Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kobitak

telekomunikacja novum

Polecane posty

Gość Dębol
jezeli podpisze sie umowe z Novum to bedą przychodzily rachunki zarówno z NOVUM jak i z TP?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rdurs7s34w7643
tylko z novum,ale uwaga ,jeśli masz w orange neostrade + tv nie podpisuj umowy na z innym operatorem bo zapłacisz karę za zerwanie umowy(masz neo ,tv musisz mieć w orange takze tel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dębol
A jezeli mam internet netia na lini TP SA?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ta sprawa nie jest tylko dla UKE, ale przede wszystkim dla Policji i Prokuratury. Wystarczy zrobic kilka prowokacji...ponagrywac tych telemarketerow, potem kurierow, a ci przycisnieci do muru beda sypac na osoby postawione wyzej. Firemka szybko zniknie z naszego rynku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martusia1253
Witam. Jeżeli został ktoś oszukany i podpisał umowę w ostatnich 10 dniach napiszcie na maila...martusia1253@wp.pl - oddzwonie i pomogę to odkręcić...jestem z telekomunikacji Polskiej obecnie ORANGE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martusia1253
lub jezeli jest ktoś zainteresowany przejsciem do TpSA ORANGE prosze o kontakt na maila. pozdrawiam martusia1253@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rdurs7s34w7643
''lub jezeli jest ktoś zainteresowany przejsciem do TpSA ORANGE prosze o kontakt na maila. pozdrawiam martusia1253@wp.pl'' jakie tpsa orange? w nazwie jest tylko orange! jak pomożesz odkręcić umowę np z novum?jesli minęło więcej niż 10 dni do dupa chlup już po fakcie,nic sie nie da zrobić. a jeśli wrócą do orange w trakcie trwania umowy z innym operatorem to zapłacą mu zapłacą karę za zerwanie umowy. (tez pracuje w orange) A jezeli mam internet netia na lini TP SA? mozesz z telefonem przejść do innego operatora,ale UWAGA mozesz dopłacać za utrzymanie lini telefonicznej .:) jesli macie neostrada dokładnie dopytujcie czy są dopłaty za utrzymanie łącza,bo wtedy się przechodzić nie opłaca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martusia1253
niektórzy jeszcze nie ogarnęli ORANGE dlatego napisałam TPsa obecnie ORANGE.... jezeli mineło wiecej niż 10 dni mozemy przecież skontaktować sie z novum i odwołać rezygnację....(jezeli klient był w orange) mamy na to 1,5 mca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piast92
Orange Polska jest liderem na polskim rynku telefonii stacjonarnej, internetu i transmisji danych. Oferuje kompleksowe rozwiązania telekomunikacyjne dostępne w całym kraju. Swoim klientom dostarczają również usługi telewizyjne oraz wideo na życzenie ORANGE- KOMPLEKSOWO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piast92
Przepraszam ale nie podałam adresu Orange Polska jest liderem na polskim rynku telefonii stacjonarnej, internetu i transmisji danych. Oferuje kompleksowe rozwiązania telekomunikacyjne dostępne w całym kraju. Swoim klientom dostarczają również usługi telewizyjne oraz wideo na życzenie http://piast92.systempartnerski.pl/e/lead/707

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malwa33
moja mama jakis czas temu przerzucila sie z tp na t novum i jest zadowolona. Coraz wiecej malych firm ma dobre oferty i atrakcyjne abonamenty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naka_shima
