Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ita77

Kto zaczyna starania w 2009 ?

Polecane posty

dziewczyny i mam jeszcze jedno pytanko.Czy jak mialam jajeczkowanie i robie teraz te testy owulacyjne,wychodzi mi na nich ciagle jedna kreska testowa i druga jest tez ale jasniejsza od testowej i tak sie utrzymuje juz 3 dni!!!Chyba powinno juz to isc w jakas strone,albo zniknac zupelnie,albo pojawic sie coraz mocniejsza-nie??? co o tym sadzicie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ooooooo i Jolicia juz jest witam !!!!! Frecia sama widzisz jak to jest z tym mierzeniem :P ja sie nawet do tego nie zabieram wole gwałcic meza :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w testach owulacyjnych to ja nie pomoge niestety nie wiem o co w nich chodzi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello gdzie sie podzialyscie??? Fretka to dzieci pilnuje a reszta ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez nie jestem rewelacyjna w tych testach nigdy ich nie stosowal wiec nie wiem..... Ale jesli temp. miałs na powierzchni pochwy 36,8 a wczoraj mniej to jeszcze nic straconego bo podwyzszona temper. swiadczy o tym ze pecherzyk peknał ale uwolniony i tak zyje 12-24 godzin wiec dzisiaj meza w obroty musisz zabrac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tu jeste caly czas,ale tez lata i sprzatam lozka i robie sniadanko:) Dzis moj synek nie idzie do przedszkola:( Ma taki katar paskudny ze szok:( Zaraz mu zrobie syropek z cebuli modem i czosnkiem i bede go faszerowala:) Piszcie jak cos wiecie o tym testach,jak wygladaja po owulacji. Ja tu ciagle jestem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam muszke;) ja bede dzisiaj od czasu do czasu do was zagladac bo tez juz w pracy jestem no i ciezki dzien sie zapowiada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co? ja to ani śluzu nie obserwuje,ani testów owu nie robie ani zbyt skaplikowanych obliczen chyba za leniwa i mało systematyczna jestem:-p .A pozatym CO MA BYC TO BĘDZIE :-) :-) a gdzieś wyczytalam fajny cytat-" Dzieci rodzą sie nie z obliczen lecz z milości" :-) :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha Jolitkoa jak tam twoje podbrzusze???Boli cie jeszcze???Napisz cos na ten temat:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Muszka ma racje !!!!! Dzieci sa z milosci !!!!! ale i tak sprawdze sluzik hehe :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak serio to myśle że jak mi sie wszystko unormuje to tez zaczne wszystko sprawdzac :-p :-p :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja zaczne sprawdzac jak mi sie @ skonczy :P teraz nie bede tam skrobac hahaha :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Babolki!Wkurzyłam się wczoraj miało być bzzz i nie było bo oboje zasnęliśmy jakiś taki drętwy dzien wczoraj był że nawet ochoty nie miałam a teraz jestem zła na siebie eMa😠 u mnie chyba już po owu ale tempka nie idzie w górę?Wczoraj miałam skok z 36,2 na 36.6 a dziś mam 36.5 rozumiecie coś z tego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja rozumie z go jedno-ZE TE MIERZENIE TO JEST O DU.... ROZTRZAŚ!!! U mnie tez tak jest raz skoczy do gory potem w dol.a co do ciebie to wydaje mi sie ze wczoraj mialas jajeczkowanie. Napisz mi jeszcze czy gleboko wsadzasz termometr i czy go wsadzasz do pochwy;)???Bo to tez jest wazne:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem jedno ze w polowie cyklu trzeba sie przytulac :) i trafi sie napewno w ten dzien na to licze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziulek wczoraj sie nie kochaliscie ale moze przedwczoraj badz przedprzedwczoraj to żyjątka jeszcze byly w tobie na ewentualne jajeczkonie wczorajsze:) A gdzie teszta dziewczyn????????????? Piszcie kobitki jak tam staranka-Buska obudzilas sie juz???Ty masz koniec @ to juz pewnie dzialacie z mezulkiem:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja do 19 nie moge dzialac niestety bo ide na cytologie i lekarka mi powiedziala zeby sie powstrzymac i kuzwa jak ja wytrzymam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry dziewuszki a więc po kolei: - dziewczyny apropo sluzu to miałam tez pustynie i od 4 dni biore te kapsułki z wiesiołka i wiecie co jest poprawa :):):):):) bardzo duża poprawa, więc z mojej strony polecam bo sprawdziłam, na ulotce pisze żeby brać 3 razy dziennie po 2 kapsułki ale koleżanka mi poradzila żebym brała 2 x dziennie i tak robię, własnie rano łyknęłam - co do mierzenia tempki, kobitki tylko w pochwie i zawsze głeboko, oczywiście dla zabezpieczenia mozna mieć termometr na sznureczku :P:P:P:P:P: osobiscie nie mierze bo zapominam, miałam własnie zacząć po skonczonej @ i dzisiaj już nie mam i oczywiście rano zapomniałam :P:P:P cała ja - tez często mi się kasuje wiadomość jak wysyłam więc najpierw kopiuje przed wysłaniem a jak wciągnie to tylko wklejam i gotowe :D:D:D: - ja prace dziewczyny zaczynam od 9.00 więc moge sie wyspać do 7.30 - madziulek wczoraj tez sie źle czułam wieczorem, ewentualnie dzisiaj jak tylko chłop pojawi sie w drzwiach to gwałt przeprowadź na stojąco :D:D:D:D:D:D (powiedz mu, że sie strasznie stęskniłaś) ale sie rozpisałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze ja to pisze ska zamiast bruska teszta zamiast reszta-slownictwo kwitnie:D Ja tu jestem pumka:) Czekam az cos napiszecie Ja tez ide zrobic kawe-wypijemy razem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fretka po końcówkach liter też poznam że o mnie chodzi :D:D:D:D:D oki ja też lece sobie zrobić kawke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
apropo staranek to hmmmmmm @ trwa u mnie 3 dni maks 4 ale to końcówka, cykle mam 36 dniowe pi razy drzwi więc czas wzmożonej pracy nastąpi uwaga od 28 Marca wrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×