Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

warta grzechu

Pije sobie kawkę i zastanawiam się dlaczego...

Polecane posty

Dlaczego zakochane z wzajemnością kobietki tak często cierpią przez swoich ukochanych? To wina zbyt wysokich wymagań w związku? Brak rozmowy? Czy wielu facetom tak naprawdę nie zależy na kobiecie tylko na jej \"dupie\"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czaruś
Wielu na tym zależy, wielu nie tylko. :-) A skąd ten filozoficzny nastrój, Warta grzechu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sama nie wiem. Zdałam sobie sprawę że kompletnie się zakochałam. Że zrobię dla niego wszystko. Że w tej chwili wybaczyłabym wszystko... Mam nadzieje że mi przejdzie. Nie mam ochoty znowu dostać w dupę od życia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
warta grzechu Wszystko zalezy od tego co uwazasz za cierpienie bo jak sie okazuje powodem do cierpienia czesto jest to ze facet nie odpisuje na sms-a odrazu czy tez nie oddzwania, to ze ma wlasne zycie i ze spotkanie sie powiedzmy 2 razy w tygodniu z kobieta a reszte wolnego czasu przeznaczenie na przyjaciol/prace etc jest dla niego czyms normalnym. To ze nie odczuwa potrzeby ciaglego kiziania i miziania sie co jest przez kobiete odbierane jako brak uczuc tez zdaje sie powodem cierpienia wielu kobiet. Ciagnac tego typu przyklady mozna w nieskonczonosc. Tak wiec czy mowiac o cierpieniu masz na mysli w/w kobiece fanaberie czy moze cos bardziej konkretnego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×