Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ita77

Kto zaczyna starania w 2009 ?

Polecane posty

z moich obliczen wychodzi @ na 08.04 tak jak u ciebie napisalam 10 .04 bo to orientacyjna data ale wierze ze ona juz w kwietniu sie nie pojawi u nas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pumka hahahha masz szczęście, że mnie nie było bo spotkanie miałam :):):) frecia dużo zdrowka dla synka i całuski od cioteczki wariateczki 🌼 pod zmienionym nikiem bedziemy z hukiem spadac na dolna tabelkę hahahahaha to mi sie podoba i widze że praca wre u wszystkich nad staraniami :P:P:P:P i tak trzymać a ja no cóż drugi dzień mierzyłam temperature wczoraj 36,7 dzisiaj 37 no i mam śluz płodny non stop od poniedziałku :):):) łech sie porobiło płodno u mnie przez ten wiesiołek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i czekam z niecierpliwością na Hanie i jej wyniki ;););)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie juz troszke wyluzowali z tymi telefonami i sprawami :) wiecej mam czasu i zaraz kawe wypije i do domku jade dzis szybciej mam sprawe w urzedzie do zalatwienia a urzad do 14 stej wiec zaraz mykam buziaczki dla was papa PS wekend dzialan mnie czeka ach jak milo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pumka zazdroszcze ci że już pomykasz oj oj oj a ja w połowie dopiero 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bruska jak ty spisz to ja juz pracuje ostro ;) wiec glowa do góry zleci :) papa buzka duza dla was !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czasami wolałabym pracować tylko kilka godzin :):):) ja tu zauwazyłam, że niektóre ....Hania i frecia...tęsknia za nami nie mogą spać i klikają :D:D:D ja o takiej godzinie to sie przewracam na drugi bok ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jestem znow. Moj synek teraz spi a ja z nim przez 40 min spalam bo jestem nie do zycia-od 3 w nocy zaczac dzien to pomylka:O-i oczywiscie jak Fretka spi to zawsze kurza blaszka musi ktos zadzwonic...BRAK SLOW Biedactwo po lekach zasnal ,ale plakal jeszcze jak sie znim polozylam.Mam nadzieje ze mu minie dosc szybko. Dziewczyny dziekuje za milutkie slowa dla mojego synka,po tylu życzliwych napewno mu szybko minie:) Ale wam powiem ze jestem ciakawa czy ja dostane ten @ I powiem tez ze tak sobie myslalam i jakos wierzyc mi sie nie chce zeby u mnie tak zaraz zalapalo:O Nie dosc ze nie kochalismy sie w epicentrum owulki ,tylko 2 dni przed,tak na dziewczynke;)To jeszcze tak szybko to sie chyba dzieci nie robi... Zobaczymy... A gdzie jest Hania???????? Hania hania to wariatki czekaja:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niektórym tak szybko nie wychodzą dzieci frecia ale ty to juz stara wyjadaczka jesteś ;);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlatego wlasnie ze stara wyjadaczka jestem to mi sie tak wydaje. Bo ani z pierwszym nie poszlo tak latwo,nawet bym nazwala bardzo ciezko,a z drugim mysmy sie 2 lata kochali na wyciąganego i nic!!! tylko od czasu do czasu pozwolilam M do srodka i dlaej nic ,dopiero po 2 lata wskoczylo niezapowiedzianie ale wskoczylo;) ach zobaczymy ja to chyba przez pesynizm mojgo M mam juz takie nastawienie. Ale co tammirzymy dalej tempke i gwalt zbiorowy na naszych M:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
frecia to przy trzecim pójdzie od razu :D:D:D:D głowa do góry i cycki do przodu tylko to nam pozostaje :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co:D tylko to:) Ale cycki to mam do przodu,a bola mnie jak diabli!!! Ale to juz wsumie tydzien do @ to moga mnie juz bolec... Ale ja sie tym nie przejmuje,co bedzie to bedzie.Wiem ze sie powtarzam ,ale ja juz 2 mam,takze..... Dobra narazie uciekam,ale bede tu ciagle zerkac czy cos Hania napisala. Ale wam obiecuje dziewczyny ze jak zrobie test to zaraz wam tu napisze a potem cala reszta ktora ma wiedziec sie dowie,ale wy NR 1 Bo wiem jak ja tu czekam az dziewczyny sie odezwia a tu cisza... Narazie buziaki pa:*:*:* No i fluidki na fajny weekend :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze blade! 4 miesiące temu miałam pobieraną krew na przeciwciała ( czy mnie czasem cukrzyca nie atakuje) i szanowna pani dr powiedziała że za miesiąc będą wyniki. zadzwoniłam za miesiąc, a tam słyszę że minimum 6 tyg się czeka, no to ok mogę poczekać jeszcze 2 tyg. sobie myślę. potem gadali że nie ma jeszcze wynikow ale nie wiedzą dlaczego, później się okazało że szpital nie podpisał przelewów za te badaniua i dalej trzeba czekać brrrrrrrrrrrrr tydzień temu powiedzieli że już mają część wyników ale moich jeszcze nie ma ... dzwonię dzisiaj i mówią że oni nie mają( na oddziale), że mam się dowiedzieć w poradni, a tam nic nie wiedzą i kazali dzwonić za pół godziny jak ich dzisiaj nie dostanę to mam dzień w poniedziałek i się tam przejdę i WYTNĘ ICH W PIEŃ!!!!!!! kurcze, dawno nie miałam takiego nerwa... