Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ita77

Kto zaczyna starania w 2009 ?

Polecane posty

Nick......Wiek......cykl starań........Data@.. ......miejscowość 1)Moootylek.............1.................18.03......... ...zach-pomorskie 2) Fiolka84................4..................21.03...... .......wielkopoka 3)fretka83...............1................23.03......... ......Śląskie 4)muszka87...............2.................?............ .....toruń 5)Pumka27..............2...............10.04............ ...... ..Lubin 6)bruska.................2................13.04......... .... .p odkarpackie TAK BEDZIE LADNIE POUKLADENE:) wITAM MOOOTYLKU-WIOSNA IDZIE A U MNIE TUTAJ ZIMA JAK CHOLERA OD RANA SYPIE SNIEG-JUZ MNIE MDLI NA TEN WIDOK:( A CO DO FILMIKOW TO MAM 2 DZIECI ALE JAK NA TO PATRZE TO MI WLOSY STAWAJA DĘBA:) COS PIEKNEGO:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam fiolkę 84 i MootyleK no prosze słońce zaświeciło i od razu nowe dziewuszki się zjawiły :):):):):):):):):):) Fiolka84 ja mam mało śluzu od momentu kiedy cykle mi sie wdyłyzyły z 33 do 38 dni :(:(:(:(:( strasznie nie lubie wizyt u ginekologa, długo się wzbraniałam ale jednak będę musiała sie wybrać :P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od 3 miesiecy sie staralismy to nie dlugo w porownaniu do innych kobiet ale juz myslalm ... ale naprawde chyba zadzialal system liczenia dni itd. mam juz 4 letniego synka , ale to i tak sie wszystko przezywa tak jak przy pierwszym razie .No nic ciekawe ktory to tydzien mysle ze 2 ??? czyli kiedy by sie dzidzius urodzil ?? umiecie to policzyc ? teraz tylko termin u lekarza ...pozdrawiam buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GRATULACJE DLA AFRODYTY??DOBRZE NAZWALAM??? Pumka ja tak tylko z ciekawsci:P A dzien mi mija w miare dobrze,mysle ciagle o glupim jajeczkowaniu mam takie same IPI jak i wy,czuje ruchy itp..:P O 13.30 ide po mojego starszego synka do przedszkola a pozniej jedziemy samochod do serwisu zawiesc-a tak mi sie nie chce ze szok!!! Ale bede tu ciagle zagladala i jak cos bede widziala na jakis temat to powiem swoje mądrosci:P aha dzis jeszcze zrobie ten test owolacyjny ale to ok 17 tam mysle a jak nie dzis to rano-SAMA NIE WIEM CZEGO CHCE:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GRATULACJE I WSZYSTKIEGO DOBREGO dla pierwszej mamy 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 to która następna w kolejce???????????????????? z tabelki wynika ze Moootylek83 :):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem juz mama a policzyc sobie nie umiem :) wiem ze to glupie ale w szoku tu siedze .Caly czas tylko czytalam posty innych o staraniach itd, fajnie ze mozna z kims popisac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
afrodytko termin to chyba polowa listopada nie wiem jakie masz cykle. fajnie ze ci sie udalo moze nas zarazisz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TAK TAK WY TO WIECIE BO CHCECIE TEGO CO I JA:P A do Afrodyty kiedy mialas ostatnią miesiaczke??date mi podaj to ci policze;) Moge sie pochwalic ze umie:P Ale owulacji i temperatury nie umie czytac-hihihi smieje sie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
afrodytko czyli obliczalas dni plodne ??? ztego co piszesz tak??? bralas jakies leki przygotowywalas sie jakos czy spontan??? Fretka ja wiem czego ty chcesz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fiolka84
Gratuluje ci Afrodytko;0 chociaz tobie sie poszczesciło;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w necie jest strona kalendarz ciazy tam sie wpisuje date ostatniej miesiaczki i oblicza termin porodu bedzie Listopad :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja fiolka zmieniłam nicka Nie pamietałam swojego i pewnie na kogos pisała;) ja to jestem zakrecona!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i namoim kalendarzy wyszlo ze 17 listopad!!!a to data moich urodzin:P Bedziesz miala sliczne dziecko-hihihi ale skorpionik bedzie napewno;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak dasz rade to bardzo prosze policz .Tak przygotowywalam sie , ale nie przesadzalam najpierw psychicznie :) jem caly czas kwas foliowy , weszlam na stronke internetowa gdzie policzylo mi kiedy mam plodne , tzn kalendarzyk malzenski napewno tez znacie , i wedlug tego dzialalismy ale nie codziennie tylko co 3-4 dni i kurcze chycilo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick......Wiek......cykl starań........Data@.. ......miejscowość 1)Moootylek.............1.................18.03......... ...zach-pomorskie 2) jolita84................4..................21.03...... .......wielkopoka 3)fretka83...............1................23.03......... ......Śląskie 4)muszka87...............2.................?............ .....toruń 5)Pumka27..............2...............10.04............ ...... ..Lubin 6)bruska.................2................13.04......... .... .p odkarpackie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o jejku :) przed swietami ale wiadomo liczylam sie z tym :) my z mezem mamy 23 listopada :) takze chyba w trojke bedziemy obchodzic :) kochane jestescie , ze po nikim nie jedziecie jak to na innych forach jest zawisc itd. trzymam kciuki za was bede tu teraz codziennie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez czytalam ze codziennie sie nie powinno ale jak ja mam dni plodne to mam obsesje na meza :P musze to zmienic :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Afrodyta skoro bedziesz tu codziennie to zrobimy tak:P STARAJĄCE SIĘ Nick......Wiek......cykl starań........Data@.. ......miejscowość 1)Moootylek.............1.................18.03......... ...zach-pomorskie 2) Fiolka84................4..................21.03...... .......wielkopoka 3)fretka83...............1................23.03......... ......Śląskie 4)muszka87...............2.................?............ .....toruń 5)Pumka27..............2...............10.04............ ...... ..Lubin 6)bruska.................2................13.04......... .... .p odkarpackie ZACIĄŻONE NICK...........WIEK.....TYDZ.CIĄ.........ROZWIĄZANIE..........MIEJSCOWOSC 1) Afrodyta Wpisz sama swoje dane ok??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Acha afrodytko to 3 tydzien ciazy :) u lala fajowo :) ja tez tak chce :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasne ze tak ! teraz to codziennie bede zagladac , no mam tylko nadzieje ze test nie klamie , za pierszym razem nie klamal :) mam teraz slicznego syneczka , musze teraz zmykac bo przyszlismy nie dawno z przedszolka i musze dziecku jakis obiadek zaserwowac :) bede zagladc papa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o rany teraz to dopiero powstanie gwałt zbiorowy na chłopach :P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pumka tez tak bedziemy miala-wierze w to!!!! Ale fajny mamy topik:) Normalnie nie moge odejsc od tej stronki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nasza Fretka jest widze od tabelek :) :P od razu działa :) fajnie tu z wami :) ciesze sie ze was mam :) no i ze mamy BRZUCHATKE :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×