Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ita77

Kto zaczyna starania w 2009 ?

Polecane posty

Afrotydko opowiadaj nam jak to zrobiłas?? liczyłas temp czy cos?? czy tylko ten kalendarzyk cio starczyl i obliczenie dni plodnych?? nie wierze ja tu sie staram wszystkie metody stosuje i nic;( chyba cos jest ze mna nie tak:( ale ci zazdroszcze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahaha brusa moj mąż tez mi mowi ze jestem jakas niewyrzyta:P A to zawsze on byl dowodzący i prowokujacy w łóżku-a teraz Ja:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
muszka i moootylek???gdzie uciekly-to ze skrzydelka macie to nie mozecie nam znikać;) Tak a ja lubie tabelki;P Tez sie nie spodziewalam ze bedzie to tak fajny topik-mam duzo lepszy humor-DZIEKI WAM:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fretka i bruska jezeli chodzi o dominowanie to u mnie jest podobnie teraz to ja dominuje :P a maz az sie dziwi :P i troszke boi :P hehe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JA tez nie moge odejsc :) dziewczyny tak naprawde to od 10 lutego moze sie kochalam z mezem 3-4 razy :)))))) bo wczesnie nie mogl bo chorowal :( no i jakims cudem trafilismy w te dni .ale tak jak pisalam przestrzegalam dni plodnych i widzialam po tzn sluzie (bylo bardzo mokro ) sorki ze tak dokladnie pisze ... i wtedy wiedzialam ze to teraz , temperaturke 2 razy miezylam i byla ponad 37.3 ale nia sie nie sugerowalam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Afrodyta nas tu takie szczegoly nie ruszaja-my tu piszemy o skrzepach i podobnych-dzis to mamy apetyczne tematy:p Ale powiem ci ze mieliscie szczescie jak nie wiem. Aha czy mierzylas ta temperature rano???jak mialas taka wysoką?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Afrodyta skoro bedziesz tu codziennie to zrobimy tak STARAJĄCE SIĘ Nick......Wiek......cykl starań........Data@.. ......miejscowość 1)Moootylek.............1.................18.03......... ...zach-pomorskie 2) Fiolka84................4..................21.03...... .......wielkopoka 3)fretka83...............1................23.03......... ......Śląskie 4)muszka87...............2.................?............ .....toruń 5)Pumka27..............2...............10.04............ ...... ..Lubin 6)bruska.................2................13.04......... .... .p odkarpackie ZACIĄŻONE NICK...........WIEK.....TYDZ.CIĄ.........ROZWIĄZANIE.... ......MIEJSCOWOSC 1) Afrodyta....26........2-3?................Listopad......Bielsko-Biala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli czasami tak ma byc maz zachorowal ale dal rade :P to chyba naprawde trzeba trafic w dzien w sluz i w temperature niby proste aaaaaa jednak nie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pierwszy raz miezylam popoludniu bo bylam ciekawa bo nigdy wczesniej tego nie robialam, a drugi raz rano .Macie jakis pomysl jakby to tak ladnie mezowi powiedziec ?? bo przy pierwszy dziecko byla tzn wpadka :) wiecej stresu alr oczywiscie tez radosc , a teraz to takie przemyslane planowane ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale jestem ciekawa czy tez tak macie ze w trakcie kochania sie myslicie tez o tym ze moze wlasnie robicie dziecko ?? bo ja nie moglam sie skupic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sobie juz aplanowalam ze schowie mu test do szafki ktora piersza otworzy po powrocie z pracy i tam bedzie test:P ciekawe czy sie skapnie co to wogole jest:P Kurcze ja jeszcze w ciazy nie jestem a juz takie plany-ale glupia:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
