Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ita77

Kto zaczyna starania w 2009 ?

Polecane posty

olgaiwaniak wiem doskonale co czujesz raz mi tez 2 spóźniała sie 2 tygodnie oczywiście miałam objawy nadchodzącej @ jak bolące piersi, brzuch i nudności ale ja takie objawy mam no ale sobie myśle spóźnia sie to znaczy że a może no i zrobiłam test patrze 1 kreska, ale potem po godzinie patrze jakas blada druga hmmm no to po 2 test na drugi dzień i nic, myslałam, że może coś nie wykryły, oczywiście między czasie nerwówka bo nie wiadomo co sie dzieje, więc w końcu zrobiłam test z krwi i wynik oczywiscie negatyw a juz rzeczywiście byłam nakręcona na dzidzie, popłakałam sobie z tego napięcia a wieczorem zrobiłam gorąca kąpiel winko sobie otworzyłam i romansa i postanowiłam sie wyluzować, oczywiście piłam sobie czytałam kapałam się smiałam i na przemian płakałam ;););) wtedy powiedziałam sobie, że juz nigdy sie tak nie nakręce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlatego im bardziej sie nakręcasz tym bardziej to przezywasz i na dodatek przedłużasz :):):):) bo my baby jezdeśmy głupiawe i nawet jak mucha przeleci nam z innej strony niż zawsze to my juz panikujemy :D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jakaś masakra dziewczyny gdzie wy jesteście :o:o:o:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczeta Fretka Ty wariatko kochana:) gratuluje dzidzi, super ze sie udalo!!!! i dziekuje za to o stresie, juz sie nie bede nakrecac i bede spac spokojnie tzn postaram sie... Jagoda Tobie rowniez gratuluje:))) blada kreska to tez kreska!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja po negatywnym wyniku nie moglam patrzec na dzidzie, po prostu chcialo mi sie ryczec. ale teraz jestem bojowo nastwiona-ja i moje jajniki:) mierze tempke,kupie testy owulkowe, bede badac szyjke i mi tez sie uda:))) i nasza tabelka dolna zacznie peczniec!tak jak my:P mam dzis zly dzien,zalamka po prostu,dziekan z rana nas tak ochrzanil ze do niczego sie nie nadajemy, ze podziekowalam... musze sie zaraz pouczyc na jutro, jakies laboratorium mam do zdania... ale przede mna i G. wazniejsze zadanie na przyszly piatek:) do boooju do boju do boju plemniki!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fretka super jupi :-) Jagoda cień kreski też kreska !!!!!!!!!!!!!!!!! Jak u mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka!;) Dopiero wróciłam z Lublina wyszłam z apteki z torbą leków dla córeczki-początek oskrzeli,a u niej jest taka sprawa że musi brać wziewy bo nie może oddychać.Jestem padnięta a muszę ją i siebie jeszcze wykąpać.Ale mam dziś dzień do d**y.Miłego wieczoru dziewczynki ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to zawsze musze wrocic jak juz nikogo tu nie ma prawie... ja mam wielkie odliczanie- pojutrze bede juz z moim Grzesiem! ale dolek bez niego, masakra!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fretka to suuuper 🌼 oby jutro były dwie ciemne krechy!Ja w pierwszym cyklu starań też miałam tą drugą bladą ale była...i niestety popłynęła razem z @.Robiłam dwa dni przed okresem.Mam nadzieję i życzę Ci żeby te dwie kreseczki pozostały ;) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
staram sie o tym nie myslec ale widze po sobie ze jest mi smutno jakos:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziulek ale mi wczoraj dzien zakonczylas:O Ale dzis juz mam go super:D ,bo jak rano zrobilam test to sa fajne 2 kreski:) Dzis ta druga nie jest cieniem kreski tylko kreska widoczna juz na pierwszy rzut oka. A tak szczerze mowiąc to mnie sie wydaje ze jak nie dojdzie do zagniezdzenia-ze sie dostanie @-to test nie wychodzi pozytywny. Chyba ze ty mialas poronienie prawdziwe z bolem brzucha itp... Bo przy fizjologocznym zaplodnieniu na drugi tydzien,czyli ten tydzien przed @ jajo obumiera i sie zluszcza macica. Mam racje dziewczyny?? Wypowiedzcie sie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w nastepnym cyklu odpuszczam to nie ma sensu takienakrecanie i pozniejsze dolowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pumka nie mozesz byc smutna:( A ja wierze ze ci sie uda!!!Musi sie udac!!! A objawow nie musisz wcale miec,sama pisalas zedziewczyny na poczatku nie sa swiadome ze sa w ciazy,pala ,pija i inne rzeczy robia zabronione w ciazy. A ty przeciesz przy 1 dziecku nie mialas zadnych objawow ciazy,wiec dlaczego teraz masz je miec??? Poczekaj troche.Mnie cyce zaczely bolec przy 2 dziecku juz po termienie @ a nie tak jak