Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ita77

Kto zaczyna starania w 2009 ?

Polecane posty

bruska ja własnie tak jem malo ale z 5 posiłkow teraz od poniedzialku nie jem juz po 18 a soki owocowe to nie kupuje od dawna bo wlasnie wiem ze sa słodzone :P pije albo wode albo herbate najczesciej melise bo mam nerwy :P wiem ze u mnie problem to tez ten ze mam prace biurowa czyli prace siedzaca . jak pracowalam w sklepie to nie mialam problemu z waga , niby duzo nie przytylam ale widze po rzeczach i po sobie i zle sie czuje i chce te 3 kilo zrzucic dla siebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!Mam nadzieję że moę do Was dołączyć?Staramy się z mężem o drugie dziecko.To mó 3 cykl staranek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fretka gdzie jestes nowe sa kobitki trzeba tabelke uzupełniac na biezaco :P Frecia hellloooooooo !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pumka27 ja też ma prace biurową a w zeszłym roku w sylwestra rzuciłam paleni (zmusił mnie do tego mój facet) i pamietam jak wtedy jadłam w zasadzie same owoce stały u mnie na biurku i powiem ci tak że wagowo przytyłam tylko 4 kilo ale rozmiarowo + 2 rozmiary z xs weszłam na m straszne i teraz jakoś cieżko mi to zbić ale ma to gdzieś, przynajmniej mam czym zakręcić :P:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja chyba świruje albo moj komp cos odpala Klaudia i Madziulek to jedna osoba???? bo głupieje pisza tao samo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aktualizuję ;) STARAJĄCE SIĘ Nick.............Wiek......cykl starań........Data@.. ..........miejscowość 1)Moootylek.................. 1.................18.03......... ...zach-pomorskie 2) Fiolka84...................4..................21.03...... .......wielkopoka 3)fretka83....................1................23.03.... ..... ......Śląskie 4)Madziulek0405.............3................25.03.............lubelskie 5)muszka87...................2...................?...... ...... .....toruń 6)pod zmienionym ni...27....1..............ok 8.04.............Bydgoszcz 7)Pumka27....................2...............10.04...... .. ...... ..Lubin 8)bruska......................2................13.04.... ..... .... .p odkarpackie 9)sonia27......................1................24.03... ...... ......wielkopolskie ZACIĄŻONE NICK...........WIEK.....TYDZ.CIĄ.........ROZWIĄZANIE.... ......MIEJSCOWOSC 1) Afrodyta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja rzuce palenie jak zajde w ciaze bedzie łatwiej kilogramy i tak beda do przodu wiec bede sie lepiej z tym czuc bo przeciez w ciazy i tak sie rośnie :P teraz staram sie ograniczyc palenie ale jak teraz rzuce to jeszcze 3 kilo przybiore zamiast stracic :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak dziewczynki bo przenoszę się do Was z innego topiku jeśli można i coś się pokićkało zmieniam nick więc niech zostanie Madziulka0405 ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bruska czyli owoce trzeba jesc czy nie?? ja z owoców lubie banany :) no w sezonie to malinki i tuskawki nie lubie jabłek :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem o czym mówisz, w sumie ja lubiałam palic mietowe najsłabsze ale mój facet postanowił rzucić i mnie w to wciągnął :):):):):) i tak zostało jak zaciążysz to samoistnie cie odrzuci od palenia :):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jasne Madziulek jezeli jestes taka zakrecona to tym bartdziej pasujesz do nas :) WITAMY !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
owoce ogranicz bo one same w sobie zawierają cukier, zdecydujesz albo cos słodkiego albo owoc w ciągu 1 dnia a banany są owocami kalorycznymi :(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zrobilam blad ze po pierwszej ciazy wrucilam do palenia fajeczek bo w ciazy nie palilam tzn nie odrzucilo mnie ale maz mi zakazal no i dobrze ale potem po ciazy znowu jaralam :( i tak zostalo do dzis niestety moj maz tez pali ale wierze ze razem nam sie uda rzucic jak bedziemy oczekiwac na bobasa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj ja to sie nie moge zdecydowac,raz wole slodycze a raz śledzika:P Ale jak mam napad to po trupach musze cos zdobyc na co mam ochote-bo potem mam grymas nie zaciekawy na twarzy:P A witamy klaudie-pewnie ze sie mozesz zapisac a jak sie starasz juz 3 cykl to by nawet wypadalo zebys u nas byla:) Napisz jakie metody wyszukania owulacji preferujesz i takie tam zebysmy wiedzialy o co sie pytac:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojjj bananki musze odstawic :( rozumiem czyli albo owoc albo słodycz ok bruska no ja nie mam rozmiaru M niestety wiec i tak jestes szczuplejsza :P tez lubie palic pale super light wiec tez te najsłabsze ale pale duzo i długo i chce juz rzucic moze bobas mi w tym pomoze no i juz na bank nie wruce bo wiem jak trudno jest rzucic :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz jestem,troche muuusialam posprzątać... witam nowa staraczke :-) a widzialas na drzwiach naszego topiku ten wielki napis? -" Wchodzisz na własną odpowiedzialnośc.Przed wstąpieniam nalezy skonsultowac sie z lekarzem lub farmaceutą gdyż nie własciwe stosowanie (czyt. NADMIERNE)jest grozne dla twojego zdrowia psychicznego" :-) :-) :-) :-p :-p :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o cholera ale zescienapisaly-normalnie zglupialam teraz-jak pisalam swoje a wy tu temat za tematem:) Ale fajnie ze topik kwitnie Ja spadam po mojego rozrabiake:) I na 14.45 do dentysty z nim do kontroli:( ale jeszcze bede:) Nie opuszcze was:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja z mężusiem nie palimy od stycznia i to głównie ze względu na nasze ciazowe plany :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co cos te nowe nasze staraczki chyba nie nadazaja za nami psychicznie :P bo nic nie pisza a to czemu ???? my wariatki ale nie gryziemy !!1 chyba :P Muszka kurze starlas ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bruska gdzies uciakla ? chyba ze praca cie zatrzymala chwilowo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo mi zostaly wlasnie kurze do starcia :P ale nie lubie tego robic bleeeeeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×