Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość choco coco

Jak zareklamowac pub/restauracje??

Polecane posty

Gość gość
Dobrą reklamą, samą w sobie będą zachęcające i smacznie wyglądające zdjęcia posiłków w kartach dań. W tym celu należy zadbać i porządne zdjęcia, wykonane w tym celu przez specjalistów. Bardzo mi pomogła ekipa http://www.studio906.pl/ , która wykonała profesjonalną sesję zdjęciową potraw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Baza sal do wynajęcia i marketing internetowy w 1. Funkcji jest tak dużo, że szkoda gadać;) Wizytówka na stałe w serwisie bez limitu dni. http://saleilokale.pl Forum,Katalogi firm,media społecznościowe,ogłoszenia i wiele innych dodatków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania

Moją kawiarnię promowałam na początku ulotkami, które zlecałam drukarni A3extra z Poznania. Były estetycznie wykonane więc postanowiłam że zlecę też nadruki na inne gadżety, które służyły jako "gratisy" Na lokalną reklamę to idealny sposób. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monia

Nie sądziłam, że będę musiała kiedyś wnikać tak głęboko w kwestie związane z reklamą, ale jakoś tak wyszło, że zostałam managerką i raz po raz otrzymywałam coraz ambitniejsze zadania. Teraz prowadzę popularny bar i niedawno wraz z agencją orchideagroup.pl po raz pierwszy nakręcałam spot reklamowy dla lokalu, którym zarządzam! To było niesamowite przeżycie, ale reklama przyniosła duże zyski, poza tym byliśmy dumni z całej realizacji. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W przypadku jakiejkolwiek reklamy, najlepiej postawić na specjalistów. Ja podjąłem współprace z firmą Vsweb. Firma jest świeżutka tak jak ich pomysły. Naprawdę, znają się na rzeczy. Marketing szeptany czy analiza konkurencji to tylko wierzchołek góry lodowej tego co oni oferują. Podsyłam Link www.vsweb.pl. Warto odwiedzić i sprawdzić. Polecam  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paris

Nie słyszałem nic dobrego  o tej firmie. Słyszałem, że ma długi i niewielu klientów.  Ja korzystam z usług Orchideagroup.pl/. To oni pomogli mi opracować strategię marketingową. Dzięki ich usługom udało nam się zorganizować serię eventów, które zakończyły się sukcesem.  Warto mieć opiekę specjalisty - mi trudno byłoby wybrać sposoby promowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jarek

Na instagramie za pomocą wypromujemy.com możesz fajnie wypromować swój biznes. Jestem fotografem i dzięki nim super rozkręcił mi się biznes. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W przypadku jakiejkolwiek reklamy, najlepiej postawić na specjalistów. Ja podjąłem współprace z firmą Vsweb. Firma jest świeżutka tak jak ich pomysły. Naprawdę, znają się na rzeczy. Marketing szeptany czy analiza konkurencji to tylko wierzchołek góry lodowej tego co oni oferują. Podsyłam Link www.vsweb.pl. Warto odwiedzić i sprawdzić. Polecam !!!!!  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mojego znajomego bardzo sprawdziły się także gadżety dodawane do rachunku. Zrobił sobie taki brelok do kluczy z logo restauracji, no i wiadomo, jest to mega przydatny gadżet, większość klientów zachowywała sobie go. No a potem przyczepiając do kluczy stawała się tak jakby zywą reklamą lokalu. Fajna sprawa i przydatna. Ja z kolei tak zrobiłam z moim salonem fryzjerskim, tak samo kupiłam breloki, a zamawialam tu i polecam https://wisplast.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Werka

Ja również podjęłam współpracę z drukarnią i to zdalnie, bo w okolicy nie ma żadnej konkretnej. Korzystam też z usług drukarni A3extra z Poznania, ale tam akurat głównie zamawiam koszulki z nadrukiem. Także jak na jakąś reklamę czy logo na koszulce to polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bartyzel

polecam ci ten serwis Gufik, jak tylko macie miejsce polecane dla rodzin z dziećmi warto u nich abonament wykupić. My już z nimi od roku współpracujemy i mamy więcej gości , także warto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Find

A ja polecam specjalne reklamowe koszulki, polecam sprawdzoną firmę która je wykonuje ati-plus.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Artur
Dnia 30.04.2019 o 12:25, Gość Find napisał:

A ja polecam specjalne reklamowe koszulki, polecam sprawdzoną firmę która je wykonuje ati-plus.pl

Wykonałem tam kilka zleceń i wszystko było OK.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julia

Polecam agencję reklamową MIK z Lublina. Zajmują się reklamą. W swojej ofercie mają: bilbordy, litery świetlne,tablice drewniane, grafika samochodowa. Sama korzystałam z ich usług i jestem bardzo zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×