Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ita77

Kto zaczyna starania w 2009 ?

Polecane posty

Bardzo proszę, tu są buźki ;) : http://forum.o2.pl/emotikony.php mnie nie było troszkę bo byłam z mojęą pociągającą kinolkiem córcią na zakupkach. powiedziałam jej że pójdziemy do sklepu i do babci a ta mądrala wyciągnęła z szańy swoją torbę z ciuszkami którą zawsze zabiera do babci na noc i mówi: idziemy do babci????? ale na noc to dopiero w niedzielę będzie delegowana do babci, bo mam w poniedziałek dzionek w pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do zrzucania kilogramów, to mi po poprzedniej ciąży zostało jakieś 9 na plusie - normalnie tragedia, ale nie mam zapału do diet,a praca zmianowa mi w tym nie pomaga, bo siłą rzeczy muszę wtedy w nocy jeść bo inaczej bym padła trupem.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja widze ze nas wszystkie dzis na porzadki zabralo-ale mnie to chyba idzie najoprniej:( Masakra jak mi sie nie chce!!! Powiedzcie mi kobietki czy wy sobie umiecie mierzyc ta szyjke macicy?? kiedy macie ja krotka kiedy dluga twarda czy miekka-jestem z tego juz glupia zastanawiam sie tylko co z tymi moimi jajami-moj moz stwierdzil ze boi sie ze nie nadarzy z produkcja-powiedzial mi -FRETKA TY ZAOPATRZ MNIE W SERKI HOMO... BO JA NIE WYROBIE:p Dowcipnis sie znalazl jak ja jestem spragniona dziennie tych żyjątek:P Ide do dentysty a potem zaraz sprawdze nasza tabelke=obiecuje:) Mam nadzieje ze nasze nowe staraczki nie zapisaly sie tylko a teraz gdzies sie zapodzialy:( Naprawde nic nie pisza:(Dlaczego???Czyzby tu bylo az tak WARIACKO?!?!-nie wierze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pumka ja nadążam spoko tylko nie mam dziś za wiele czasu ;) Fretka co do owu to robiłam testy owulacyjne,mierzenie tempki,no i śluz.Jestem tuż po owu z moich obserwacji wynika że wczoraj było epicentrum...a y Pumka co?Na dietce jesteś?To owoce odradzam najwyżej jabłko i to zamiast np.kolacji a ostatni posiłek przed 16-sta no i ogólnie mniej jesc.Ale to znowu nie jest wskazane jak dzidzi planujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brus
fretka ja z mierzenia temperatury nie korzystam, bo nie jestem systematyczna, bo zapominam a jak wstaje do pracy to czesto zdarza mi sie przysnąć i potem na wariata, więc raczej trudno by mi było latać z termometrem :):):): jeszcze bym kawe nim w zaspaniu zamieszała :P:P:P fretka83 szyjka krótka twarda czy miękka no no no to dopiero mi dałaś do myslenia - pierwsze słysze!!!!! :o:o:o:o:o chryste dziewczyny podsumowałam poczynania i starania jakie powinnysmy podjąc starając sie o dzidzie, a więc: - poranne mierzenie temperatury prowadzenie kalendarzyka - branie kwasu foliowego - badanie czy szyjka jest głęboka czy płytka (mam mierzyć linijką ???? jaki jest zakres krótkiej czy długiej i co świadczy o tym - o w morde a mówiono ze nie liczy sie długość :D:D:D:D:D:D:D:D:D - badanie czy szyjka jest miękka czy twarda (to co mam w nią stukać od środka czy ki czort bo nie czaje ;);) - stosowanie testów owulacyjnych - gwałt zbiorowy na chłopach - PODSTAWA (chłop niech pada, ja swojemu powiedziałam że dla mnie to może spac sobie spokojnie ja mu nie bede przeszkadzac, wezme tylko co moje :P:P:P:P:P:P:P:P: - testowanie do upadłego - gratulowanie :):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze ta powyżej wypowiedź to ja pisze potajemnie w pracy i na chypcika więc gafa murowana sorki :P:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bruska wybaczamy;) No jak widac juz wrocilam od dentysty nastepny raz dopiero w pazdzierniku:D A co do tej szyjki macicy to dzieczyny na innych topikach tak wypisuja jak sie to znaja i pomyslalam ze ktoras z was tez jest w temacie-ale jak nie to miech zostanie taka jak jest-cholera to wie czy twarda czy miekka:P A co do liniki bruska-no no no moze by skutkowalo tylko jak gleboko ja wsadzić????az ja w przelyku poczuje-hahahahaha Ja dalej sprzatac ide,ale bede tu zagladac:) A jak skoncze to sie zajme tabelą-ale tam chyba wszystko