Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ita77

Kto zaczyna starania w 2009 ?

Polecane posty

konwalijka masz ten sam problem co moja szwagierka,ja ci na niego pomoc nie potrafie:( przykro mi Ty musisz sama najlepiej wiedziec kiedy bedziesz gotowa na dziecko. Ale jedyne co moge powiedziec to to co mojej szwagierce,ze szkoda by bylo zeby twoje dziecko bylo jedynakiem i w zyciu zawsze sam... Koledzy to niegdy nie jest to co ma byc.Rodzenstwo moze byc rozne ale to jest zawsze rodzina i tego nic nie zmieni,mowie to z wlasnego przykladu;) Trzymam kciuki za ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha no i Olga Przykro mi ze sie wam zagmatwalo na budowie domu ale mysle ze spokojnie mozesz z nami tu poklikac i pokibicowac tym co beda rodzily i tym co chca byc w ciazy... No chyba ze nie lubisz z nami pogadac;) Trzymaj sie i zycze ci zeby sie jak najszybciej wszystko rozwiazalo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mirelllaa obejrzałam ten film i podsunęło mi to myśl że trzeba się zająć innymi sprawami i przestać o tym myśleć. Bo jak więcej się o tym myśli tym trudniej zajść w ciąże . Czyli jak się zbliża owulka to trzeba namiętnie się kochać z mężem nic na siłę. Musi nam się udać . olgaiwaniak mam nadzieje że zajrzysz do nas czasami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co za cisza od rana? ;-) Moja mała obudziła mnie o 7 buuuuuu to buszuje juz Olga - szkoda - tak z dnia na dzień zrezygnowałaś? Powodzenia przy budowie domku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mirella ja nie odpuszczałam w decydującym momencie tzn przed owu nawet tą wyznaczona kalkulatorem z netu no i udało się Xena - ty to masz szczęście Ja mam sny erotyczne czestsze ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki Tak szerze to nie wierze swoje szczęście bo już trzeci cykl starań przede mną. Ale kiedyś mi się uda pewnie. Ja też jak zwykle już o 7 pobudka przez małego i kulki na mleku od razu chce, płacze ja mu zrobie to zje dwie łyżki a resztę nie chce brrr a ja już nie mogę zasnąć bo zaraz resztę do szkoły muszę wyszykować. Jenefer25 mi tez się zdarzają sny erotyczne jeszcze ;-) ;-) ;-) ;-) Miłego dzionka jeszcze wpadnę tutaj ;-) ;-) ;-) ;-) ;-) ;-) ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jenefer a kto mówi o odpuszczaniu? nie mam męża na miejscu, wraca dopiero 25-ego. Gdyby tu był.....echhhh.... A co do snów erotycznych to ostatnio słyszałam ,ze sa jednak z dwóch powodów, z braku wrażen ale też z super wrażeń hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mirella nei mówię tu o słomianych wdowach ;-) Deszcczowo dzis mamy na Dolnym Śląsku a jutro mam nadzieje że będzie pogoda bo chce jechac na zakupy ciazowe do lubina!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja witam z Wielkopolskiej stolicy, też deszczowej.... Jakos jestem klapnieta dzisiaj, to ciśnienie.... zaraz posprzatam i fiknę do łóżka. Mam kupę roboty papierowej.... a tak mi się nie chce........... chce spać... mam dziwne skoki tempki: ostatnio 36,7, potem 36,4 a dziś znowu 36,8 ??? co prawda bolało mnie gardło dziś w nocy więc moze jakieś choróbsko się kluje... nie wiem, za głupia jestem w te klocki. miłego dzionasa dziewczynki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick.............Wiek......cykl starań ....termin@... ....miejscowosc < Moootylek...................2...............18.04....... .....zach-pomorskie Hania_i_Gogo..24.............2............21.-23.04..... ....opolskie natanielka ... 25 .... .....8 ...............22.04?........ .... lubelskie Madziulek0405.............4................23.04..... . .... ...lubelskie Jagoda_27..................11..............05.05...... .......Warszawa małpka73.........35..........1.............15.05........ ......Dolny Śląsk Jolitka84.......................5............15.0 5 ..............wielkopolska bruska.......28................3..............20.05. ...........podkarpackie mirellaaaa.....30............5...............31.05...... . ...wielkop asiulka 1981......27........2..............ok.10.06...........mazo wieckie pod zmienionym ni...27....3..............ok 31.05.............Bydgoszcz butterfly*.....................4...............ok01.06. . ...........IE xena64...........25..........3.............ok 8.06.......mazowieckie olgaiwaniak....23............3..............ok.10-11.06. .... ......Lublin ZACIĄŻONE... NICK...........WIEK.....TYDZ.CIĄ.......ROZWIĄZANIE....MI EJSCOWOSC 1) Afrodyta....26..........18?................Listopad.......Bi elsko-Biala 2)Jenefer25..................14............... 