Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość JCS

Jaką CHUSTĘ i MATĘ EDUKACYJNĄ dla maluszka polecacie???

Polecane posty

Matę edukacyjną polecam rainforest z FP. Kupiliśmy ją córce na 2 miesiące, bawi się do dziś (10,5 miesiąca) - głównie do nauki chodzenia (wspiera się na pałąkach), ale także zabawkami się jeszcze raz na jakiś czas bawi, a lusterkiem nawet dosyć często :) A chustę mam Storchenwiege Ulli, na tych forach chustowych piszą, że najlepsza (albo co najmniej jedna z najlepszych), ale Luśka w ogóle nie chciała być w niej noszona. Nawet nie zdążyłyśmy jej złamać. Niedługo będę ją wystawiać na allegro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JCS
Dzięki Chemical :) A cenowo jak jedno i drugie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okokokokokokok
Ja maty jeszcze nie mam. Ale za to kupiłam chustę kieszonkową taką: http://www.chusta.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=30&Itemid=50 Jestem bardzo zadowolona, moje dzieciątko też się w niej uspokaja i lubi byc w niej noszony. Cena chusty 55 zł na Allegro. Jest niesamowicie łatwa w obsłudze. Szczególnie dla początkujących :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja używam Girasol, długą wiązaną. Na początek lepsza kołkowa, ale nie każde dziecko lubi pozycję leżącą. I ważne jest jedno, czy dziecko nie ma stwierdzonej dysplazji stawów, bo w takim przypadku noszenie w kołkowej, czy w pouchu (ta z linka wcześniej) jest nie wskazane. Można nosić we wszelkich innych pozycjach, już od 3 miesiąca np. w kieszonce czy koali (typ wiązania). Mata FP u nas wywyłała wręcz problemy z rozwojem. Dziecko mi leżało cały czas na plecach i ani myślało się przewracać. Zabrałam matę, położyłam koc, zabawki z boków i dwa dni później mała się turlała. Ja bym kupiła tylko sam pałąk, i dawała na jakis czas. http://www.allegro.pl/item433774732_little_tikes_1558_muzyczny_ocean_3w1_0_24msc.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja Luśka nie miała żadnych problemów z turlaniem, obracała się na brzuch jak miała 2,5 miesiąca, 2 tygodnie odkąd dostała matę edukacyjną :) Także indywidualna sprawa. Za to mata zachęcała ją do korzystania z rączek na pewno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja matę tiny love DUET dałam za nia 250 zł a zainteresowanie było na równi z rozłozonym kolorowym kocem i rozsypanymi zabawkami... także w moim przypadku zakup chybiony po czasie myślę, że mogłam kupić coś tańszego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas podobnie jak u Chemical - mata Rainforest Z FP i chusta Storchenwiege Leo (czyli wiązana). Jeden i drugi zakup polecam gorąco :) Córa ma dopiero 3,5 m-ca, ale matę uwielbia - jak jeszcze nic nie potrafiła to wpatrywała się z fascynacją w motylki czasem je trącaliśmy co ją wciągało totalnie). Aktualnie na macie się turla, brzuszkuje, łapie za zabawki i nadal uwielbia motylki. A chusta - co tu dużo mówić - super sprawa. Córa okazała się być jednym z tych dzieci \"antywózkowych\" i każdy spacer z nią był dla mnie jak kara - przynajmniej pół drogi na rękach albo wrzaski niemiłosierne. Teraz pakuję w chustę i za 10-15 minut mała śpi, no i wszędzie można z nią wyjść, nie muszę też kombinować kto mi pomoże wózek znieść po schodkach. Wczoraj byłyśmy na szczepieniu i też mała w chuście w obie strony. Uprzedzam tylko że pierwszych kilka prób wiązania to najczęściej masakra i można się zrazić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My dostalismy w prezencie mate tiny love jak mala miala 3 miechy http://www.allegro.pl/item437112428_tiny_love_mata_gimnastyczna_duet_gratis.html bardzo fajna, teraz juz tylko (11 miesiecy) muzyczki ciekawia mala i jedna zabawka przywieszka (samochodzik). Chusta sie u nas nie sprawdzila zupelnie (mam tikamak red castle, ani razu nie chciala w niej siedziec).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×