Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Agentka_o_stu_twarzach

Czy to byłby choć odrobinę normalny związek??

Polecane posty

Gość Agentka_o_stu_twarzach

Powiedzcie, czy chłopak w wieku 24lat i dziewczyna w wieku 16lat to miałoby jakieś szanse?? Tylko proszę bez głupich komentarzy w stylu\"dojrzejesz do miłości to wiek nie gra roli itp\" tylko proszę o szczerą odpowiedź, ewentualnie coś z życia wzięte ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co to znaczy \"w miarę normalny\"? Możesz podać skalę normalności związków?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agentka_o_stu_twarzach
Normalny, tzn. czy nie spotykałby się z głupimi uwagami ze strony innych osób (co oczywiście nie bardzo by na mnie wpływało :) ) no i czy to miałoby szanse tak w ogóle??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja miałam 18 lat gdy zaczęłam chodzić z moim mężem on miał 26 lat...jesteśmy 5 lat po ślubie... moja kuzynka miała 16 lat jej chłopak 29....gdy miała 19 lat pobrali się i są szczęśliwym małżeństwem od 10 lat... druga kuzynka ma 17 lat jej chłopak 22 są bardzo szczęśliwi... myślę że wiek nie gra roli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agentka_o_stu_twarzach
Może trochę więcej opinii by się znalazło na ten temat?? Bardzo proszę, bo nie wiem, co robić ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz trochę zasmarkata jesteś do 24-letniego gościa, ale za jakieś trzy, cztery lata będzie ok. (różnica się zatrze) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Znam takiego
24 latka, ktory lubi podrywac nastolatki , pobawic sie nimi i rzucic w kąt. Napisz coś więcej o Waszycxh relacjach. Gdzie się poznaliście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja myślęże..
macie dużą szanse :] Tylko nie daj sobą pomiatać i uważaj na siebie, powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gfjgfjkgfgfk
Moze byc, ja mam 24 lata i mam chlopaka ktory ma 16 lat wiec jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agentka_o_stu_twarzach
No on jest prawdę mówiąc moim sąsiadem zza ściany :) Widujemy się czasami, parę słów zamienimy i tyle, ale widzę, że gdyby z którejś strony coś konkretnego poszło to może i coś by z tego wyszło :) Tylko martwię się czy faktycznie nie jestem za młoda dla niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agentka_o_stu_twarzach
I co by na to jego i moi rodzice?? Ahh za dużo niewiadomych, ale nagroda wyjątkowa za to :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×