Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ita77

Kto zaczyna starania w 2009 ?

Polecane posty

Czesc pumeczko i inne brzuchatki i staraczki;) Ja wstalam dopiero o 7.30 :) och jak ja lubie przesuwac godzine do przodu;) Jak sie czujesz pumeczko???jakies objawy??? Acha i tak myslalam o tobie i wedlug twojego jajeczkowania ty @ powinnas dostac juz w weekend ten co teraz bedzie bedzie,bo ty owulke mialas bardzo wczesnie i @ tez ewentualnie powinna byc wczesniej nie???Liczylas to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
freciu witam badam codziennie macice i wiesz co nie chce sie nakrecac ale mam tam wszystko tak ciasne rozpulchnione ze nie moge doktknac szyjki bardzo jest ciasno wczoraj bylo bzzzz i maz mowi ze tam jest coraz ciasniej jezeli to objaw ciazy to chyba sie udało dodam ze w tamtym cyklu badalam sie codziennie i nic takiego nie mialam wiec to chyba nie jest objaw na @ ale narazie nie chce sie wkrecac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Nie było mnie cały weekend. U mnie bez zmian, tzn tempka dziś 37,06 o 7 rano(nowego czasu, mam nadzieje, że ta zmiana nic nie zakłuciła) i @ na razie nie widać, mam nadzieję, że się nie pojawi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz racje z ta @ ze powinna przyjsc chyba jakos 2 niedziele 5 kwietnia bo to rowno 2 tygodnie bedzie po owulce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Jagodko:) Trzymam kciuki bardzo mocno!!!:) Pumeczko ja ci powiem ze tez sie badalam jak glupia,i zawsze przed "badaniem" mylam rece iiiiiiii tak mnie swedzi pochwea od soboty ze mam dostac nerwicy!!!! Jestem zla na siebie jak nie wiem ,ze tak grzebalam w mojej pici:O Jeszcze sie jakies stanu zapalnego nabawilam a to w ciazy jest bardzo niebezpieczne-takze moje doradzenie jest takie zebyscie myli 15 razy rece zanim cos zaczniecie robic.My pumeczko kobiety z mala iloscia uplawow jestesmy bardziej podatne na takie sprawy.Takze zastanow sie nad ta penetracja czy warto-bo ja juz zalije i nigdy juz tego nie zrobie:( Mam nadzieje ze mojej kropeczce to nie zaszkodzi:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze i masz racje - raczki myje dobrze :) a moze juz niedługo nie bede musiala tam szperac :) juz niedługo zrobie test a jezeli chodzi o bakterie to nawet na czlonku tez sa:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja raczki tez mylam dobrze i widziesz,a my z moim M nigdy sie nie kochamy bez wczesniejszej kąpieli,takze watpie ze tp on;) Jestem pewna ze przez te usrane badania sie tak podraznilam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haaaa my tez sie myjemy :P tylko ze mozna sie myc czy rece czy penisa ale bakterie przez sekunde sa juz - ale zgodze sie z toba co do badan ze to moze byc od tego przestane juz szperac i zrobie test :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki dziewczyny :) Mam nadzieję, że wreszcie jestem w ciąży, chociaż dziś mnie już nie boli brzuch. Ale temperatura cały czas wysoka, biały śluz i piersi mam pełne, ale jakoś mało bolące, czasami przed okresem bywało, że bolały bardziej. Jeżli chodzi o badanie szyjki, to jezeli się myje rece to chyba nie mozna sobie zaszkodzić. Ale słyszałam, że właśnie podczas ciąży zmienia się ph pochwy i wtedy łatwiej o infekcję. Zobaczcie, znalazłam coś takiego: http://www.npr.prolife.org.pl/plansza_13.htm na tym obrazku są zaznaczone wszystkie objawy jakie wystepują w ciągu cyklu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!Hania plemniki mogą przeżyć nawet 4-5 dni w pochwie jeśli jest śluz płodny.Jagódko mam nadzieję że Ci się udało może zrob test?Pumka a Ty się nie tresuj i czekaj cierpliwie do terminu @.Frecia a Ty pewnie grzybicy się nabawiłaś?idż do gina niech Ci coś da i się nie martw raczej nie powinno zaszkodzić fasolce o ile w porę wyleczysz.A ja przeziębiona pogoda do d***y nie mam siły i wszystko mnie boli.W tym cyklu podchodzę na luzie do starań dziewczyny żadnych obserwacji i badań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja czytam sobie teraz o objawach zagnieżdzania zarodka w macicy i tak się zaczynam zastanawiać, czy te jedniodniowe skurcze, które miałam, to nie było przypadkiem właśnie to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
