Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Pauuuuuuuulina

Jak rozumiecie ten opis?

Polecane posty

Gość Pauuuuuuuulina

Jak rozumiecie ten opis : Nie patrz na gwiazdy które znikają, lecz na oczy, które kochają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pauuuuuuuulina
Jezeli facet z którym na razie tylko sie spotykam ale nie jestesmy ze soba taki opis ustawil ( A z nikim innym sie nie spotyka, strasznie o mnie zabiega) to moze oznaczac,ze ON MNIE KOCHA ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość że kocha to nie wiem ale
na pewno mu bardzo zależy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hygvfbd
no zalezy mu na tobie ale OMG ja bym sie nie spotykala z facetem ktory daje takie opisy :P to tak jakby dla sobie na opis na gorze rozne na dole fiolki... bla bla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pauuuuuuuulina
Ma 23 lata. Ja 21. No nie narzekam na brak powodzenia. I chyba on to widzi, że ja wciąż nie jestem pewna czy chce z nim być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to znaczy
ze mozesz byc w ciazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pauuuuuuuulina
:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghjkl
? Czyli po prostu chce swoim romantyzmem cie zdobyc. A moze chce po prostu chce cie zaciagnac do łoża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakkolwiek by nie było doceń faceta, który potrafi grać metaforą; bo na około tylu osiłków i tępaków, że szkoda gadać... a chciał ci powiedzieć że nie planuje być \"przelotnym\" znajomym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo to taka metafora byla
:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawodowy interpretator opisów
"Nie patrz na gwiazdy, które znikają ..." --> Podmiot liryczny zwraca uwagę adresatowi: Nie dbaj o dobra materialne, o błyskotki, ani również o rzeczy dla Ciebie nieosiągalne, bo one są marnym pyłem, są nietrwałe jak gwiazdy, które gasną, znikają.... "lecz na oczy, które kochają." --> doceń natomiast to, że tuż obok jest osoba która darzy Cię uczuciem, a więc czyms wielkim, ponad czasowym, niezniszczalnym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość troll leśny
"zawodowy.." trafił w sedno, a miałem pisać czy miałaś polski w liceum, czy gdziekolwiek tam się uczyłaś..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kruk...................
zawodowy interpretator opisów kra kra kra kra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kruk...................
ucza tego w liceum na polskim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość seksu mu sie zachciało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawodowy interpretator opisów
Kruk... to chyba dobrze, że uczą no nie :) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co Waszym zdaniem można rozumieć przez to: On: masz już chłopaka? Ja: Nie On: łeeee szkoooda Ja: lepiej zająłbyś się osobą na której ci zależy niż tym czy ja kogoś mam On: owszem, zależy mi, ale to już nie twoja sprawa Ja: to w takim razie to również nie twoja sprawa to czy kogoś mam czy nie On: oj moja Ja: niby dlaczego twoja? On: nie chce by ta osoba cierpiała tak samo jak ja I co wy rozumiecie przez to? czekam na waszą interpretacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyszzzzzzzz
angels, on pewnie czuje się przez ciebie wykorzystany i chce wiedzieć kogo teraz kokietujesz, żeby potem przeżuć i wypluć :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A skad wiesz ze to opis do Ciebie? Moj kumpel kiedys umawial sie z dziewczyna i zrobil sobie taki opis : Moj promyku slonca tesknie za Toba w dzien.- czy cos w tym stylu No i ta laska sie strasznie podjarala - a tak sie skladalo ze ja, ten kumpel i inna kumpela mieszkalismy razem w akademiku w pokoju i robilismy sobie jaja krotko mowiac, i przy ktorejs tam flaszce zaczelismy sie strasznie smiac z kumpla poscieli bo mial w promyki slonca - masakra poscil jak dla dziecka - a kumpel lubi bardzo spac wiec w nocy byl ze swoimi promykami - czyli w poscieli a w dzien - na uczelni - raz nawet na zajeciach napisal mi kartke - tesknie za promykami - wyszedl z zajec i poszedl spac do akademika. - Calym rokiem mielismy z jego poscieli ubaw. No a ta laska pomyslala ze to o niej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×