Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość QS

Czy mój facet jest niedoświadczony w seksie?

Polecane posty

Gość QS

Cześć:) Zapytuję o taką sprawę bo sama nie jestem za bardzo doświadczona w tej dziedzinie. Chodzi mi o zachowanie mojego faceta w czasie seksu. Za każdym razem kiedy się kocha ze mną to trwa to tylko parę minut i koniec- ja bym chciała godzinę:(. Oprócz tego nigdy przed nie stosuje gry wstępnej (od razu włazi po prostu). No i kolejna rzecz taka że za każdym razem chce się kochać bez gumek a ja nie łykam tabletek anty więc mam 0 zabezpieczenia. Co o nim myśleć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak szczerze
ze jest kretynem i egoista przede wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asdhgekdmcjs
Egosityczny dupek !!! Nie dba o Twoja przyjemnosc w zaden sposob. Nawet gdyby byl krotkodystansowcem to powinien chociaz Ci to jakos wynagrodzic za pomoca pieszczot. nIe tylko penis jest od tego. Brak zabezpieczenia to brak wyobrazni z jego strony. Wiesz jak to sie moze skonczyc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bym go nazwala raczej nieodpowiezialnym skoro nie bierzesz tabletek a chce bez zabezpieczenia byle by duzo przyjemnosci... powiewa mi u egoizmem... dlugo z nim jestes... ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlaczego akurat godzinę, a nie 30minut czy dwie? To jakiś margines czy co? Dlaczego nie 5 minut zakończone zajebistym orgazmem u Ciebie i wyciem głośnym jak ryk przedszkolaków, którym odmówiono deseru. A teraz odwróć sytuację - rób mu loda przez godzinę. Dasz radę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do Klucha9999
Mój też tak robi a potem się dziwi że jestem sucha i nie otwarta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość QS
Tak, niektóre z was macie racje zajebisty orgazm by to wynagrodził:), tylko niestety on dba jak widać tylko o swoją przyjemność a ja nie mam nic. Długo z nim nie jestem tylko 2 tygodnie. Taka prawda jest egoistą, obraża się, ostatnio obraził się że nie zgodziłam się właśnie na sex bez gumek:)) po prostu się odwrócił i nie gadał do rana:0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie po 2 tyg. to bylo wara ode mnie jesli chodzi o sex jak dla mnie trzeba sie przekonac na kims, uczucie musi byc mocne... po 2 tyg toja bym nic nie robila a on chce jeszcze bez gumek a jak zajdziesz to co.. tatus wielki bedzie po 2 tyg zwiazku .. no nie liczac tych 9 ciu miesiecy ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość QS
No 2 tygodnie takiej głębszej znajomości a tak jako kolegę to miesiąc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ON JEST EGOISTĄ JEST NIEODPOWIEDZIALNY a ty jesteś bezmyślna JAK MOŻNA UPRAWIAĆ SEKS BEZ ZABEZPIECZENIA skoro nie chcecie mieć dzieci??? zastanów się co będzie gdy następnym razem spóźni ci się okres?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość QS
A kto powiedział że ja się na to zgodziłam??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i kolejna rzecz taka że za każdym razem chce się kochać bez gumek a ja nie łykam tabletek anty więc mam 0 zabezpieczenia. Co o nim myśleć? gdybyś napisała: miałabym 0 zabezpieczenia można by było domniemywać, ze do stosunku bez zab. nie doszło a tak j.w.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie nawet po miesiacu w gre nie wchodzi jak bym miala tak robic to juz bym miala ze 15 partnerow za soba ktorzy oczywiscie po 2 miesiacach okazywali sie beznadziejnymi palantami..wiec chyba rozwaz towszystko bo ja zawsze tak myslalam ze powinno sie uprawiac sex z partnerem z ktorym w razie wpadki mozesz cos tworzyc, budowac ,byc pewna i spokojna widziec w nim ojca twoich dzieci.. nie wiem ile masz lat... i jakie doswiadczenie ale odpowiedz sobie czy w razie wpadki jestes jego pewna mozesz liczyc na niego widzisz go jako swojego partnera meza i ojca twoich dzieci .. bo ja bym sex uprawiala tylko z takim..pewna swoich uczuc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość QS
No to przepraszam za błąd:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po 1uwazam ze facet jest niedoswiadoczony ,mam nadzieje ze umial chociaz trafic ta gdzie trzeba :D po 2 jest egoista co on sobie wyobraza bez zabezpieczenia?no sorry mysli jak 9 latek ktory nie wie skad sie biora dzieci po 3 nie dba o Twoje potrzeby co sie tez wiaze z egoizmem po 4 mialam podobnego kolesia ktory nie odsc ze klamal mowil ze jest doswiadoczny a jak sie okazalo nie umial trafic w dziurke ,to ja juz lepiej sie znam na sexie od niego mimo ze by to moj 1 raz :O ,rowniez nie chcial uprawiac sexu z gumka ale chyba dlatego ze nawet zalozyc nie umial i kupowal nie ten rozmiar mial takiego malego ze zlazila ciagle :) podsumowanie :ten facet to porazka lepiej rzuc go i zajdz innego w przeciwnym razie predzej czy pozniej zajdziesz w ciaze a on sie bedzie dziwil dlaczego tak sie stalo :O pozdarwiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość QS
Naprawdę dzięki dziewczyny za rady, naprawdę są trafione. A jego zachowanie...no cóż może to nie najlepszy chłopak dla mnie, nie wiem czy przestanie być taki egoistyczny...pogadam..zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokladnie najlepiej powiedziec wprost co jest nie tak a jesli nie dotrze to do niego to trudno pozstaje albo sie meczyc albo znalezc sobie innego Osobiscie wybralam ta2 opcje i jest mi z tymdobrze ,powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Atos W tym przypadku to nie podejrzliwość, a rozbawienie. Myślę, że to temat założony dla tzw. jaj i nie mam mu nic do zarzucenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×