21.11......dolnoslaskie 3)fretka83.......26..........12.................6.12 . ... .. .....Śląskie 4arcia132.......25.........9...................11.12... ........mazowieckie 5)Pumka27...................10................14 grudzien. .............Lubin 6)Korin..........29..........5.................styczeń ............wielkopolska A my zaczynamy 12 tydzien:) Ostatni tydzien pierwszego trymestru.ale to przelecialo:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Frecia Ty jesteś specjalistka od temperatury.... mogę Ci potruć trochę? wyzej pisałam ostatnie tempki łącznie z wczorajszą, dzis miałam 37,0. mam 16dc. nie kapuję. jest ok czy jakieś kiksy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc laseczki! Dawno mnie nie bylo, ale juz postaram sie czesciej do was zagladac a na razie aktualizuje tabelke Nick.............Wiek......cykl starań ....termin@... ....miejscowosc < Moootylek...................2...............18.04....... .....zach-pomorskie Hania_i_Gogo..24.............2............21.-23.04..... ....opolskie natanielka ... 25 .... .....8 ...............22.04?........ .... lubelskie Madziulek0405.............4................23.04..... . .... ...lubelskie Jagoda_27..................11..............05.05...... .......Warszawa małpka73.........35..........1.............15.05........ ......Dolny Śląsk Jolitka84.......................5............15.0 5 ..............wielkopolska bruska.......28................3..............20.05. ...........podkarpackie mirellaaaa.....30............5...............31.05...... . ...wielkop asiulka 1981......27........2..............ok.10.06...........mazo wieckie pod zmienionym ni...27....3..............ok 31.05.............Bydgoszcz xena64...........25..........3.............ok 8.06.......mazowieckie olgaiwaniak....23............3..............ok.10-11.06. .... ......Lublin ZACIĄŻONE... NICK...........WIEK.....TYDZ.CIĄ.......ROZWIĄZANIE....MI EJSCOWOSC 1) Afrodyta....26..........18?................Listopad.......Bi elsko-Biala 2)Jenefer25..................14............... 21.11......dolnoslaskie 3)fretka83.......26..........12.................6.12 . ... .. .....Śląskie 4arcia132.......25.........9...................11.12... ........mazowieckie 5)Pumka27...................10................14 grudzien. .............Lubin 6)Korin..........29..........5.................styczeń ............wielkopolska 7) butterfly*.......28.........6.................6 styczen...........śląskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Butterfly -gratulacje!!!!!!!!!! Prosimy o pierwsze wrazenia Ja byłam w Zielonej ostatecznie na zakupach i mase kasy wydałam Ojojoj całee wakacyjne Ale zadowolona jestem bo mam 2 pary spodni plus dresy ciazowe 2 bluzki ciazowe i sukienke! Co dla mnie wyczyn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, nadal jestem chora, maskara, nic nie biorę , tylko naturalne metody , zaktualizuję tabelę , bo przecież czas leci, Nick.............Wiek......cykl starań ....termin@... ....miejscowosc < Moootylek...................2...............18.04....... .....zach-pomorskie Hania_i_Gogo..24.............2............21.-23.04..... ....opolskie natanielka ... 25 .... .....8 ...............22.04?........ .... lubelskie Madziulek0405.............4................23.04..... . .... ...lubelskie Jagoda_27..................11..............05.05...... .......Warszawa małpka73.........35..........1.............15.05........ ......Dolny Śląsk Jolitka84.......................5............15.0 5 ..............wielkopolska bruska.......28................3..............20.05. ...........podkarpackie mirellaaaa.....30............5...............31.05...... . ...wielkop asiulka 1981......27........2..............ok.10.06...........mazo wieckie pod zmienionym ni...27....3..............ok 31.05.............Bydgoszcz xena64...........25..........3.............ok 8.06.......mazowieckie olgaiwaniak....23............3..............ok.10-11.06. .... ......Lublin ZACIĄŻONE... NICK...........WIEK.....TYDZ.CIĄ.......ROZWIĄZANIE....MI EJSCOWOSC 1) Afrodyta....26..........18?................Listopad.......Bi elsko-Biala 2)Jenefer25..................14............... 