Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jan Wiekasz

kobiety są mniej straszne w trakcie orgazmu

Polecane posty

Gość Jan Wiekasz

w innych okolicznościach widok ich tak zwanych intymności potrafii unicestwić !!! Dlatego polecam rozsądnym męzczyznom kufel piwa, porcję golonki lub schaboszczak oraz film z Brucem Willisem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jan Wiekasz
mnie to akurat nie dziwi ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ogólnie chodzi o to, że Jan ma ochotę bzyknąć Bruca Willisa :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jan Wiekasz
oto kobiety w poszukiwaniu rozumku !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość figohujogfrargo
buahahaha...tak wpierdol sobie kotlecisko, wychl;ej browarka i zapusc brzuchol...bedziesz zajebisty- bedziesz mogl miec kazdy fim z willisem...i gwarantuje ci ze damskich okropnych intymnoisci juz wiecej nie zobaczysz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tyle facetów widok ten nie unicestwia, wręcz przeciwnie :P Spójrz prawdzie w oczy i wyjdź z ukrycia, nie bądź kryptogejem. Odkąd jesteśmy w Europie macie większe prawa od nas... powinieneś być z tego dumny !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jan Wiekasz
mnie akurat zboczeńcy brzydzą ... a nie jestem jak kobiety zakłamany. Wy popieracie gejów ale nimi pogardzacie czego dowodem sugestie, że mężczyźni, których postrzegacie jako mizoginów są zboczeni w wiadomy sposób. Ja wprost prezciwnie uważam, że zboczenio są zboczeni i nic fałszywie nie sugeruję !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra, to o co chodzi w tym temacie? Podzieliles sie z nami faktem ze kobiece narzady plciowe Cie obrzydzaja, tak? Super. Jestesmy wszyscy zaszczyceni i gelboko poruszeni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Facet, nie możesz patrzeć na "kobiece intymności", na widok których normalny facet dostaje erekcji. Więc jesteś zboczony. Na dodatek sam się siebie brzydzisz. Jednym słowem, niezły pojeb 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pimcziko
pan bóg się przy kobiecie nie popisał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JurijKorsakov
Fajny temat. Ja mam inne zdanie. Widok nagiej kobiety to miod, a jje widok w czasie orgazmu to cos najpieknieszego na swiecie. Linia kobecego ciala, piersi, biodra...i moje ulubione miejsce- wciecie w talii...mmmmmmmmmmmmmmm......uda, dlonie, usta...odlot. Glupia prowokacja tez topic. Nie moglbym zyc bez mojej kobiety i jej pieknego ciala :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×