Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ita77

Kto zaczyna starania w 2009 ?

Polecane posty

widzisz bruska jak wszszystko ci sie fajnie uklada! jak bedziesz w trakcie otwierania sklepu to pewnie sie tez okaze ze jestes w ciazy!!!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boooshhheeee az sie boje dziewczyny ulalalalalalala co to sie dzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bruseczko gratulacje:) Ale to jest fajne,ta co nie lubi po sklepach chodzic wlasnie chce go otworzyc:D Och ty nasza szalona bruseczko:) Trzymam kciuki zeby ci sie udalo!!!!Bedziemy do ciebie na zakupy jezdzic a jak nie to przez nata nam bedzie sprzedawala;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzwonilam dzis do ginia zapytac o wynik cytologi wynik II stopnia ale mam lekko podniesione leukocyty mowila ale powiedziala zeby sie tym nie martwic jezeli tam sie nic nie dzieje a wy co o tym myslicie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mam pojecia o tych wynikach:O Nie moge ci pomoc:( Poszukaj w necie moze cos znajdziesz na ten temat. Ale jak gin mowi ze jest ok to chyba ok nie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez nie mam pojecia o tych leukocytach we krwi to sa biale krwinki ale przy badaniu cytologicznym to chyba nie to samo pytalam jej ona mowi ze chodzi tu o stany zapalne ale to bardzo lekki wzrost wiec mowila zeby sie tym nie martwic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pumka jak ginka mówi, że sie nie masz czym przejmowac to tak zrób, ja ci nie pomoge w wynikach bo nic nie kumam z nich, ale ty moja droga widze że doszukujesz sie czegoś :):):):): tetetetetetet!!!!!!!!! nie wolno jeszcze dojdzie do tego, że bedziesz sobie coś wmawiała, już wystarczy, ze masz jeden problem na głowie, obserwacje objawów ciąży :P:P:P:P więcej ci nie trzeba frecia mam wizje takiego sklepu i mamy teraz szanse na najwiekszy w mojej miejscowości no i do tego brak konkurencji, bo z odzieżą dla modnych i młodych nie ma więc trzeba kuć żelazo póki gorące :):):):):) a ciuszki wam bede wysyłac nie ma problemu po kosztach hahahhahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to będe zszywac w bluzki w 1 i reszte tak samo :D:D:D:D:D:D:D:D co sie martwicie mam siostre krawcowa bratowe i 2 sąsiadki :P:P:P:P dadzą rade, dla wszystkich bede musiała hurtem zszywać :P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć laseczki! ja też się cieszę ze zmiany czasu, bo młoda zamiast do 10tej śpi do 11tej ;) a tak na poważnie to miała wczoraj problem z zaśnięciem i dlatego pewnie sobie pospała dzisiaj... pumka, ja w końcu do tej pory nie zabrałam się za prasowanie, bo w sobotę wymiękłam i poszłam spać ;) bruska, ty to jesteś agentka od małego ;) a jaki ciekawy poniedziałek masz dziesiaj, ulala :) trzymam kciuki za Twój sklep! fretka, ja też chcę dziewczynkę tak jak ty, a moze bardziej ;) coś mnie zaczął podolewać prawy jajniczek :D kurka wodna , nie myślałam że będę się cieszyła z takich rzeczy :D jeszcze tu wrócę ale teraz śmigam małą się zająć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm pod zmienionym nikiem czyli mówisz, że przegrałas z żelazkiem jak tak bedziesz odkładac to ci sie uzbiera jak mi, jak nie miałam co na siebei włożyć to wtedy mus był silny :D:D:D:D:D ale mam dzisiaj urwanie głowy wiecie, no masakra telefony sie non stop urywają :o:o:o:o to przestawienie czasu pokręciło ludziom zycie :P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stertę to ja już mam jak Giewont ;) a większość to rzeczy córci ( bo ja jej wszyściutko prasuję, no może oprócz majtasów, rajtek i skarpetek ;) ) jakby co to będzie goła chodzić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pod zmienionym nickiem nie da sie juz bardziej chciec dziewczynki niz ja chce i inne kobiety ktore maja 2 chlopakow i chca trzecie dziecko:) Jak to bedzie dziewczynka to bedzie rozbestwiona przez nas wszystkich!!! Moj starszy synek nawet chce siostre a nie barta-powiedzial mi-bo bedzie za mnie sprzatala;) Maly cwaniak:) Ale corcia bylaby spelnieniem marzen a jak bedzie chlopczyk to bedzie planowanym trzecim dzieckiem tak samo kochanym jak dwoje pierwszych,ale juz nie bedzie mial tyle forow;) Zartuje oczywiscie-byle bylo zdrowe to najwazniejsze!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie coraz cieplej wiec sobie dupcie przewietrzy ;););) dobra dziewczynki ja uciekam na spotkanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czs dziewczyny No gratuluje Fretko :0 :) wiedziałam ze ktos tu znowu zaciazy:) Fretko jak mozesz mi doradzic to powiedz mi od ktorego dnia mierzyc stosowac testy owulacyjne? przy 28 dniowym cyklu?? na ulotce pisze ze w 11 stym dniu :) czy nie za pozno???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jolitko najlepiej mierzyc od ok ostatniego dnia @ A testy jak masz rowno 28 dni to 11 dzien jest idealny!!! Ale ja zaczelam robic testy jak mi sie tempka podniosla i test wyszedl pozytyw na drugi dzien tez a na trzeci mialam najwyzsza tempke a na 4 juz test byl negatywny. Mysle ze ci nie namieszalam ale musisz to sobie jakos poukladac wedlog swojego ceklu,ja w kazdym razie czekalam az mi tempka skoczyla:)troszke nie duzo!!!tak mialam 36.6.a potenm mialam 36.8 i zrobilam i juz bylo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ide po synka do przedszkola i bede z nimi troche na placu bo jest piekna pogoda:) Narazie papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie, dziewczyny mam pytanie jeżeli wychodzi test owu. Jeżeli wychodzi pozytywny, a później negatywny, to znaczy to na 100%, że owu juz była i niemozliwe jest żeby była później? Bo mi pozytywny wychodził własnie tak ok 27 i 28 dc, a później zrobiłam ostatni, który mi został i wyszła tylko jedna krecha, ale pare dni później pojawiła sie znowu płodny sluz ale testu już nie robiłam, bo mi się skończyły. Chyba udało mi sie wreszcie skopiować link do mojego wykreu żebyście mogły go otworzyć http://www.fertilityfriend.com/home/24b2e2 . Spójrzcie prosze i powiedzcie co o tym sadzicie. Kiedy była owu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc to znowu ja;) juz w domku jestem:) po pracy odpoczywam... Oj fretko namieszalas mi;( czyli tak : jak wychodzi test pozytywny -dwie kreski to tempka juz jest wysoka?? ja myslałam ze jak jest tempka wysoka to juz doszło do owulki... znowu w błedzie byłam:) to kiedy naj;lepiej jest sie przytulac? test mowi ze 12-24h po pozytywnym tescie..???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jolitko ja nie mialam wysokiej jeszcze tempki jak mi test wyszedl pozytywny tylko podwyzszoną a potem rosla az w dniu ostatnim byla najwyzsza a po tej najwyzszej byl juz negatywny to bylo tak np: 12 dzien cyklu-36.8 T.O pozytywny 13 dzien cyklu-37 T.O pozytywny 14 dzien cyklu-37.1 nie robilam testu 15 dzien cyklu-36.8 T.O negatywny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pumka leukocyty oznaczają stan zapalny jakieś zakażenie ale nie masz czym się przejmować pewnie da Ci jakieś leki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×