Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość źle ze mną

Czy mam szansę? Zrobiłam coś głupiego na samym początku.

Polecane posty

Ale w odpowiedzi na Twoje pytanie Szansa zawsze jest, każdy ma szansę, gruby, chudy, wysoki, niski... (ja sobie chyba szablony zrobię, bo codziennie jest to samo :D )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość htyyyyyyd
no ale to raczej nalezy do rzadkosci, sory..ale poznawania sie od d...y strony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też byłam w związkach, gdzie był seks od 1 randki i było ok, ale nie zrobiłabym kolesiowi laski tak po prostu.. robiąc to samo innemu dzień później... trzeba szanować swoją buzię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sissy:D:D:D:D "trzeba szanować swoją buzię":D:D:D Tak a'propos stosunku oralnego na pierwszej rance...przynajmniej od tego sie nie zachodzi w ciążę:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doprawdy, ja się założę, że znajdą się zaraz takie co stwierdzą, że zaszły... Ja już w nic nie wątpię, bo mnie pomysły ludzi i ich problemy przerastają chyba :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiec po co non stop
przesiadujesz na kafe, skaczac z tematu na temat skoro przerastaja Cie problemy innych? moze zaloz jakis wlasny topik p.t. " problemy innych na kafe, ktore mnie przerastaja"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość źle ze mną
Na drugiej randce! A z tym drugim dopiero cos było po miesiącu nie od razu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość źle ze mną
Sissy tchnęłaś we mnie nadzieję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no tak bo to
wielka różnica czy wzielas do papy na pierwszej czy "dopiero" na drugiej randce :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do papy
Na której randce sie weźmie "do papy" czy da 'dupy" to moze mniej ważne. Gorzej że sie przyznałaś do tego drugiego faceta w międzyczasie. Co mu powiedziałaś, że tak szybko skończone?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość źle ze mną
Powiedziałm, że nic z tego nie będzie bo m.in. jest beznadziejnie w sexie i inne rzeczy tez mi nie pasują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"też Ci zrobił a miałaś okres?\" jesli miała tampon, to nie jest problem Bleeeee... nigdy w życiu nie zgodziłabym się żeby mi facet robił dobrze ustami kiedy ja mam okres... obleśne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość źle ze mną
Nie tłumaczyłam za bardzo po prostu że nic z tego nie będzie i to skończone. Jeszcze przed pierwszą randka po tej długiej przerwie powiedziałam mu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość źle ze mną
nie wdawajcie sie w szczegóły czy ustami czy czym innym - co za różnica - normalnego sexu nie było, był petting a dopiero po prawie 2 miesiącach normalny sex, oral w obie strony itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość źle ze mną
Poza tym ja się "wykręciłam" okresem na tej pamietnej II randce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość **julka barburka**
pewnie jak mu do buzi wziełaś to byłas wstawiona co??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sztuka teria
źle ze mną - e, wcale nie tak źle. Wszystko się może jeszcze ułożyć, nie przejmuj się tymi dewotami tutaj. Różnie bywa. To, ze jakiś frustrat napisze o Tobie jakieś bzdury to nie znaczy, że inni myślą tak samo (tym bardziej, jeśli nie przesiadują całe dnie na kafe :P )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla mnie to dziwne, bo uważam że seks oralny to już większa forma zaufania, zaangażowania. Tego na 1 randce się nie robi... (oczywiście każdy ma swoje zdanie i podejście ale dla mnie to dziwne) Seks ok ale nie żeby od razy klękać przed facetem.. zresztą zdecydowałaś się na loda to dlaczego wycofałaś się z reszty? dziwne... i tak i tak wyszłaś na puszczalską.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wanillliowa
Postaraj się żeby cie poznał z innej strony. jak sie spotkacie pogadaj z nim szczerze, spytaj czego on od ciebie oczekuje, ciekawe co powie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość źle ze mną
Nie na 1 tylko na 2 randce ile razy mam to pisać a wy swoje. Dla mnie odwrotnie sam sex oralny to dla mnie nie jest "zaliczenie" kobiety czy faceta a już stosunek to tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przyznam ze troszke to wyglada na to jakbys byla puszczalska ale wyznaje taka zasade aby nie oceniac po pozorach . Z tego co napisalas totalnie Cie olewa a pisze kiedy tylko chce sie spotkac,wniosek?spotyka sie z Toba wylacznie na sex.Jesli nie jestes pewna jego uczuc to spytaj wprost czy ten pseudo zwiazek ma szanse rozwinac sie czy tez tylko spotyka sie z Toba dla wyzej wymienionego sexu.Jesli z nim szczerze porozmawiasz nic nie tracisz najwyzej powie ci przykra prawde ale z 2 str bedziesz wiedziala na czym stoisz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 randka czy 2 a Ty już w jego rozporku... dla mnie to, że się zgodziłaś zrobić mu loda to dowód że się \"dałaś\"... A odchodząc od tego tematu - odpuśc, nie spotykaj się z nim chyba, ze na seks - jak coś do niego czujesz to lepiej szybko wybij go sobie z głowy bo i tak nic z tego nie bedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość źle ze mną
eee tam od razu czujesz! przystojny jak cholera jest i tyle i fajny facet ale żeby od razu cos czuć bez przesady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to nie dawaj się wykorzystywać jeśli Ci to przeszkadza... jak nie i też chcesz tylko seks - to zapomnij co zrobiłaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Bleeeee... nigdy w życiu nie zgodziłabym się żeby mi facet robił dobrze ustami kiedy ja mam okres... obleśne..." jesli Twoj okres wygląda jak połączenie Niagary z hekatombą Azteków, to sie nie dziwie... ale nie kazda kobieta musi nosic wiadro miedzy nogami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zws
alez o co wam chodzi? co znaczy, ze ona wyglada na puszczalska? i milaby ja za taka uwazac facet, ktory z nia uprawial seks oralny na tejze samej randce? nazwijmy wiec i jego puszczalskim i wyrazmy obawe, ze rownie latwo umieszcza penisa w ustach kazdej kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zws
komiczne. przeciez to sa bakterie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zws - inne sa wymagania soleczne w stosunku do kobiet, inne do mezczyzn... bakterie? jakie bakterie? bakterie sa i podczas okresu i po nim... ja w ogole nie robie minety nowopoznanej babie... ale swojej moge bez problemu zrobic to podczas okresu... jesli ma tampon..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zws
zws - inne sa wymagania soleczne w stosunku do kobiet, inne do mezczyzn... stereotypy, nie wymagania. nie mozna podejsc do stereotypu tak, zeby nie stac sie ofiara no a jesli chopdzi o krew menstruacyjna- jest pozywka dla bakterii o wiele lepsza niz naturalna wydzielina. to twoj przewod pokarmowy nie moj ;)ale po co sie infekowac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×