Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ita77

Kto zaczyna starania w 2009 ?

Polecane posty

mirellaaaa, to nadchodzi czas wielkich działań, ja mojego męża po prostu zamęczyłam, coś jakby zagłaskać kotka na śmierć, poza tym po baraszkowaniu przybierałam te dziwne pozy 1)kobieta myjąca podłogę na czworakach 2)wspomnienie w-f z podstawówki czyli świeca (to takie moje nazewnictwo), ogólnie to był kosmiczny seks , choć nie wiem czy aż takie dziwne rzeczy robią kosmici, heheh, ale skuteczny i to jest najważniejsze, życzę powodzenia i oby wszystko odnalazło swoją drogę do upragnionego celu, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a no kolejny cykl, kolejne napastowanie męza, najgorsze jest to,że czuję sie właśnie jak napastnik . mój maż chce bardzo dziecko, nawet nasze starania sa bardziej z jego inicjatywy. Oczywiscie ja tez bardzo chciałam ale odkładałam to bo... realia..... a moze nas nie stac itd. a on zawsze mnie przypierał o dziecko. natomiast nie zdaje sobie chyba sprawy z tego ,że NAPRAWDE TRZEBA WCELOWAC :)) no ale zobaczymy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jenefer co do twojego bolu to napisalas ze cie coraz czesciej pobolewa brzuch i odebralam to ze sie martwisz ze cos jest nie tak... Dlatego napisalam ze moze powinnas sie przebadac... Ale jak to klucia i jakies tam pobolewania lekkie to napewno nic sie nie dzieje... Korin ja dopiero dzis dajrzalam to o czym ty mowisz ;) tez widze tam 2 plamki,ale wydaje mi sie ze jak sie robi fasolka jest to malenki bialy punkt a nie czarny,ale moze sie myle...Nie wiem pewnie... Mirelllaaa a ty nie czuj sie jak jakis napastnik,bo przeciesz przez to ze probujesz wycelowac w ten dzien bedziecie mieli slicznego dzidziusia-a poza tym faceci lubia byc \"napastowani\" takze bierz co jest ci potrzebne od mezusia :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Xsena co u ciebie widzialam cie juz tu na kafe;) Napisz cos co nowego w twoich starnkach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki , Przez te starania przedłużył mi się okres trwa już 6 dzień brr. Wczoraj już powinien się skończyć a wczoraj poszłam d=na zakupy i w sklepie zaczął mnie boleć brzuch tak jakbym miła zaraz dostać okres no i oczywiście było wtedy silniejsze krwawienie. Korin jaki fajny ten twój bąbelek. ;-) ;-) mirellaaaa ja ostatnio kochałam się tak na siłę , zmusiłam się nie miałam na to ochoty tylko miałam owulacje i nic z tego nie wyszło . Ten cykl będzie inny . Co ja poradzę na to ze mam większa ochotę na bzz w dni niepłodne niż płodne nie wiem co na mnie tak działa chyba hormony . ;-) ;-) ;-) ;-) A u was jak jest dziewczyny?????????????/ Mój mąż prawie zawsze na to ma ochotę . I sam się dopytuje czy już mam dni płodne czy nie. Bo on lubi ten okres bardzo ;-) ;-) ;-) ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fretka83 jeszcze się nie starałam w nowym cyklu , owulacje mam około 25 czerwca . A i zauważyłam pewną zbieżność w tamtym cyklu owulacja przesunęła mi się o trzy dni i okres mi się też spóźnił o tyle dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Xsena to jest normalne ze jak sie spoznia owulacja to o tyle samo sie spoznia okres.Zawsze sie mowi spoznia mia sie okres a powinno sie mowic ze spoznila mi sie owulka ;) Kazda kobieta indywidualnie ma taka sama ilosc dni miedzy owulacja a okresem -miedzy 12 a 16 dni po owulacji,ale od miesiaczki do owulacji ten okres moze byc bardzo rozny. Mam nadzieje ze ci nie namieszalam za bardzo;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz już będę wiedziała ze jak spóźniła mi się owulka to i okres czyli mniej się będę nastawiała a później mniej cierpiała. Wcześniej tego nie wiedziałam i byłam pewna ze tym razem mi się udało a tu klops.