afrodytko no nie bede ukrywac ze tak nie mam bo mysle o tym wciaz :P czyli ty teztak myslalas widzisz a mowia ze jak sie mysli ciagle to wtedy nie ma hmmm nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pojawie sie pozniej to poczytam co piszecie , ja nie wiem co mam najpierw zrobic , od czasu kiedy zrobilam dzis rano test ciazowy to moje dziecko poszlo do przedszkola bez plecaczka , wyszlam z 1 okiem pomalowany i trzesa mi sie nogi :) zycze wam tego samego, do przeczytania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny mnie juz od tego pisania mdli kreci mi sie w glowie niedlugo juz chyba bede ruchy czula:P To jest niesamowite A ja tez tak mam,jak sie kochamy to mysle juz o tym ze to moze beda te plemniczki ktore zadzialaja:P A jak rano mierze temp... to juz mysle o tym ze bedzie trzeba je odswierzyc:P to jest juz paranoja u mnie;) ale pozytywna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no własne mozna podrzucic tescik tylko u mnie bedzie gorzej z tym bo moj chce ze mna testowac zawsze mowi razem "działamy "razem testujemy łobuz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mysle ze teraz to po kolei kazda z nas bedzie pisac ze tescik ma 2 kreseczki :) przeciez afrodytka pojawila sie tu przypadkowo chyba? wiec to jakis znak :P oczywiscie pozytywny znak :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez mam taka nadzieje:) OBY!!! Dobra kobietki ja uciekam ,zaraz ide po synka,jak przyjdziemy to musi zjesc obiadek a potem jedziemy-tez mi przyszlo jechac samej:( Moj maz to mi byle co wymysli zebym sie nie nudzila:P Bede tu po "Brzyduli" badz tez przed nie wiem dokladnie:) Ale bede napewno:) Milego popoludnia PS:afrodytko napisz nam w ramach mozliwosci jak twoj mąż zaragowal:) Az ci zazdroszcze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak po kolei kazda bedzie zachodziła to ja ostatnia!!!!!!!! nie dość że najstarsza to jeszcze ostatnia, ale wiecie co dziewczyny gdyby sie tak nam udało to bede testować w Lany Poniedziałek a termin by mi wypadł na 24 Grudnia!! nie ma to jak obliczyć sobie w kalkulatorze mimo ze sie jeszzce nie jest w ciąż:P:P:P:P Dziewczyny oficjalnie ogłaszam, że przy was ZWARJOWAŁAM !!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jeszcze nie poszlam:Pale wylaczyc stronki nie umie:P Ale powiem wam nowine -normalnie boli mnie jajnik!!!! czyżby moglo byc jajeczkowanie??? Gdyby jednak to bylo to jak wczoraj wieczoram sie kochalismy do konca-wiecie o czym gadam-to jest mozliwe ze wytrzymia do jutra badz pojutrza??wiecie ile zyją te żyjatka we mnie:P???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wariatka sie nazywam juz od dawna taka szalona jestem i nieobliczalana hehe :) robie tak musze rzucic palenie ,brac kwas foliowy isc do lekarza a potem do dzieła :) acha moze jeszcze ten wiesiołek ale zapytam lekarza o ten sluz :P a teraz zmykam do domku nic dzis nie pracowalam heheh bo nie moglam sie oderwac od naszego szalonego topiku :P słoneczko świeci u mnie Pani Wiosna :) Dzieki WAM mam humor znowu !!!!!! papapapap

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Frecia jak masz dobry sluz to przezyja długo jak zly sluz np kwasny lub nieprzenikliwy lub malo sluzu to podobno 3 godz max zyja te zyjatka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cholera ale mam problem :( Bo nie wiem co ze mnie wylatuje:( czy to wczorajsza sperma czy śluz-pewnie macie ten sam problem co ja.Poznacie po czym co jest co??? Czy sperma wam sie tez ciągnie na drugi dzien??czy jest wodnita Ja to sune ale mam zas problem O cieniu juz jest 13.30 spadam po synka:) Ale wy mi odpiszcie. Buziaki dla was dziewczynki:* :* :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale bruska ma racje normalnie zyja do 72 godz dobra spadam do domku papapapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Frecia tak masz racje mozesz miec jeszcze z wczoraj sperme :P ona wyglada podobnie do sluzu plodnego i pozostaje w sroku :P ja tak mam zawsze na drugi dzien po przytulankach :P ide apapapapapapapapapapap

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×