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no prosze nastepna ma zepsuty dzien-halo halo dzis nie jest 13 piatek-CO SIE TUTAJ DZIEJE:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to ładnie, masz ty kobieto z nimi przejścia szok :o:o:o tylko jak by tak tobie cos zgineło czy odwlekło sie w pracy to booosssshhheee byłaby katastrofa :o:o:o:o ech niech ten piatek sie skończy jak najszybciej bo ja tez non stop mam nerwice wrrrrrrrr.......... hmmmm..... czyzby zbiorowe rozdrażnienei nastało ;);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HAAAAAAAAAAAANNNNNNNNIIAAAAAAA GDZIE JEEEEEEESSTTTTTTTTTTTEEEESSSSSSSSSSSS??????????????????? NAPISZ NAM JAKI MASZ WYNIK!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie drzyj sie kobito ;);););) i tak nie napisze :o:o:o:o:o dziewczyny sobie leca w kulki z nami co nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj widze ze Hania nas chce troche w niepewnosci potrzymac! Nieładnie!!! A co wy dziewczyny dzis takie nerwowe,co? To na poprawe humorkow Dwudniowe warsztaty dla mężczyzn Kurs obejmuje następujące zagadnienia: Dzień Pierwszy: 1. Jak wykonać kostki lodu - instrukcja krok po kroku wraz z prezentacją 2. Papier toaletowy - czy wyrasta na uchwytach? Dyskusja. 3. Różnice pomiędzy koszem na brudną bieliznę a podłogą - ćwiczenia praktyczne z pomocą zdjęć i wykresów 4. Naczynia i sztućce - czy samodzielnie lewitują kierując się do zmywarki lub zlewu? Dyskusja z udziałem ekspertów 5. Utrata pilota od telewizora - linia pomocy i kontakt do grupy wsparcia 6. Nauka odnajdywania rzeczy - otwarte forum tematyczne, strategia szukania we właściwych miejscach a przewracanie domu do góry nogami w takt rytmicznego pokrzykiwania 7. Zapamiętywanie ważnych dat i powiadamianie w wypadku spóźnienia - prosimy o zabranie własnego kalendarza i telefonu komórkowego Dzień drugi: 1. Puste kartony i butelki - lodówka czy kosz? Dyskusje w grupach i ćwiczenia praktyczne 2. Prawdziwi mężczyźni pytają o drogę jak się zgubią - wspomnienia tych co przeżyli 3. Czy można siedzieć cicho jak ona prowadzi - gra na symulatorze 4. Dorosłe życie - różnice miedzy matką a żoną - ćwiczenia praktyczne z odgrywaniem ról 5. Idealny partner na zakupach - ćwiczenia relaksacyjne, medytacja i techniki oddechowe 6. Techniki przeżycia - jak żyć będąc cały czas w błędzie - dostępni indywidualni psychoterapeuci. 7. Choinka - czy musi stać do Wielkanocy? - Dyskusja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem...i mam zle nowiny. objawy to ja chyba mialam urojone,ale jakos dziwnie bo wcale mi nie rpzeszly po wyniku negatywnym:/ a tak dlugo mnie nie bylo poniewaz moja autostrada nazywa sie pkp. i zmarzlam i bola mnie uszy i mam zalamke mala... dobrze ze moj mezczyzna dzis przyjedzie...ale tesknie:( ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przykro mi Haniu, dzisiaj to chyba wszystkim nic nie wychodzi :( ale zobaczysz że niedługo będziesz skakać pod sufit z radości że się w końcu udało! mi z pierwszą ciążą udało się za 3 razem a teraz moja perła ma prawie 2 lata i jest urosza i mądra i wogóle naj naj naj :p zobaczysz już niedługo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Słonka!Chyba za wcześnie się ucieszyłam?Byłam w łazience się załatwić i na papierze zauważyłam taką brązową niteczkę jakby krwiopodobne?Ale dosłownie mała nitka.Nie wiem co mam myśleć bo @ mam mieć dopiero wtorek-środa a zawsze miałam regularnie najkrócej 29 dni a przeważnie 30-31.Straciłam więc nadzieję i dobry humor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haniu tak mi przykro:( Glowka do gory i w tym cyklu szlec na calego zebys mogla za miesiac oznajmic nam ze twoj test ciazowy ma dwie kreseczki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czekalam po zajeciach 2 godziny na te wyniki, nawet sraczki dostalam pol godziny przed 12 i musialam leciec szukac na wydziale zacisznego kibelka. to upokarzajace...a potem zobaczylam bete

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dodam jeszcze że tempka cały czas 37.1 cycki bolą ale do wytrzymania i zawsze przed @ mnie wysyfiało a teraz nic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×