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam , no ja już nie wiem , poczekam na 27 maja, może to tak wygląda, takie cienie, ale oczywiście latałam po necie i różnie to wygląda, wklejam co znalazłam ja, http://www.google.pl/imgres?imgurl=http://www.advancedfertility.com/images/sacyolk2draw.jpg&imgrefurl=http://www.advancedfertility.com/ultraso1.htm&h=311&w=499&sz=10&tbnid=q25uDhbuhz5VsM::&tbnh=81&tbnw=130&prev=/images%3Fq%3Dultrasound%2B5%2Bweeks&hl=pl&usg=__V0rRy4Wm5RlikCe9M1hJBTt0lPQ=&ei=lGcKSo3_JIyV-ganl4ThCw&sa=X&oi=image_result&resnum=1&ct=image chodzi mi o fotkę drugą, ciemne plamki z obwódką, coś czuję ,że mi mąż zablokuje niektóre strony w necie , pozdrawaiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej korin.Kurcze to ja chyba nie widze tego co mam u ciebie :O Ja tam nie widze jeszcze zarodka :( Chyba okulista mi sie klania :p Ale pojdziesz 27 maja to sie okaże czy bedziecie mieli dwoje maluszkow czy jednego;) Ale pomysl sobie ze ty czekasz do 27 maja a ja musze czekac do 2 lipca!!!!Chyba oszaleje :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Korin jak mozesz to zrob tą fotke dzidzi jeszcze raz ale przyciemni tą fotke troche jak sie da;) Moze cos tam sie dojrzy:P Ja juz tam nawet troje widze :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to trochę się naczekasz , mam nadzieję,że ten czas szybko przeleci, ale znając życie , jak się na coś czeka to czas się wlecze, kładę się , bo nadal mam gorączkę, muszę to wyleżeć, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej brzucholki i niebrzucholki! to z ta spóźniającą sie owulką to prawda dziewczyny, bo ja ja miałam w tamtym cyklu około 19-20! i okres mi sie spóxnił 4 dni czyli wszysko pasuje. No a dzis ma 13 dc i dzis tempka mi skoczyła chyba???? bo wczoraj jeszcze miałam 36,5 a dzis 36,7 Wiec dziewuszki to jak? zaraz owulka? zdaży ten mój DAWCA?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj oglądałam rano Dzien dobry tvn i było o starankach, fajne rzeczy mówiły te panie, zę przez nadmierne chcenie obniżamy płodność..... hmmmmm wklejam linka, może Xena posłucha :) Xeniu uda nam się zobczysz!!!! http://dziendobrytvn.plejada.pl/24,19532,news,,1,,wielkie_chcenie,aktualnosci_detal.html#autoplay

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie umiem całego wkleic... ale można skopiowac wszystko i wkleic do adresu i działa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Korin - nie denerwuj się Przypomniałam sobie jak mnie gin nastraszył Pokaże Ci swoje fotki Jest coś takiego jak ciałko żółtkowe U mnie wyglądało jak drugie jajo Gin mówił że na słabszym usg niewprawny ginekolog mógłby powiedziec że to bliźniaki zaraz zobaczysz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jenefer wczoraj pytałam Cię o badanie PAPP-A, czy robisz je sama czy lekarz Ci zaleca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie teraz pogłębiam wiedzę na temat budowy takie małego człowieczka, no i też myślę ,ze jedno to pęcherzyk zarodkowy, a ta druga plamka to pęcherzyk żółtkowy, no i wszystko jasne, zresztą lekarz w sumie nie jest ślepy i gdy coś było widać to by powiedział, no ale jak już wspominałam siedziałam nad tym jak nad testem i wyszukuję w tym usg wszystkiego, mam chorobowe ,leżę i wymyślam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DUpa dupa dupa!!!!! I mogę sobie moje dni płodne wsadzic.... Mój mąż który aktualnie jest w Berlinie musi tam zostac i dopiero 25 sie zobaczymy!!1 Już byłam nastawiona na dzisiejsze rozmnażanie. Oszaleje przysięgam oszaleje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Konwalijka27
