Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ita77

Kto zaczyna starania w 2009 ?

Polecane posty

zonadamiana:) kochana będzie wszystko dobrze,tylko sie nie denerwuj,weź no spe i połóż sie do łóżka.... musisz odpoczywać.... jesteśmy wszystkie z Toba🌻❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja robiłam makaron z sosem pomidorowym. zonadamiana w ciąży zdarzają sie takie bóle zrób tak jak ci napisała madziaraxx i nie denerwuj sie, no i pędź jak najszybciej do gina żeby potwierdzić dobrą nowinę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dwa testy sa potwierdzajace. Zrobilam tez 3, jakos przed godzina i wyszedl tak dziwnie jakos- w sensie niby sa dwie kreski, ale ta druga bardzo cieniutka, ledwo widoczna. Eh, moze to dlatego ze teraz sikam 3 razy na godzine i w moczu nie zdazy sie zebrac tyle hormonu co trzeba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zonadamiana gratuluję i ściskam kciuki!!!!!!!!!!1 Nie testuj tyle bo z rana sie robi jak wyszło to po co testowac Na te bóle gin rozsądnego cos Ci podpowie A przede wszystim spokojnie żyć Teraz to co chwile w panike bedziesz wpadac Tak to juz jest Ja obecnie zdycham i byłam u lek wykluczyc zapalenie płuc Dała mi antybiotyk taki do psikania Od 3 dni nie mogę spać ale wiem że to musi minąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zonadamiana-serdecznie gratuluję...z rana jest najpewniejszy wynik a jak zauważasz nawet cieniutką, blada kreskę to jest wynik pozytywny...cieszymy sie razem z Tobą... a ja wczoraj dowiedziałam sie czegoś bardzo cennego: majaz tak długie cykle 32 to dni płodne liczę od konca cyklu a nie jak przy 28 dł. od pierwszego dn. cyklu...to pewna i sprawdzona inf. koleżanka długo nie mogła zajść w ciąże, lekarz jej wyliczyl dokładnie kiedy ma dni płodne przy jej 35 dł. cyklu i liczył od końca...to bardzo istotne...dla mnie cenna informacja, wiem teraz co robić...;-) buziaczki i miłego dzionka, oj dzis znów zapowiada sie parówa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agunia_87
zonadamiana serdecznie gratuluję. nie denerwuj się, na pewno wszystko będzie dobrze. pędź do gina żeby potwierdzić dobre wiadomości. trzymam kciuki żeby wszystko było ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zonadamiana gratulacje, i kto tu opowiadał,że za pierwszym razem sie nie udaje? :) a ginekolożkę Twoją bym na suchej gałęzi powiesiła! poszłabym do nie i powiedziała,ze jej czujnik (intuicja) sie spier....! iżeby oddała go do servisu bo ludzi straszy bezpłodnością. Kasiulak- ja na liczeniu bym sie tylko nie opierała, ja biore pod uwagę i temperature i pbserwację śluzu. mi sie to pokrywa dokłądnie z tego co widze i wtedy mam pewność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zonadamiana:) pewnie ze to ciąża,widać na testach dwie grube krechy,idź na bete,jak przyjdziesz to na pisz ile masz.... mówiłaś już mężowi?,pewnie jest bardzo szczęśliwy,oboje jesteście bardzo szczęśliwi🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak Kochana...ukochany wie...wszystkim juz mowi ze bedzie z synem na pilke chodzic;) chyba faktycznie wszystkie znaki na niebie mowia ze to ciaza...a temp doszla u mnie do 37, 5 stopnia. oj, denerwuje sie, denerwuje, cala noc nie spalam. Madziarka, a jak u Ciebie? jak Ty sie czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agunia_87
nie ma bata, to musi być ciąża:) a jak tam wyniki bety kiedy będą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie czuje kochana normalnie,nie mam żadnych oznak.... a właśnie a Wy już jesteście po ślubie? to nie długo będziesz wiedzieć ile na becie jest....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny jest tu któraś z Was z Warszawy? Bo szukam czegoś na Ursynowie na ul.Bocianiej blisko Mysikrólika....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki nie bede duzo pisala bo jest u mnie moje mama :O a ona jest ciekawska jak nie wiem :O ale mamy zdrowego i slicznego synusia numer 3:):):):):) Bede zdominowana przez facetow w domku Jestem bardzo szczesliwa i juz w tym momencie nie zmienila bym go na zadna dziewczynke Moj kochany nastepny malenki mezczyzna :) jest przeuroczy dam fotosik ale jutro na spokojnie jak mam pojedzie do siebie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Fretko kochana:) To będzie synuś w rodzinie następny,najważniejsze żeby był zdrowy,wiec gratuluje synka i pokaz nam foteczke... tylko żeby potem nie było,ze urodzisz córeczkę;) to by było dopiero.... Pozdrawiam i przesyłam buziaczki:* Glaskanko dla brzusia🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zonadamiana-według mnie (i nie tylko) to na 1000000% ciaża;-) także jeszcze raz gratuluję...ciesze sie razem z Tobą, sama nie mogę doczekać sie tej chwili jak zobacze 2 kreski, oby nie długo .... madziarax-dziekuje, u mnie wszystko ok, tyle, że instynkt macierzyński coraz bardziej sie nasila....jeszcze wczoraj kuzyn pokazywał zdjęcia swojej nowonarodzonej córeczki;-) a synek szaleje na dworze az miło popatrzec, a na wczorajszym bilansie było wszystko ok... ale duchota...wiecie, moja koleżanka miala miec druga dziewczynke, wszystko na to wskazywało, kilka razy usg potwierdziło to ze bedzie dziewczynka, a tu poród, ona mówi Maja wycodz, a położna juz jest...tyle że Maja ma jajka..i ma synka ;-0 TAKŻE WSZYSTKO JEST MOŻLIWE..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×