Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ita77

Kto zaczyna starania w 2009 ?

Polecane posty

nadal boli mnie podbrzusze..... cały dzien juz.... kurcze co to moze byc Juz zaczynam sie martwic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ja tez z moim mezam przez 2 lata preferowalismy stosunek przerywany i NIC!!! Poprostu to jest tak ze jak facet ma spozniony refleks i nie zdazy wyciagnac kermita na czas to potem sa wpadki z przerywanego;) Jestem za tym sposobem:) A ta szyjka macicy -ja o tym nawet z biologii nie wiem;) chyba nie sluchalam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fretka83 no ale przez 2 lata i nic!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! no my to mamy jakiegoś pecha żeby natyle razów ani jeden sprytny żołnierzyk sie nie przedostał :o:o:o:o no brak mi słów trzeba chłopom dietke jakąś specjalna wstawić na wzmocnienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i ja do was tez sie zaliczam:) tez sie zaczełam zastanawiac jak to jest mozliwe... zadnej wpadki nic.............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jolitka czy mi się wydaje czy cie nie ma w tabelce :):):):) już miałam sprawdzić na kiedy masz @ a tu nima kobitki na liście poszukiwanych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ale wiecie dziewczyny ja wiedziałam że jestem pechowa bo się urodziłam 13 w piatek ale jednka tutaj inne są zasady jasny gwint :P:P:P:P pechowa trójca nie wpadek :P:P:P:P:P !!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale z was agentki ;) mój mąż to cykor w tych sprawach i bez gumki ani rusz ;) tagsy bralam chyba ze 2 cykle tylko jakieś 3 miesiące przed 1 ciążę, po tych tabsach się rozregulowałam jakoś i w ciążę od razu zajść nie mogłam , więc tym razem darowaliśmy sobie pigułki. a zego \"kermita\" to się uśmiałam :D he he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oki ja uciekam do domciu do juta albo wieczora jak mi sie uda :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem jako Fiolka84 Zmieniłam tylko nicka :) ej ja tez urodziłam sie 13stego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helllo !!! jezeli chodzi o stosunek przerywany to własnie moge sie tez przylaczyc :P bo od 3 lat tak własnie sie kochalismy z mezem i co i NIC a czasami myslalam ze moze bedzie wpadka :P chyba ma za dobry refleks skubany :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fretka ty łobuzie nasz poprawiaj ta tabele bo mi sie wydaje ze jest tam pare bledów :P Np Fiolka - Jolita