My z mężem będziemy się starac o dzidziusia od sierpnia br. :) Mamy juz synka 5-letniego. Ja mam 27, mąż 29 lat.... Tak naprawdę wiecie co ciesze się na samą myśl... a z drugiej strony boję sie strasznie. Odwlekam to staranie jak najdalej, wymyslilam sierpien bo bedziemy miec urlop i w ogole. Boje sie porodu, tego bólu (to przez ta traume co przezylam podczas pierwszego porodu), boje sie znowu tych zmartwien, chorób, znowu obowiązki... praktycznie 24h czuwania.. Ehh coraz bardziej mi sie odniechcewa :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki :) nie wiem czy mnie pamiętacie bo wy tutaj ciągle piszecie i piszecie a ja się wcale nie odzywam :O ale muszę wam powiedzieć że za to stale was podczytuję :) korin gratuluję kropeczki ;) brzuchatki nasze kochane tak wam zazdroszczę :O oczywiście w pozytywnym znaczeniu tego słowa :) gdybym nie poroniła to też byłabym już fajnie zaokrąglona :) byłoby już 7 miesięcy :) no cóż zaczęliśmy staranki od nowa, w poprzednim cyklu klapa, ale to raczej dlatego że mało było przytulanek, w tym miesiącu bardziej się postaramy ;) muszę uaktualnić tabelkę :) pozdrowionka dla wszystkich 🌻miłego dzionka 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick.............Wiek......cykl starań ....termin@... ....miejscowosc < Moootylek...................2...............18.04....... .....zach-pomorskie Hania_i_Gogo..24.............2............21.-23.04..... ....opolskie natanielka ... 25 .... .....8 ...............22.04?........ .... lubelskie Madziulek0405.............4................23.04..... . .... ...lubelskie Jagoda_27..................11..............05.05...... .......Warszawa małpka73.........35..........1.............15.05........ ......Dolny Śląsk Jolitka84.......................5............15.0 5 ..............wielkopolska bruska.......28................3..............20.05. ...........podkarpackie mirellaaaa.....30............5...............31.05...... . ...wielkop asiulka 1981......27........2..............ok.10.06...........mazo wieckie pod zmienionym ni...27....3..............ok 31.05.............Bydgoszcz butterfly*.....................4...............ok01.06. . ...........IE xena64...........25..........3.............ok 8.06.......mazowieckie olgaiwaniak....23............3..............ok.10-11.06. .... ......Lublin ZACIĄŻONE... NICK...........WIEK.....TYDZ.CIĄ.......ROZWIĄZANIE....MI EJSCOWOSC 1) Afrodyta....26..........18?................Listopad.......Bi elsko-Biala 2)Jenefer25..................14............... 21.11......dolnoslaskie 3)fretka83.......26..........11.................6.12 . ... .. .....Śląskie 4arcia132.......25.........9...................11.12... ........mazowieckie 5)Pumka27...................10................14 grudzien. .............Lubin 6)Korin..........29..........5.................styczeń ............wielkopolska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Asiulka pewnie ze cie pamietam. Mam nadzieje ze bedziesz teraz tu czesciej niz do tej pory;) No i ze wkoncu sie wam uda:) Konwaliko trzymam kciuki zebys juz nie zmieniala terminu staranek:) No i zycze tobie zeby sie udalo za pierwszym razem:) Pozdrawiam was kobietki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! A ja mam przykrą wiadomość-musimy narazie przerwac starania o drugą dzidzię:(:(:(:(:( Niestety!!!! Jest to uzależniony tym że budujemy dom i teraz sprawy sie troche skomplikowały:(:(:( Życzę wszystkim brzuchatkom spokojnych miesięcy w ciąży i łatwego porodu i żeby dzieci zdrowe się urodziły!!! A wszystkim staraczkom owocnych staranek i szybkiego zafasolkowania!!!! NARAZIE PAPAPAP!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale jak ja mam ten strach przezwyciężyć nie wiem.... Niby chce, niby nie chce... Dzisiaj chce, jutro juz nie... :( A latka lecą :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×