Byłam w NOVUM na dwóch szkoleniach i cieszę się, że nikogo nie naciągnęłam. Nie miałabym sumienia dłużej robić ludzi w bambuka, a jak teraz czytam opiniie tutaj to krew mnie zwyczajnie zalewa. Swoją drogą zadziwiające jak łatwo dostać tam pracę, przyjmują na posadę niedoświadczonych, młodych i niczego właściwie nieświadomych ludzi, dają skrypt co i jak mają gadać i sugerują drobne haczyki jak przekręcić klienta. Zarówna klient jak i agent nie sa w pełni świadomi co robią. Cieszę sie, że wiem teraz na co bym naciągała ludzi, a jeszcze bardzij cieszy mnie, ż enie podpisałam z nimi umowy o pracę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naka_shima
Byłam w NOVUM na dwóch szkoleniach i cieszę się, że nikogo nie naciągnęłam. Nie miałabym sumienia dłużej robić ludzi w bambuka, a jak teraz czytam opiniie tutaj to krew mnie zwyczajnie zalewa. Swoją drogą zadziwiające jak łatwo dostać tam pracę, przyjmują na posadę niedoświadczonych, młodych i niczego właściwie nieświadomych ludzi, dają skrypt co i jak mają gadać i sugerują drobne haczyki jak przekręcić klienta. Zarówna klient jak i agent nie sa w pełni świadomi co robią. Cieszę sie, że wiem teraz na co bym naciągała ludzi, a jeszcze bardzij cieszy mnie, ż enie podpisałam z nimi umowy o pracę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich. co do telekomunikacji Novum niestety musze przyznac racje. naciagaja ludzi pracowalem tam 2 miesiace i sie zwolnilem bo mialem dosc praktyk jakie tam sie stosowalo. Fakt faktem Novum ma lepsze abonamenty niż TP ale sposób w jaki pozyskują klientów jest perfidny i wstyd mi że naciągałem ludzi ale potrzebowalem pieniędzy. Pracowałem na słuchawce i zawsze mnie dziwiło dlaczego 90% ludzi do których dzwoniłem to byli staruszkowie chyba nie słyszący. Pracownicy Novum przedstawiają się jako telekomunikacja lub ewentualnie grupa telekomunikacyjna gdy ktoś z was odbierze telefon i usłyszy taką nazwe to bądzcie pewni ze jest to Novum. Z racji tego że rozmowy z klientami są nagrywane nie okłamywalismy ludzi w czystym tego słowa znaczeniu nazwał bym to raczej manipulowaniem faktami Np: ktoś spyta "czy ja zmienie operatora ?" nie odpowiada sie ze tak zmieni pan/pani tylko odpowiada sie "Dalej pozostanie pani na łączach TP S.A a mało kto wie ze to oznacza tylko tyle ze dalej będzie mial te same kable do telefonu . A co do wypytywania o to jaki klient posiada abonament jeżeli ktos twierdzi ze niektore oddzialy TP nawet nie mają takich danych to nie wiem skąd mają takie informacje gdyż mi na komputerze wyswietlaly się wszystkie dane łącznie z tym jaki abonament dany klient posiada a wypytywalo sie klientów po to by sie upewnic ze te dane są aktualne. podsumowując Novum rzeczywiście ma lepsze oferty niż TP dlatego tym bardziej nie rozumiem dlaczego pozyskują klientów w tak perfidny sposób. Ja jednego dnia spróbowałem nie mówić według skryptu podczas rozmów z klientami tylko jasno i wyraznie mówić że dzwonie z Nvum i chcialbym zaproponowac nizszy abonament ale to się bedzie łączyc ze zmianą operatora to w wiekszosci przypadków słyszalem odpowiedzi ze ludzie slyszeli od znajomych ze novum to złodzieje i oszusci ... tak wiec swoimi nie czystymi zagraniami wypracowali sobie taką marke że nawet gdyby mieli abonamenty 2 razy tansze niz TP to i tak kariery na rynku usług telekomuniacyjnych nie zrobią :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dinnna
moja sprawa z novum zakończyła się pomyślnie, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Napi