ok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pumka ja też bardzo lubiłam palić no i te moje She miętowe były ach.....czasami sobie pociągniemy przy winku ale to tylko wtedy nie przejmujemy sie moja droga rozmiarami, bo niedługo bedziemy sie przebijać która ma większy brzuch :P:P:P:P fretka ja mam tak 2 tygodnie przed @ że piersi mnie bolą okrutnie i rosna o 2 rozmiary wrecz - robią sie ogromne, do tego nieraz mam mdłości i właśnie dziwne zachcianki, a jak mi sie zachce to nie ma bata, musze to miec no i trzeba tutaj nadążać na falach świetlnych (są takie?? jesli nie to właśnie je wynalazłyśmy) a nie radiowych :D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ładnie sie mamuśki rozpisały:) sorki ze z wam dzis nie pisałam ale ciezki dzionek w pracy był;( witam nowe koleżanki:) im nas wiecej tym lepiej:) Dziś zaczeło mnie podbrzusze boleć Nie wiem co jest..... oby cos zaczeło sie dziać;) Teraz kawke piję i wcinam obiadek:)heheh Widze ze nie które dietke stosują ale ostrożnie z nia bo jak w ciaze zachodzicie to witaminek potrzebujecie...:) owoce jak najbardziej wskazane;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama83
moze dodam jeszcze ze tez planujemy staranko o drugie dzieciatko w tym roku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest tu kto??? Zawsze jak chjce pogadac to nikogo nie ma ... co za pech...;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lolitka ja jestem dopóki szef nie przyjdzie na spotkanie :P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jolita84 sory że przekręciłam twój nik ;);) dzisiaj mam zakecony dzień wszystko na chypcika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to super:) Wiesz ze kiedys myslałam ze spłodzic dziecko to pestka? Mowiłam sobie ze tyle jest wopadek na swiecie... wystarczy obliczyc dni płodne i po finale a tu... d....p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jeszcze chwilke jestem :-) a potem troszke bedzie trzeba sie obiadem zająć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
doskonale cie rozumiem moja siostra wpadła 3 razy :P:P:P moja bratowa raz :P:P:P moja druga bratowała zaplanowała syna i córkę i za pierwszym podejściem a ja sie musze napracować :D:D:D:D no ale to dopiero poczatek damy rade :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o co chodzi z tym mierzeniem twardosci i miekkosci?? wiecie cos?? bo szczerze słyszałam o tym na lekcji biologii ale wtedy byłam mała i głupia no i nie zapamietałam ale z tego co mi sie kojarzy to miekka chyba oznacza dni płodne ( mozna sie kochac) a twarda dni niepłodne ale jak to sie mierzy w co celowac to nie mam pojecia:( hehhe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no kurcze mysle teraz... hm... a co wiecie na temat stosunku przerywanego??? niby gadaj wszyscy ze jest do dupy ze mozna łatwo wpasc... to prawda?? tez tak słyszałyście???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też nie ma bladego pojecia, ja to nawet z bilogii nie pamietam :):):):) cóż ten sposób olewam całkowicie :D:D:D aż mi się śmiać chce na samą myśl :):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo zaczyna docierac do mnie fakt ze stosowałam go z mężem od ponad roku i nie wpadłam jak do tej pory. Od 4 cykli staramy sie dopiero o dzidziusia...(do konca):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasne że tak!! ale jest kilka warunkow 1)trzeba mieć max 17 lat :-p :-p :-p 2)trzeba traktowac te metode jak antykoncepcje :-p :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a propo stosunku przerywanego, jak dla mnie bzdura totalna z moim partnerem stosujemy od 2 lat stosunek przerywany i nic żadnej wpadki, no totalnie ZERO :o:o:o:o szlak może człowieka trafić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze moze powinłysmy zaprosic na topik jakies 16latki :) moze nam najlepiej doradza hihih:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmmmm...a może jest jakas specjalna metoda tego "stosunku przerywanego" :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×