Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Klitek

Łobuz kocha najmocniej dlatego ja nie kocham wcale bo wcale nie jestem łobuzem

Polecane posty

9 godzin temu, Isk^a napisał:

A to nie wiedziałam że tak robią z pieniędzmi na tel. Prędzej bym się zastanawiała czy to nie jest jedną z tych co szuka klienta na sex, albo jakaś oszustka. No ale nie ma co zakładać niczego, może nie lubi tracić czasu na pisanie na portalu. Nie sprawdzając w czym rzecz to raczej się nie da stwierdzić. No ale to jak to było? Ty napisałeś coś w rodzaju "Hej" tzn to była pierwsza do niej wiadomość a ona na to nic tylko nr tel wysłała?

Odpisałem na oczko, cos o sobie jak lubię spędzać czas i co u mnie na co dzień. Nie mamy tam abonamentu oboje. Ale raz na dobę napisać można. DLa mnie to nie strata czasu napisać 3 zdania potem jeszcze tak ze 3 razy, jak ktoś od kogoś coś chce. I tak chyba kiedyś pisała, nie mogę powiedzieć bo fotek brak. I chyba jest z 50 km ode mnie. NIe mam kasy na takie spotkania. Wolę ja się angażować niż patrzeć co wyrabia kobieta. Nie napisze raczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, ZłyKróliczek napisał:

Tyle że nic z tego nie jest prawdą, jaja sobie z Ciebie robię oczywiście 😉 Ani nie pracuję "w okienku", ani z fakturami, ani nie noszę garsonek (brr...) 😉

A jak Ci idzie interes z tym tartakiem, to było widać po Twojej łazience (wybacz, wiem, że to niskie, ale sama chcialaś). 

Tak tak prawdą tylko jest że tartak w bankructwie, a łazienka moja. Wracaj lepiej pieczątki pilnować bo szef będzie krzywo patrzył. Tylko  biurowa robota w ten deseń umożliwia przesiadywanie tu na 100 kontach po 5 godzin resetu dziennie.😄 Ale jaka by nie była zawsze to nuda w hu i pod butem kochanie a to nie dla mnie.😘

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Mariusz4 napisał:

Odpisałem na oczko, cos o sobie jak lubię spędzać czas i co u mnie na co dzień. Nie mamy tam abonamentu oboje. Ale raz na dobę napisać można. DLa mnie to nie strata czasu napisać 3 zdania potem jeszcze tak ze 3 razy, jak ktoś od kogoś coś chce. I tak chyba kiedyś pisała, nie mogę powiedzieć bo fotek brak. I chyba jest z 50 km ode mnie. NIe mam kasy na takie spotkania. Wolę ja się angażować niż patrzeć co wyrabia kobieta. Nie napisze raczej.

Jak twoje poszukiwania pracy? 

Masz coś na oku? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×