Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mala miii

masturbacja meżczyzny który jest w związku

Polecane posty

Gość robi_son
kluski - szacunek dla Ciebie! to proste jak drut: takiego chama po prostu wypieprza się z życia bez "do widzenia" a więc to mi wygląda mimo wsio na ściemę - mili sama się naoglądała hardcore'u i płacze teraz, bo fantazji o poniżaniu nie umie wdrożyć na realu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala miii
probowalam nie raz a on wtedy dzwonil,przepraszal itd, takiego czlowieka takie przyzwyczajenia nie zmienia wiec lepiej sobie opuscic bo co to bedzie po slubie??az strach pomyślec, jak mowi mi teraz, ze jestem dla niego nie atrakcyjna,maly biust,rozstepy,cellulit na pupie,zreszta mowi na mnie gruba swinia jak jestem szczupla, czy laska majaca 175cm wazaca 50kg moze byc gruba???? odp jest jasna NIE!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kluski z kujaw
teraz to tez uwazam ze to sciema, jakos nie chce mi sie wierzyc, ze jestes z takim prostakiem :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala miii
nie lubie byc ponizana, uwielbiam jak facet o mnie dba,jest kochany,czuly itd, na poczatku taki byl a teraz to wygaslo i ja chyba zyje nadzieja,ze to powroci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robi_son
ja stąd spadam... kluski - nie masz z kim przed snem to zaciągnij mnie na jakieś realniejsze forum, hmm? oczywiście pogadać :D dla jasności....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kluski z kujaw
no ja tez spac ide :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala miii
tzn nie teraz bo juz 4 lata jestesmy razem a od 3 zaczal sie zmieniac, jak o tym rozmawialismy to niby, ze to moja wina, ja to zniszczylam, a przez co pytam a on, przez to, ze nie wyluzuje a wszystko biore na serio, mozna czasem wyluzowac, pytam sie niby jak mam sie wyluzowac na takie gadki!:(jak mnie to uraża, nie tyle co sprawia ból

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to lepiej sobie pomysl
ze moj kiedys, jak go wzielo na amory a ja wtedy akurat mialam strasznie bolesny okres i naprawde nie bylam w nastroju na seks, po kilku nieudanych podejsciach w koncu walnal sie na plecy i zaczal sobie przy mnie trzepac. Ale sie wtedy czulam, masakra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robi_son
kluski - temat sobie leci niezależnie od nas :D ściema jak nic :D nie idź spać... jeszcze tak z piętnaście minut :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala miii
żartujesz???? chamstwo niektorych facetow nie zna granic:( znam to dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kluski z kujaw
hahahahaha nie no nie wierze, sam sobie robil odrwocony tylem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robi_son
fakt, temat ożył :D to coś jak samogwałt analny :D tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kluski z kujaw
robi_son no ok moge z 15 min poczekac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala miii
do robi_son nie to nie sciema, ja sama spadam bo jutro do roboty, i nie wstane, a jakos wam powiem kochani,ze mnie ten topik zdolowal, bo zdalam sobie sprawe z jakim chamem jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kluski z kujaw
to naprawde dzwie sie ze jeszcze z nim jestes :O a raczej wspolczuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robi_son
kluski - temat chamstwa facetów z doświadczenia własnego znany mi nie jest... ale podobnoż gdzieś tam w fantazjach kobiety lubią "łam się szmato" itd... brrrrrr.... co ty o tym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala miii
do kluski, wiesz co ja to traktowalam, zartownis, taki jest i tyle, ale teraz wiem,ze sa pewne granice ktorych snie nie przekracza a on to zrobil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to lepiej sobie pomysl
powaznie, i nie odwracal sie zadnymi plecami tylko bez zadnej czajany tak po prosu zaczal sobie sam robic. W ogole to sie wtedy bardzo obrazil i stwierdzil ze zawsze jakos to mozna zrobic (tzn analnie lub oralnie), tak czy tak. Ale dziewczyny chyba rozumieja ze czasami to napradwe w te ciezkie dni to nawet nie chce sie zeby cie ktos jednym palcem dotknal. Juz nie jestem z tym palantem. Kazdy kochajacy i wrazliwy facet zakumalby ze to moze kobiecie sprawic duza przykrosc i powstrzymalby sie niezaleznie jak bardzo by go przypililo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kluski z kujaw
no moze fakt, czasami kazdej przychodzi do glowy taka gierka troche chamstwa itd ale to powinno byc raczej uzgadniane, a nie ze facet wpada na pomysl dzis bede chamem :O mimo ze dziewczynie to nie odpowiada, a na ostry seks wiele ludzi ma czasami chrapke :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala miii
otóż to, zgadzam sie z tym po co sie meczyc jak kogos to denerwuje, dobrze kochani ja uciekam spac, najwyzej jutro ciag rozmowy, udanej nocy wszystkim zycze! dobranoc, dzieki za ainteresowanie topickiem, nie myślalam,ze tak sie rozkręci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kluski z kujaw
chociaz wydaje mi sie ze wiekszosc z nas jest przyzwyczajona do romantycznych uniesien, pelnych namietnosci i uczucia i wiekszosc tego oczekuje, co czasami jest maloprawdopodobne, bo jak sie ktos naczyta romansidel, albo naoglada filmow to pozniej czeka na fajerwerki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kluski z kujaw
robi_son jestes jeszcze :P myslalam ze jakas dyskusja sie rozwinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala miii
do vace naprawde to nie jest prowokacja ile razy mam tlumaczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×