melduje sie na stanowisku hmmm fatalnie mi sie dzień zaczął, wiecie co zrobiłam!!! w telefonie przestawiłam sobie godzine do przodu, głupia bo plus sam przestawił, więc miałam zamiast godzine to 2 do przodu no i dzisiaj rano budzik 7.15 wiec wstaje ubieram sie i tak mnie zastanowiło czemu tak szaro jeszcze no ale nic jade do pracy i dzwonie do siostry, która tez pracuje od 9 i sie pytam gdzie ejst a ona mówi, ze w łóżku jeszcze i zaraz wstaje i wtedy zostałam uświadomiona jaka jest godzinka, wiec pojechałam do niej zeby sie nie wracać, potem jade do pracy jestem już w połowie drogi a ta dzwoni że miała stłuczke, no to fru zawracam i jade po nia bo pracujemy w tym samym mieście i mam taki skołowany dzisiaj dzień no i jeszcze mój facio jest chory od piatku, cały wekend leżał w łóżku z gorączką no i nie było bzzzzzzzzzzz było tylko w czwartek, więc jeśli miałam miec owulke w ten wekend a chyba była bo temperature w czwartek 36.83 w piatek 36.85 w sobote 37.02 i niedziele 37.07 a dzisiaj 36.91 hahahaha ale mimo wszystko jestem dumna z siebei ze mierze temperature :D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
frecia no to swędzenei to może wskazywac na grzybice pochwy słyszałam, ze to często sie zdarza podczas ciąży, więc koniecznie do lekarza z tym moja pannico ;) Pumka ty to całkiem ześwirujesz obserwując siebie, poczekaj spokojnie do terminu @ i ewentualnie bedziesz testować :):):):) olgaiwaniak zobaczyłam zdjęcie twojego testu hahahahah fenomenalny !!!!!!!!!!!!!!!!!! jeszzce w zyciu takiego nie widziałam a ni o takim nie słyszałam :):):):) głowa do góry i powodzenia my tu bedziemy próbować do skutku :):):) tak więc majtki w dół kiedy trzeba i do dzieła witam nową staraczke arcia132 tutaj jest wesoło Jenefer życze spokojnej ciąży 🌼 Hania śle pozytywne fluidy żeby sie udało, żeby coś wyszło z tego bzzzzzzzzzz :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i jak zwykle bywa kiedy zaczynam tutaj pisac to pannice mi gdzies znikają w eter no ;););)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bruseczko naprawde dzien ci sie zacząl okropnie!!! A co bzzzzzz to wrazie czego bedzie dziewczynka i tyle a jak nie to nie pozwol twojemu M zeby sie rozchorowal wlasnie w te dni;) Musisz miesz zdolnosci uzdrawiajace na te dni:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dzień i tydzień zaczął sie jak na wariackich papierach :P:P:P:P czy li wszystko na swoim miejscu :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hi hi hi ty bruska nawet z takiego poczatku tygodnia potrafisz zrobic komedie;) Ale zlego poczatki wroza dobry koniec:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fretka no wiesz ma sie to we krwi :D:D:D jak sie zrobi nudno to trza cos wykombinować co nie :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cos sie tu drętwo robi nie uwazacie,ja sie w wieloryba zamieniam a wy milkniecie-przykro mi z tego powodu:O Bede musiala sie wziąść do roboty,prasowanie,sprzatanie-ale ewidentnie kropeczka woli jak ja leze bo tylko zaczne cos robic to mi sie spac chce;) :D Taka mala i juz sie rządzi:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to juz bym poszla do domu tak mi sie chce spac :( nic sie nie wyspalam jeszcze to przestawianie czasu godzinke mniej i ciemno rano a jeszcze pare dni temu wstawalam i bylo juz jasno ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bruska ale siostrze sie nic nie stalo???? kurcze ale mialas przygody - ja nie lubie poniedzialkow :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pumka ty nie świrujesz po prostu czatujesz na nastepna stronkę :P:P:P:P to była lekka stłuczka, kierowca przed nia gwałtownie zahamował a u nas slisko wiec lekko sie zderzyli, no ale tak czy inaczej samochód uszkodzony :(:(:( fretka no włąsnie jak tam mama powiedziałas jej???? czy tylko mężowi :):):):) a jak ci kiedys bedzie dźwiędać to zdrzemniej sie między czasie :):):):):) hmmm po części to masz racje, że robi sie troche spokojniej tutaj, kilku dziewczynom sie udało, niektórym nie i myślę że niektóre przezyły wielkie rozczarowanie po nadejściu @ i już nie chcą sie tak udzielać, przedtem były nastawione i nakręcone bardzo więc po rozczarowaniu dały sobie z nami spokój, no i niektóre tez pracuja :):):):):) Pumka spac to ja bym mogła juz teraz, jakbym tylko głowe przytłożyła do biurka to bym odleciała :P:P:P:P:P tak więc nawet nie próbuje pod zmienionym nikiem hahahhahah kazdy musi poprasowac troche co nie :D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×