dinna.. a powiedz czy samo odstąpienie od umowy wystarczyło do jej zerwania, czy też musiałaś się z nimi w jakiś sposób "naciągać"??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dinnna
Napi tak odstąpienie od umowy wystarczyło,tylko musi być odesłana w ciągu tych 10 dni,po jakimś czasie zadzwonił do mnie pan z Novum i zapytał dlaczego? powiedziałam że zostałam oszukana, że nikt nie powiedział mi że to novum bo myślałam że TP jak do mnie zadzwonili z ofertą obniżki abonamentu, powiedział no cóż umowa została rozwiązana i czy wystarczy mi słownie czy na piśmie.Za kilka dni zadzwonił do mnie pan z orange z propozycją obniżki abonamentu z 55,00zł na 34,00zł brutto zgodziłam się ale powiedziałam że jeśli to znowu jakiś żart z novum to i tak im to odeśle z powrotem, pan zapewniał że to napewno orange, teraz mam już tą pewność bo dostałam rachunek z obniżonym abonamentem no i z orange jestem mile zaskoczona obniżką,bo mam neostradę z tel.stacjonarnym za 78zł. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Napi
no to ja powiem jak zrobiłem.. 20.09 roku tego podpisana została umowa.. przez mojego ojca, ale ogólnie kwestie tela i sieci ja mam w swojej decyzji, dał się tatuś naciąć, zaraz, w tym samym dniu wysłałem odstąpienie od umowy - tato podpisał od ręki... dotarło 21 do żelunia czy jakoś tak - potwierdzenie z poczty polskiej.. dziś zadzwoniłem na infolinie oszustów z pytaniem czy to wszystko jest ok.. słodka pani mi mówi, że tak, zadaje szczegółowe pytania na które chce znać swoją odpowiedź.. oczywiście dostaje to o czym myśle.. i zabijam kobietę, wcale nie kłamiąc mówiąc, całą rozmowe nagrywam.. odpowiedź jej: foch i tekst, że nie pozwala na publikacje treści rozmowy.. zostaje na tym, że sprawa załatwiona, odstąpienie zaakceptowane.. ale mnie nie dało, zadzwoniłem do UKE i podałem wszystkie dane, i znany schemat sprawy..., zapytali tylko czy w przypadku sprawy w sądzie osoba decyzyjna w prokuraturze lub na policji złoży stosowne zeznania.. sprawa wygrana.. ale formalności bede musiał przebrnąć.. na słowa, UKE policja i prokuratura reagują po ludzku... strach.. nie bójmy się ich.... jeśli nacięli osoby, które korzystały z usług ORANGE (TP S.A. ani żadna monopolistyczna "TELEKOMUNIKACJA" już nie istnieje) to nie wolno się bać.. gdy podpiszecie w domu umowę i SZYBKO się połapiecie należy: 1. zadzwonić na nr 800500005 i zgłosić sprawę, 2. wysłać odstąpienie od umowy zawierające dane właściciela najlepiej wraz z nr PESEL, nr tel którego umowa dotyczy oraz nr umowy i date zawarcia... list wysłać do BOK do Rzekunia.. list polecony priorytet z dokumentem nadania.. czy jakoś tak, żeby mieć dowód.. 3. sprawę zgłosić do UKE... nieważne od tego czy firma bez problemu odstąpi od umowy czy nie, w systemie UKE zostanie ślad po zgłoszeniu sprawy.. ja jestem w trakcie tej wojny... wiem, że tak na prawdę w tej firmie pracują ludzie, którzy chcą mieć lepszą przyszłość. wykonują swoje zadania, często wbrew swoim przekonaniom.... bo mają pracę.. ale warto się zastanowić, czy zarabianie na krzywdzie innych jest takie fajne.. chyba nie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salsita
Wystarczy spokojnie wysłać samo odstąpienie, jeszcze jest czas. Inna rzecz, że zobacz najpierw czy umowa nie jest przypadkiem korzystniejsza od Orange'owej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
