Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mangolie

Moja koleżanka chodzi do kawarni ze swoim nauczycielem

Polecane posty

Gość Mangolie

Widziałam to na własne oczy, ona stwierdziła, że on jej coś tłumaczył :p bezczelna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawdaz
Zazdrościsz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestes porabana
a jakbym zazdrościła to co? coś zmienia? nie ma jeszcze 18 lat, a facet jest koło 30stki i nie wierzę że jej pomaga w nauce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez kiedys bylam. Byl zajebisty. A potem mnie wyjebali ze szkoly i stracilam z nim kontakt :( a mialo byc tak pieknie 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siabadaba
turkusowa, z powodu nauczyciela nastąpił ten wylot?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie :D:D:D a kurde taki fajny byl i tak sie na mnie patrzyl i usmiechal sie kurde :O ak pech to pech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ha ha a co Ciebie to obchodzi? kolezanka moze chodzic do kawiarni i z 78letnim bezdomnym spod swojej klatki jesli ma ochote a Tobie nic do tego. musisz miec straszne nudne wlasne zycie skoro wywoluje to w Tobie tyle emocji ze az musialas na kafe sie podzielic... Wspolczuje ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawdaz
tak, zmienia - nie byłoby tego durengo topiku. najlepiej zgłoś na policję albo jak chcesz troche sie opusc w nauce, tez ci bedzie pomagac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mangolie
wy nie widzicie w tym nic złego???? gdybym miała pewność, że ktoś się tą sprawą zainteresuje to bym to zgłosiła!! ale uwierzą jej i jemu, że niby pomógł jej w nauce! sratytaty! w kawiarni?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawdaz
No umawiaja sie pewnie do niego do domu na ostry seks :) Przeciez 17 lat to najwyzsza pora a co Ty myslalas:o Poza tym dziewczyna ma dobrze poukladane, ze takiego 30-letniego wybrala. Ucz sie od madrych kolezanek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siabadaba
:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ju......
A tam, normalka.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mangolie
co tu za ludzie siedzą? dla 17latki odpowiedni jest facet po 30? dobrze sie czujecie????? nie no fajnie, mamy super społeczeństwo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no oczywiscie ze nie, lepiej niech bedzie z 18 letnim gowniarzem ktory ja zostawi jak tylko ja bzyknie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
18 czy 30letni, z penoscia nie do Ciebie nalezy decydowanie kto jest odpowiedni dla Twojej kolezanki;P zajmij sie soba plotkaro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawdaz
Magnolia co Tyz choinki sie urwalas ???? :o:o:o bosze mamy XXI a co poniektore 17-nastki nawet koło faceta nie umieją się zakręcic....zal.pl Lepsze takie spoleczenstwo, niz moherowo-esbekowe :P ach to ten zachod z nami zrobił :o homo, emo, trans to wszytsko na porzadku dziennym a Ty sie martwisz o jakosc seksu swojej kolezanki. Wiadomo im starszy tym bardziej doswiadczony ( oczywiscie sa granice - tak do max.50 :classic_cool:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mangolie
powiniście się leczyć!!! jesteście dnem moralnym!!! wzór dla wszystkich- siedemnastolatka z nauczycielem po 30stce! jemu chodzi tylko o seks! dno moralne! a wam życzę żeby wasze 17lanie córki spotykały się z nauczycielami, chorzy ludzie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mangolie
z takimi ludźmi nigdy ten kraj nie bedzie normalny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawdaz
a wam życzę żeby wasze 17lanie córki spotykały się z nauczycielami, chorzy ludzie! -E lalunia, moja 14-letnia piękna córa zadaje się z kim chce i nic Ci do tego😠 Jak będzie romansowac z nauczycielem tzn ze jest sprytna i zaradną osóbką, tylko sie cieszyc :) wzór dla wszystkich- siedemnastolatka z nauczycielem po 30stce! - dla mnie juz dawno nie, przeciez to ma byc wzor dla CIEBIE:o weź się opamiętaj i przejrzy na oczy jemu chodzi tylko o seks! dno moralne! - no chodzi o seks, ale odrazu, ze tylko ? masz problem ze swoja seksualnością? widzisz co te mohery robia z mózgu :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mangolie
wrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawdaz
Czyli wszytsko już jasne ? :) Cieszę się, że mogłam doradzić 🌻 Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mangolie
nie, nie przydały się. nadal uważąm że to nie do pomyślenia!! dno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawdaz
No to inna rada -za kilka lat zmienisz zdanie i będziesz się z tego śmiała :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to że chodzą do kawiarni
znaczy że mają romans?? puknij sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewcyno co ty widzisz w tym
złego?? znajdź sobie chłopaka i daj spokój koleżąnce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mangolie
a ja chodze z moim dozorca Marianem do tesco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeee tammmm
ja kiedys z moim nauczycielem na piwko latalam, dzwonilismy do siebie po nocach, nawalony wyznawal mi milosc, seksik tez byl fajniutki no i same piateczki :D i co? po zakonczeniu szkoly wszystko sie urwalo a on do dzis (jakies 10 lat) szuka kontaktu ze mna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Straszne jest to, co piszesz! Teraz nie będę mogła zasnąć w nocy! Ta Twoja koleżanka to faktycznie jakaś niemoralna. Jak on w ogóle śmiała spotkać się z nauczycielem! I do tego w kawiarni!!! I jak Ty teraz będziesz mogła z tym żyć bidulko?? :o PS. Zazdrość dupę ściska :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mangolie
bardzo śmieszne, sami wariaci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×