Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Mr Big Dick

wasze zdjecia slicznotki...

Polecane posty

Gość buhahaha
z pewnością wszystkie samce śpią po orgazmach... jak to po prostu mają w zwyczaju, a nimfomanki wysypuja sobie piasek z cip i stąad ta cisza na łączu buhahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się nie martwię, tylko takie sugestie padły, że rozwalam topic. No i zajrzałem sprawdzić, co się dzieje jak mnie nie ma - a tu facet w fotelu z pałą w garści. I CISZA :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahahahahahaha
niooo i se padł...albo skończyl prace na dzis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mr dick nie wielkie oburzenia tylko wyraziłam swoja opinię. ja bym poporstu tak nie chciała ale ciekawi mnie co by było dalej :) MN jakoś nie chce mi opowiadać o swoich fantazjach więc może chociaz tu takowych posłucham :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a przyszla kolezanka do mnie i myslalam ze ja wciagniemy w nasza zabawe.. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co trojkat dla mnie gdy jest uklad 2m i 1k to raczej dziala ze kobieta jest ulegla, facetow slucha itd. Pewnie dlatego zawsze tak to odbieram bo jest sama:) a tez kobiete podnieca zdecydowane wziecie.. kolezanka jak najbardziej, zmiana partnerow pewnie jest mila choc nigdy tego nie doswiadczylem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mr - a ta, którą lałeś po pysku penisem narzekała? Nie. A Ty ją po prostu zostawiłeś, klęczącą na czworakach, gotową na dwóch facetów, gorącą i wilgotną, z oczami zamglonymi na myśl o rozkoszy, którą za chwile otrzyma... Po takiej akcji bałbym się podejść bez kija... No rozgrzebałeś i zostawiłeś... nieładnie... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dajcie spokoj, czasam trzaba troche popracowac a nie tylko na kafe sie onanizowac, opowiesc zawsze mozna dokonczyc albo zaczac od nawa zupelnie inaczej..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiedz to kobiecie, która czeka aż facet w nią wejdzie :O Zdecydowała się, chce tego, rozchyla uda, już czuje jego ciężar na sobie... gorące pocałunki doprowadzaja ją do wrzenia... a gościu "wiesz kotku, muszę popracować" :O Trzeba nie mieć za grosz instynktu samozachowawczego... to byłaby zbrodnia w afekcie i każdy sąd by ją uniewinnił... Jak się nie planuje skończyć to lepiej nie zaczynać :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pisze stanowczy bo jest szybciej niz twój cały nick. a konkretnie bo się zgadzam że nieładnie rozgrzać kobietę do czerwoności i ją zostawić niezaspokojoną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesteś bardzo delikatna twierdząc, że "nieładnie" :O Możesz pisać "mało" albo "mały" - jeszcze szybciej, a kompleksów nie mam :) Ale to dopiero jutro, bo już spadam 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobre :) ale ja sie nie czuje niezaspokojona :) zawsze mozna samemu dokonczyc to narazie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pojechała solo
:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pojechała solo
:D na rowerze bez siodełka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jean Jaques
takie cośmi przyszło do głowy Przyszedłbym do Ciebie. W ręku kwiat (pewnie róża, albo inny banalny). W drugim butelka wina. Dobre, czerwone, półwytrawne. Zaczęlibyśmy od delikatnej kolacji – jakaś sałatka, ewentualnie pasta ale bez mięsa. Do kolacji wypilibyśmy to wino. Zabawiałbym Cię lekką rozmową, komplementując co kilka minut Twój śliczny uśmiech. Rozmawialibyśmy sobie, żartowali i popijali winko. W końcu pochyliłbym się do Ciebie i ucałował delikatnie w usta, licząc na to, że oddasz mi pocałunek. Nasze wargi wtuliłyby się w siebie, po chwili dołączyły by do nich języki. Smakowalibyśmy się wzajemnie. Dotknąłbym Twoich włosów, gładząc je delikatnie. Pogładziłbym też płatek Twojego ucha. Podczas pocałunku wpatrywałbym się w Twoje oczy. Zacząłbym gładzić Twoje ramiona, przesuwając palcem wzdłuż obojczyków aż do tego miejsca, w którym się łączą. Całowałbym Twoje powieki, szyję i dekolt. Moje dłonie pieściłyby Twoje plecy. Potem zsunąłbym ramiączka Twojej sukni, uwalniając spod niej piersi. Zacząłby, je gładzić i pieścić, a potem całować, wdychając woń Twojej ciepłej skóry. Ustami objąłbym brodawkę najpierw jednej a potem drugiej piersi, bawiąc się nimi językiem. Przeszlibyśmy wtedy do sypialni. Ułożyłbym Cię na łóżku i znów zaczął całować Twoje piersi. Moje dłonie dotykałyby Twoich boków i brzucha, lekko je gładząc koniuszkami palców. Zsunąłbym z Ciebie suknię i bieliznę, a moje pocałunki przenosiłyby się co raz niżej – najpierw brzuch, potem łono, a następnie uda. Całowałbym i lizał ich wewnętrzną stronę. Potem zająłbym Się Twoimi stopami. Lekko bym je masował, całując każdy paluszek po kolei. Teraz moje usta przesuwałyby się w górę, przez łydki i kolana znów wróciłyby na ciepłe uda. Całowałbym je, zbliżając się do punktu, w którym się łączą. Potem ucałowałbym Twoją zamkniętą jeszcze cipeczkę. I rozsunął językiem wargi, smakując Twoje wnętrze. Zacząłbym drażnić słodką łechtaczkę, co jakiś czas przesuwając językiem wzdłuż całej szparki, od dołu w górę. Zagłębiałbym język w Twoim mokrym, gorącym wnętrzu. Moje dłonie wsunęłyby się pod Twoje pośladki i uniosły Cię w górę. Teraz mój język wsuwałby się w Ciebie głęboko. Lizałbym i lizał Cię, smakując każdy zakamarek. Potem wstałbym i rozebrał się. Gdy byłbym już nagi położyłbym się obok Ciebie i zaczął całować. Mój palec zawędrowałby między Twoje nogi, głaszcząc wilgotną szparkę. Po chwili uniósłbym się i rozsunął Twoje nogi kolanem. Zanurkowałbym potem między Twe uda, wchodząc w Ciebie powoli. Wbijałbym się kawałek po kawałku, delektując się ciepłem i wilgocią Twego wnętrza. Patrzyłbym na Twoją twarz. Chciałbym widzieć malującą się na niej przyjemność. Zacząłbym znów Cię całować, poruszając się w Tobie wolno. Zacząłbym przyspieszać rytm, wchodząc w Ciebie głęboko. Wciąż całowałbym Twoje usta, ale po chwili uniósłbym się i założył Twoje nogi na moje ramiona. Teraz wbijałbym się w Ciebie bardzo szybko i głęboko. Nasze głośne oddechy zlałyby się w jedno. Potem przekręciłbym Cię na brzuszek, tak, żebyś leżała płasko na łóżku. Wsunąłbym się znów do środka i wbijałbym się szybciutko raz po raz. Po chwili uniósłbym Twoją pupę, tak żeby ślicznie wypięła się w moją stronę. Znów zacząłbym szybko poruszać się w Tobie, a moje dłonie ściskałyby Twoje pośladki. W końcu doszedłbym, wybuchając w Tobie i wypełniając Cię moją spermą. Poruszałbym się jeszcze powoli, nie chcąc z Ciebie wychodzić. Głaskałbym Twoje plecy i pupę. A potem chciałbym usnąć z Tobą wtuloną w moje ramiona. :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jean Jaques
mogło być i do Ciebie :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×