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aktualizuję STARAJĄCE SIĘ Nick.............Wiek......cykl starań........Data@.. ..........miejscowość 1)Moootylek.................. 1.................18.03......... ...zach-pomorskie 2) Jolitka84...................4..................21.03...... .......wielkopoka 3)fretka83....................1................23.03.... ..... ......Śląskie 4)sonia27......................1................24.03... ...... ......wielkopolskie 5)Madziulek0405.............3................25.03.......... ...lubelskie 6)muszka87...................2...................?...... ...... .....toruń 7)pod zmienionym ni...27....1..............ok 8.04.............Bydgoszcz 8)Pumka27....................2...............10.04...... .. ...... ..Lubin 9)bruska......................2................13.04.... ..... .... .p odkarpackie ZACIĄŻONE NICK...........WIEK.....TYDZ.CIĄ.........ROZWIĄZANIE.... ......MIEJSCOWOSC 1) Afrodyta....26........2-3?................Listopad......Biel sko-Biala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojpjpj co tu dzis wieczorkiem taki spokoj????????? Gdzie wy sie dziewczynki podziewcie-aaaaaaaaaaaaa juz chyba wie:D staracie sie o dzieciaczki:D Ale o tak wczesnej porze!!!!Jak macie ochote to czemu nie:P Milej nocki wam zyczy Fredzia:D Do jutra kobitki:* :* buziaki dla was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry ale czy bedzie dobry to sie okarze ;) ja juz niestety w pracy i spie na siedzaco :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej:) Wchodze tu zeby sie jako pierwsza przywitac ,a tu mnie juz Pumka wyprzedzila;) Czesc Pumka:) Dzis mierzylam temp... i tak,opowiem cala historie;) Wczoraj na necie wyczytalam ze temp.. powinno sie mierzyc gleboko dopochwowo i trzymac za koncowke,zeby go chyba nie wciągło:D A ja mierzylam bardzo plytko,czyli jakies 2,3 cm wkladalam I dzis rano wsadzilam go porzadnie iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii na brzegu bylo 36.7 a w srodku 37!!!!! Ale szok-nie wiem czy mialam jajeczkonie czy nie,bo taka z brzegu temp jest zalezna od tego czy spie z dupą przykrytą czy nie-tak mi sie wydaje,a w srodku to musi byc to. Co o tym sądzicie??? Albo to znow moje WARIACJE:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Fredzia;) czyli zle mierzylas temp widzisz tak to jest - ja sie na tym wogule nie znam w sumie :) ja tylko obserwuje sluz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zebym ja ten śluz miała to bym go obserwowala-ale ja ogolnie jestem sucha jak sahara;) A jak gleboko sobie palucha wsadze to nic nie umie wydobyc procz tego ze mi sie on klei-przepraszam za wyrazenia;) A dlaczego Pumeczko sadzisz ze zle mierzylam??? Tez myslisz tak jak ja???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysle ze moze byc tak ze za blisko wkladalas :P termometr i nie odczytywalas prawidlowej temp ale to tylko moje przypuszczenie. nie znam sie na tym ja tez nie mam za wiele sluzu ale cos tam zawsze wysrobie hehe:) i np widze czy to sluz plodny szczytowy rozciagliwy itp czy nieplodny lepki i bardziej suchy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysle ze temp ci wychodzila nieprawidlowa bo zle mierzylas termometr moze faktycznie trzeba głebiej włozyc. ale to tylko moje przypuszczenie a sluzu tez nie mam za wiele dlatego sie zastanawiam nad tym wiesiołkiem zeby go brac pogadam z giniem jak bede za tydzien, cos tam zawsze wyskrobie:P i widze ze slisko czy sucho i jak jest przezroczysty rozciagliwy a taki mam w plowie cyklu to wiem ze to sluz plodny. wogule to zielona jestem w tych sprawach ;) bo nigdy az tak sie nie obsewowalam teraz to jakas obsesja :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak dostane okres,a znając moje cyklr to beda na @ czekala i czekala:( Ale tez mysle nad tym wiesiolkiem,nie wiem czy dobrze napisalam;) Ale za to ty z tym ze wyskrobiesz cos-rozlozylas mnie na lopatki:D Usmialam sie jak nie wiem:P A co do topiku magicznego,to wiesz ile razy napisalam sie jak glupia i mi to skasowalo-zaraz bym umiela tego kompa wyrzucic przez okno!!! A reszta dziewczyn chyba jeszcze spi-ale im zazdroszcze-mnie moj 3 latek budzi o 6 rano!!! Najlepiej to bym z gumowym mlotkiem spala i rano mu tak pukła zeby jeszcze spał:PAle problem w tym ze nie mam takie młotka-hihihi to zart:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to cie pociesze bo ja wstaje o 5 rano bo pracuje od 6 a jeszcze musze dojechac do pracy bo pracuje poza miejscem zamieszkania niestety :( mi tez nie raz juz skasowalo co pisalam i wtedy jestem zła bo napisze sie duzo do was a tu lipa skasowane i musze jeszcze raz pisac i wtedy to juz robie skrót:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Lasencje:) Na bank zle mierzyłas tempe.:) jak miałas 37C to juz po owulacji jestes tzn pecherzyk juz peknał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dziewczyny to pewnie zaraz sie odezwa do nas ale im zazdroszcze tego spania :P ale mam dzis nudy w pracy bleee czas sie dłuzy nie lubie tak !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niech to mierzenie szlag trafi!!! Do dupy z takim czyms!!! Po co ja sie gwalcilam tym ...ach szkoda slow-ale ja jestem glupia nie???????:D A przede wszystki czesc Jolitko:) Pumka ale ty masz cel,wstajesz i jedziesz do pracy a ja wstaje a wsumie mogla bym spac z chlopakami przynajmniej do 8;) Ale jak bylam dzieckiem tez tak wstawalam mamie;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×