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowicjusz_123
moja dziewczyna jet troche okraglejsza i ma dośc duz e piersi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja bym ci poleciła jednak zajrzeć na metkę od jej bielizny. Bo jeśli ma dość duże piersi, no to może mieć miseczkę C/D i więcej. A jeśli jest trochę szersza to może to być 80. Motylkowa w sumie pokazała fajną bieliznę, ale większość kobiet nie jest z fotoszopa i wszystko z nich by spadło jak myślę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Posłuchaj, na "okrąglejszą" też to będzie pasować (o ile podoba Ci się fason itp). Jeśli dziewczyna przy wzroście do 170 cm mieści się w wymiarach: Waga: do 75 kg Talia: do 71 cm Biodra: do 100 cm Pod biustem: ok 75 cm to bedzie to na nią pasować; jeśli zaś nie mieści się w tych wymiarach to znaczy, że nie jest "okrąglejsza" a - przykro mi - gruba!!! A wtedy pozostaje Ci już rzeczywiście tylko sprawdzenie jaki rozmiar nosi i udać się do sklepu... Poza tym "dość duże piersi" jak Ty piszesz, to pewnie właśnie C ; D i E to są już naprawdę duże...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowicjusz_123
no własnie, bieliznę prezentują głownie zgrabne, smukłe modelki, a moja pani nie jest taka w talii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajnie --->>> spadło???? nie sądzę; bielizna jest z elastycznej koronki więc o ile dziewczyna nie jest za chuda (a już wiemy że nie jest) to nie ma się o co obawiać... Mi się np baardzo podoba ta bielizna ale noszę pod biuste - mój odwieczny problem - 65 i boję się, ze rzeczywiście będzie to na mnie wisiało..... ale majteczki są super ;) a wracając do jeszcze do tych wymiarów pod biustem, to nie twierdzę wcale, że 75 to już "gruba" - troche żle to wyszło - to akurat standart i wydaje mi się że przy tego typu biustonoszu i '80ka nie będzie miała problemów ;) (gorzej, rzeczywiście jeśli piersi będą większe niż C)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
motylkowa, mam jeszcze conieco oleju w głowie, i z bielizną z tworzywa sztucznego, to bym się w domu nie pokazywał, a bielizna erotyczna z samego założenia służy do zdejmowania a nie do noszenia, do noszena to są bawełniane lużne gacie, no w przypadku mojej pani....choć nie gacie nie za bardzo, coś w rodzaju bikini

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nowicjusz_123 no własnie, bieliznę prezentują głownie zgrabne, smukłe modelki, a moja pani nie jest taka w talii no jasne, że ta bielizna nie będzie prezentować się na "realnej kobiecie" tak jak na tej modelce - na to nie licz ale wychodząc z takiego założenie to wogóle nie kupisz jej ładnej bielizny "bo nie ma ładnej talii" (no chyba, że gorset ale wg mnie to ryzykowne, bo dziewczyna, jeśli ma trochę brzuszka może poczuć się urażona!!!!) jeśli chcesz kupić dziewczynie ładną bieliznę, to przede wszystkim patrz na wykonanie! z jakiego materiału jest, czy nie ogranicza się do 3 paseczków... i jak już znajdziesz odpowiedni model, to zastanów się czy on pasuje do Twojej dziewczyny ale nie pod kątem "ona nie ma takiej talii" tylko, czy dziewczyna dobrze będzie się w tym czuła (tu nawiązuję do propozycji majtek/staników z dziurkami) a Tobie podobała. zadna z nas nie jest idealna ale w ładnej, seksownej bieliżnie wyglądamy i CZUJEMY SIĘ!!! atrakcyjniejsze nawet jak mamy tu i ówdzie troche za dużo/troche za mało..... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja nie chcialabym dostac takie