... jeśli jest to umowa wyłącznie na telefon stacjonarny (a nie łączona z internetem bądź TV) to faktycznie ta z Novum (wg cennika na ich stronie) jest korzystniejsza ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Romo24
Czytam i jestem w szoku! Czy żadna z "poszkodowanych" tutaj osób nie zadała sobie trudu przeczytania tego co kurier przywiózł? Masakra... Z ciekawości porównałem te oferty, żeby sprawdzić o co tyle szumu i ku mojemu jeszcze większemu zdziwieniu ludzi narzekają że dostali lepsze warunki! Szok!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tzn. większy problem dotyzcy sposobu zawarcia umowy ... ale jak kurier przywiezie umowę, można jej nie podpisywać co do oferty Novum jest ona korzystniejsza jeśli mowa o tel satcjonarnym (i wszystko jest na łączach TP więc nie ma ryzyka że trzeba będzie zmieniż nr)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DAREK123456789
TELEKOMUNIKACJA NOVUM TO OSZUŚCI, WYŁUDZAJĄ KASĘ TYLKO!!!!!!!!!! UWAŻAJCIE NA NICH!!!!!! OSZUŚCI,OSZUŚCI OSZUŚCI OSZUŚCI OSZUŚCI OSZUŚCI OSZUŚCI OSZUŚCI OSZUŚCI OSZUŚCI OSZUŚCI OSZUŚCI OSZUŚCI OSZUŚCI OSZUŚCI OSZUŚCI OSZUŚCI OSZUŚCI OSZUŚCI OSZUŚCI OSZUŚCI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DAREK123456789
TELEKOMUNIKACJA NOVUM TO OSZUŚCI, WYŁUDZAJĄ KASĘ TYLKO!!!!!!!!!! UWAŻAJCIE NA NICH!!!!!! OSZUŚCI,OSZUŚCI OSZUŚCI OSZUŚCI OSZUŚCI OSZUŚCI OSZUŚCI OSZUŚCI OSZUŚCI OSZUŚCI OSZUŚCI OSZUŚCI OSZUŚCI OSZUŚCI OSZUŚCI OSZUŚCI OSZUŚCI OSZUŚCI OSZUŚCI OSZUŚCI OSZUŚCITELEKOMUNIKACJA NOVUM TO OSZUŚCI, WYŁUDZAJĄ KASĘ TYLKO!!!!!!!!!! UWAŻAJCIE NA NICH!!!!!! OSZUŚCI,OSZUŚCI OSZUŚCI OSZUŚCI OSZUŚCI OSZUŚCI OSZUŚCI OSZUŚCI OSZUŚCI OSZUŚCI OSZUŚCI OSZUŚCI OSZUŚCI OSZUŚCI OSZUŚCI OSZUŚCI OSZUŚCI OSZUŚCI OSZUŚCI OSZUŚCI OSZUŚCITELEKOMUNIKACJA NOVUM TO OSZUŚCI, WYŁUDZAJĄ KASĘ TYLKO!!!!!!!!!! UWAŻAJCIE NA NICH!!!!!! OSZUŚCI,OSZUŚCI OSZUŚCI OSZUŚCI OSZUŚCI OSZUŚCI OSZUŚCI OSZUŚCI OSZUŚCI OSZUŚCI OSZUŚCI OSZUŚCI OSZUŚCI OSZUŚCI OSZUŚCI OSZUŚCI OSZUŚCI OSZUŚCI OSZUŚCI OSZUŚCI OSZUŚCI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko nie NOVUM
tez uwazam ze to naciagacze, przy zrywaniu umowy UWAZAJCIE 300 ZŁ KARA ! musiałam zrezygnowac bo rachunki z miesiaca na miesiac były co raz wyzsze a dzownilam tyle co nic, takie drogie rozmowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziwne bo patrząc na ich ofertę na stronie - to koszt rozmów jak i abonament mają korzystniejszy niz w TP/Orange co do kar to żaden operator na tym nie zarabia - dla mniejszych firm lepiej żeby utrzymac przy sobie abonenta, jedynie dla tepsy ważne sa wyniki jednostkowe i to żeby opinia o konkurencji była jak najgorsza - ponieważ nie muszą wtedy obniżać cen (zbyt kosztowne przy tak dużej liczbie abonentów), a lepiej zapłacić mniej za działania black PR'owe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Irenka1980
Novum ma korzystnijsze oferty niz orange.. W ogóle orange to juz porażka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JurekKiełbasa
Orange to naciągacze.. i stasznie drogo tam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miks24
Novum daje wiecej za mniej wiec zaden logicznie myslacy czlowiek nie bedzie na to narzekal - stad moj wniosek ze Ci co tu narzekaja dzialaja na zlecenie tym ktorym to nie w smak. Czyzby orange przegrywala walke o klienta na poziomie oferty i teraz proboje oczerniac konkurencje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×