teraz przed-ach nawet zaraz idzie powiedziec;) Bedzie dobrze zobaczysz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki za mile słowa i pocieszenie dzis juz mialam tu nie zagladac i sie nie nakrecac ale nie umiem bez was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pumeczko jak to nas chcialas zostawic:(???????? Nie mozesz,my jestesmy z toba i bedzie wszystko dobrze. To chyba ty wczoraj tez napisalas ze mimo nakrecania idzie zajsc w ciaze i ja jestem na to dowodem:) Co ma byc to jest i bedzie,przyjdzie i na ciebie kolej zobaczysz:) Ale jak sie teraz nie uda tobie,to na drugi miesiac potrzym nogi troszke na scianie moze to troszke pomaga;) I pamietaj dawac swojemu chlopkowi duzo serkow homogenizowanych;)Nie wiem czy to dobrze napisalam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aktualizuje Nick.............Wiek......cykl starań ....termin@... ....miejscowosc < 1)Jagoda_27..................10..............14.03...... ....Warszawa 2) Aagness.......24...........1................29.03.. ... .mazowieckie 3) olgaiwaniak.......23........1..............31.03?......... ...Lublin 4)muszka87....................2...................?..... . ...... .....toruń 5)butterfly*....................3...............ok.31.03 . ...........IE 6)pod zmienionym ni...27....1...............ok 8.04.............Bydgoszcz 7)Pumka27....................2................10.04... . .. .. ...... ..Lubin 8)bruska.......28................2...........13.04. ......podkarpackie 9)Jolitka84.......................5............17.0 4 .......wielkopolska 10)Moootylek...................2...............18.04.... . .....zach-pomorskie 11)Hania_i_Gogo..24.............2............20.04?..... ....opolskie 12)natanielka ... 25 .... .....8 ...............22.04?........ .... lubelskie 13)Madziulek0405.............4................23.04..... . .... ...lubelskie ZACIĄŻONE NICK...........WIEK.....TYDZ.CIĄ.......ROZWIĄZANIE....MI EJSCOWOSC 1) Afrodyta....26..........8?................Listopad.......Bie lsko-Biala 2)Jenefer25..................6?...............listopad ......dolnoslaskie 3)fretka83.......26..........2-4?...............28.11?..... .. .....Śląskie Podemnie jeszcze pojdzie jagoda,ale musze ja zapytac o zgode:) Ale ja juz musisal pozmieniec jestem taka happy:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak tak,trzymalam jakies 20 min na scianie a potem tylko nogo w dół i juz spalam z całą armią:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napewno bylo u mnie bzzzzz w okresie okoloowulacyjnym ale to nic pewnego moglam nie trafic w dzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak sie nie uda teraz - bede z tymi nogami na bank do gory;) sliczna ta tabela z toba freciu :) serkow moj nie lubi ale odzywia sie dobrze - zdrowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pumka ale ja sie nie kochalam w epicentrum i juz to tu pisalam. Tylko tak-test owulacyjny wyszedl mi pozytywny w czwartek i w ten dzien sie kochalimy,potem robilam test owu... w piatek i dalej byl pozytywny,ale my sie juz niekochalismy,ze wzgledu na plany dziewczynki.W sobote mialam najwyzsza temperature a w niedziele spadla i znow zaczela powoli rosnac i tak sie trzyma do dzis. A my od tego czwartku kochalismy sie dopiero ze wtorek kiedy juz bylo po owulce.A wiem ze bylo po bo w niedziele robilam test owulacyjny i juz byl negatywny... Mam nadzieje ze kapujesz cos z tego;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i od nastepnego cyklu bede mierzyc tempke jaki to ma byc termometr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no czyli kochalas sie tez w okresie okoloowulacyjnym bardziej chyba przezd owulacja ale test mialas pozytywny z owulki wiec byl to czas kolo owulki tak????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak test wychodzi pozytywny czyli za 24 do 36 godz bedzie owulacja.Ja jak zrobilam w czwartek,czyli byla owulka za 48 godz a jak w piatek tez wyszlo to mialam ja za 24 godz no a w niedziele juz byl negatyw. I tak kochalam sie w czasie okoloowulacyjnym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli owulka byla u ciebie w sobote tak??? a przed sie kochaliscie czyli na dziewczynke:) ja bzz wdniu owulki bo chcem chlopca :P u mnie bylo bzzz w sobote i w niedziele i we wtorek a w niedziele byl bol brzucha wieczorem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli najwyzszy skok tempki jest zaraz po uwolnieniu jajka na to wyglada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×