j bielizny jaka wkleila motykowa. sama mam bardzo male piersi, ale wieksze biodra. moje piersi nie stodja dumnie - sa takie jak sadzone jajka :P, w takim czyms po prostu nic by ich nie trzymalo - zamiast czuc sie seksownie czulabym sie groteskowo i niekomfortowo :O radze, zebys jednak nie kupowal biustonosza :O moze ona nosi juz swiadomy staniki i nie te kasyczne typu 75-80 a,b,c ale 70 lub 65 d,e,f...wiec Twoj prezent bedzie jak o kant rozbic ;) lepiej kup jej jakas seksowna haleczke do spania :), komplecik z koronki (koszulka i majteczki) itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak sama piszesz "sama mam bardzo male piersi" a w opisie wyrażnie zaznaczone jest że taka bielizna jest najlepsza dla B/C a nie dla A czy małego B.... więc logiczne jest że nie każda Pani będzie w niej dobrze wyglądała i czuła się; poza tym wiadomo, że jeśli kobieta ma mały, płaski biust to raczej w sronę push-upów trzeba iść (jeśli chce się wyeksponować biust) a nie takich staników.... ale - tu myślę wielu Panów się ze mną zgodzi - takie koronkowe staniki bez fiszbin, usztywniaczy i gąbek są przyjemniejsze niż push-upy itp bo czuć przez nie piersi a nie materiał usztywniający czy druty..... haleczka + sexy majteczki to też świetny pomysł!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak chcecie kupić coś fajnego, żeby ta druga strona, obdarowywana była zadowolona, lepiej się zapytać co chce dostać. Z bielizna bywa naprawdę ciężko, jeżeli już chłopak chce kupić taki prezent, to najlepiej kupić tak jak ktoś juz pisał haleczkę, koszulkę nocną - tutaj łatwiej jest dobrać rozmiar i fason. Jeżeli szukacie fajnej bielizny, to zerknijcie sobie na koronka.pl - świetny sklep, sama w nim często kupuję. Myslę, że tam spokojnie mozna znaleźć dobry prezent.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jukrecja
o tak z bielizną nie jest tak łatwo :) Trzeba znać dobrze rozmiar kobiety i jej gust :) Ja bym chciała, żeby mój chłopak kupił mi coś takiego na mikołajki http://nipplex.pl/Valentina.php. Taką bieliźnianą śnieżynkę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no kobitki bardzo lubia dostawac bielizne tzn np moja dla tego mam stronke http://tnij.com/zZGJN z ktorej zamawiam bielizne w ktorek moja bardzo sexi i kusząco wygląda i wiadomo co potem robimym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Potrzebujesz rozmiaru dołu - majtek XS, S, M, L oraz rozmiar biustonosza w postaci 75b (75 cm obwodu i miseczka B) Jedyny sposób to podejrzenie na metce (nawet ja na oko nie jestem w stanie ocenić czy bielizna byłaby dobra na mnie). Moim zdaniem bielizna jest strasznie indywidualną sprawą, rozmiary w jednej firmie nie są zawsze równe rozmiarom w innej. Pozostaje też kwestia modeli - ja np. noszę tylko bardotki, ani push-upy, ani biustonosze miękkie na mnie nie leżą. Tyle że ... jeżeli to ma być komplet na upojne wieczory, gdzie bieliznę i tak partnerka zrzuca po chwili, nie martwiłabym się tak strasznie tym, żeby była super dopasowana. Tylko wtedy nie czuj się urażony, że nie nosi jej na codzień. Niezłą metodą pewnie też jest nagły zachwyt jej biustem i wkomponowane pytanie jaki to właściwie rozmiar, bo dla Ciebie to tez wszystkie cyferki i literki A B C to kosmos. Myślę, że każdej kobiecie miło to połechce ego i każda się wygada. Z drugiej piszesz, że chcesz kupić bieliznę erotyczną. Firmy takie jak Triumph czy Intimmisimi mają (czasem) seksowną bieliznę, nie erotyczną. Erotyczną bieliznę oferuje np. firma Anais - a tam podają rozmiarówkę w postaci S, M, L albo onesize. Co ułatwia sprawę - bo wystarczy sprawdzić rozmiar ciuchów 36 - S, 38 - M itd. i już wiesz co kupić. Tylko trzeba mieć wyczucie - żeby partnerka nie pomyślała, że jest na tyle mało pociągająca na codzień, że musisz ją przebierać w wyuzdane ciuszki. Klasyczna seksowna koronkowa bielizna to może bezpieczniejsza opcja, przynajmniej na początek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PatrycjaSamkowska
Może lepiej kup jej jakaś nocną koszulkę, majtki czy biustonosz to lepiej niech sama sobie wybiera, tak czy siak zerknij tutaj http://ekskluzywna.pl/bielizna-nocna sporo u nich kupuje mają rozsądne ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepsze laski na hashnaked.com ! Faceci z #naked robią cuda! Wszystko całkowicie ZA DARMO! A przy tym brak reklam i spamu :) Nic tylko się rejestrować Kochani :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×