21.11......dolnoslaskie 3)fretka83.......26..........12.................6.12 . ... .. .....Śląskie 4arcia132.......25.........9...................11.12... ........mazowieckie 5)Pumka27...................10................14 grudzien. .............Lubin 6)Korin..........29..........6.................styczeń ............wielkopolska 7) butterfly*.......28.........6.................6 styczen...........śląskie Pozdrawiam, wszystkiego dobrego, papapapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
butterfly faktycznie!!!! nic się nie chwalisz, tylko po cichu w tabelkę sie wpisujesz? GRATULACJE! JAK TY TO ZROBIŁAS? przeciez parę dni temu mnie pocieszałaś,że tobie tez się nie udało hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej mirellaaaa no widzisz tak jakos wyszlo:D myslalam ze mi sie nie udalo,bo mialam jakies male plamienia i myslalam,ze to poczatek okresu.Dodatkowo zrobilam wtedy test i wyszla tylko jedna krecha.Co prawda mdlilo mnie ale bylam pewna ze znowu za bardzo sie nakrecilam i sobie wmawiam objawy. Ale bylam w poniedzialek u lekarza i potwierdzil ciaze. Tak prawde powiedziawszy to boje sie cieszyc,nikt(poza moim mezem)nie wie ze jestem w ciazy.Planuje wszystkim powiedziec 15 czerwca bo wtedy mam druga wizyte u gina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to niesamowita naprawde! ale szczesciara :) ja juz sie uspokoiłam z moimi schizami, pzreciez @ mi sie spóźniła i trwała krótko, potem miałam cholerne mdłosci i wstręt do jedzenia.... ech... ale mialam tez pomysł by zrobic test, bo własnie @ tez sie zdarza w ciaży, moja osobista kolezanka miała przez 2 miechy i to nie plamienia a normalny okres. ale jakos mi przeszło i nie robię. Mam za to bóle tam na dole i boję sie,że to jakas infekcja. na razie nie ma czasu isc do gina... ale musze cholercia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirellaaaa ja tez mam ciagle mdlosci i wstret do jedzenia! no i w sumie od owulki bolaly mnie jajniki jak cholera! Wiesz,lepiej znalezc troszke czasu na odwiedzenie lekarza,zwlaszcza kiedy sie stara o dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
umówię sie, spróbuję w tym tygodniu.... może jakaś nadrzera...ale to podobno nie boli, może pęcherz kurde

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirellaaaa ja trzymam za ciebie kciuki i mam nadzieje,ze szybciutko spadniesz do dolnej tabelki 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
narobiłam sobie stracha Dzieki! trzymanie kciuków wskazane, choć mój mąż na wyjeździe wiec juz w tym cyklu nic nie wyjdzie :( czekam do nastepnęgo niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eeeeeeee lepiej nie myslec negatywnie! a moze ty nawiedz meza i go troche pomolestuj:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety nie mam czasu, owulka wypadła mi prawdopodobnie w tygodniu wiec...tak się nie da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj szkoda. W takim razie kaz mezowi duzo nabialu wcinac a potem ostro do roboty!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
butterfly gratulacje!!! super że mamy kolejny brzusio :) u mnie 16 dc czekam na owulkę, a mój M tak mnie wczoraj rozbawił że nie wiem mówi \"no to kiedy mamy dni płodne bo szykuję materiał\" hihihi ;) pozdrówka kobitki 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asiulka to tak robcie,zeby z tego materialu nic sie nie zmarnowalo a zmajstrowalo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihihi no będziemy się starać ;) zwłaszcza że M takim tonem to powiedział jakby to jakiś "specjalny" ten materiał miał być hihi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to fajnie,ze twoj mezczyzna tak sie przygotowywuje;) moze z tej okazji bedzie to material z jakims polepszaczem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
być może :D bardzo bym chciała żeby nam się udało, trzymaj za nas kciuki kochana i ślij fluidki ciążowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×